Bożena Pieńczuk
* 18.06.1960 + 29.09.2011
Miejsce pochówku: Warszawa, cm. w Pyrach , woj. mazowieckie
Licznik odwiedzin strony 79429
Zapalone ponad rok temu
Ola B.i Natalia
Nie ma dnia abyśmy nie myślały o Pani - Ola; Jesteś w Naszych sercach
Bożenko - Natalka
Zgłoś SPAM
[*] światełko dla Ciebie Mamuś - Tęsknię [*]
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Byliście dla nas słońcem na niebie,światłem księżyca w nocy,sercem,które
biło dla nas i radością na tym świecie....a teraz jak żyć bez Was???
Zgłoś SPAM
[*] Pamiętam Mamuś - śpij spokojnie [*]
Zgłoś SPAM
[*] Światełko dla Ciebie Mamuś [*]
Zgłoś SPAM
Natalia B
Mam Cię cały czas w sercu
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Na równi z żebrakiem są nasze marzenia,on prosi o wsparcie,a my o
wspomnienia....bo tylko one nam pozostały.....
Zgłoś SPAM
Kocham Cię Mamuś i strasznie tęsknie [*]
Zgłoś SPAM
Kasia, Jędrek
[*] Pamiętamy Mamuś [*]
Zgłoś SPAM
Kasia i Jędrek
Na zawsze w pamięci [*]
Zgłoś SPAM
Wiesia i Tolek
[*] PAMIĘTAMY [*]
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Coraz smutniej bez Was,coraz gorzej jest nam żyć....
Zgłoś SPAM
Pamiętam Mamuś cały czas i nigdy nie zapomnę :(
[*] ... wciąż kiedy odwracam się w jakieś miejsce myślę o Tobie, to dobrze
niech tak zostanie do końca moich dni ... [*] tęsknimy :(
Zgłoś SPAM
Natalia B
Smutno be Twojego uśmiechu
Zgłoś SPAM
[*] Mamuś wspieraj Nas, wstawiaj się za Nami u Boga [*]
Tęsknimy :(
Zgłoś SPAM