✿_✿__✿_✿_✿_✿
...TYM CO ODESZLI
NIECH PŁONIE ŚWIATEŁKO
P A M I Ę C I
... A BLASK ŚWIECY
ROZŚWIETLA IM DROGĘ
Zgłoś SPAM
Maria Przybysz, mama Roberta
Bartoszu, zawsze pamiętam...Zostawiam modlitwę i światło mojej pamięci...
Zgłoś SPAM
Wojtek bl. Eweliny Skw.
Bartusiu. Na progu Nieba się spotkamy, gdy nasze Dusze będą
Tam....:((*)(*)(*)(*)(*)
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
Bartusiu Nowy Rok a u nas ciągle tak samo,tak smutno,pusto i źle,brakuje
chęci życia,optymizmu na przyszłość,wiary,że wszystko będzie
dobrze,wracaj z tej dalekiej podróży,już czas do domu...
Zgłoś SPAM
mama Radka
Zgłoś SPAM
Mama śp. Marcelka Wysockiego
Promyczki do Nieba (*)
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
Śpij spokojnie...czekając na nas wszystkich...tych dalszych i tych bardzo
bliskich..nadejdzie dzień kiedy wszyscy będziemy razem...Modlitwa i
Światełko pamięci otulone miłością i tęsknotą ((❤))
Zgłoś SPAM
Beata.
⋰⋰⋰⋰⋰❀○╮ ŚWIATEŁKO PAMIĘCI ╭○❀ ⋰⋰⋰⋰⋰
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
Na dzień dobry światełko pamięci dla Ciebie Mamuniu Kochana na dzisiaj i za
dni mojej nieobecności ...[*]...
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
Na dzień dobry światełko pamięci dla Ciebie Bartuniu na dzisiaj i za dni
mojej nieobecności ...[*]...
Zgłoś SPAM
mama Marcina Kroplewskiego
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
¸.♥¸.•*´¨`*•.¸♥•.¸♥¸.•*´¨`*• .¸♥.♥ W naszych
myślach, w naszych sercach, w naszych najskrytszych
marzeniach..♥¸.*´¨`*•.¸♥•.¸♥¸.•*´¨`*• .¸♥.♥
Światełko i modlitwę zostawiamy
¸.♥¸.•*´¨`*•.¸♥•.¸♥¸.•*´¨`
Zgłoś SPAM
zięć Janiny Dudka, syn Józefa Marchewczyka, przyjaciel Eli Rembelskej
,, Dusze sprawiedliwych są w rękach Boga..."
Zgłoś SPAM
mama Radka
Zgłoś SPAM
mama Śp. Adama Rybarczyka
Zgłoś SPAM
mama Ś.P. Olgusi S.
Panie, do Ciebie należy wszelka władza,
- wprowadź do wiekuistego światła zmarłych,
którzy zasnęli w nadziei zmartwychwstania
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruty
Zgłoś SPAM
Rodzice Justynki Cuber
Pamiętamy!!!!!!!
Zgłoś SPAM
mama śp.Przemka Frąka
,,Cierpisz długo gdy kogoś stracisz
Tęsknisz za jego głosem
Brakuje Ci dotyku
Rysy twarzy rozmazują się
Płacze cała Twoja dusza
Serce pęka Ci na pół."
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Nie czekamy daru lata, czasu nie liczymy...żyjemy wspomnieniami i mamy
nadzieję, że Wasz uśmiech żywy wciąż się do nas śmieje ❤ ❤ ❤
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.