Wędrujemy dalej drogą rozkopaną...gdzie szukać mamy Was jeśli nawet Niebo
nie pomaga...kto rozumie nas i nasz świat bez Was....
Zgłoś SPAM
♥♥♥ Mama Karola Wiśniewskiego ♥♥♥
Zgłoś SPAM
mama Tomka Konopskiego
Ogromna jest tęsknota,gdy myśl wciąż do Ciebie ucieka...Gdy myśl jest już
przy Tobie..A droga do Ciebie daleka...Światełko pamięci...[*]
Zgłoś SPAM
URSZULA
PAMIĘTAM
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana
Anioły są wśród nas… czasami niewidoczne dla oka, jednak wyczuwalne dla
serca
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
WYSTARCZYŁA JEDNA CHWILA...ABY ŻYCIE STAŁO SIĘ TĘSKNOTĄ...ANIOŁKU JESTEŚ
W MEJ MODLITWIE KAŻDEGO DNIA...JESTEŚ W MEJ PAMIĘCI KAŻDEGO DNIA...POKÓJ
TWEJ DUSZY (*)♥(*)♥(*)♥(*)
Zgłoś SPAM
mama śp.Przemka Frąka
,Gaśnie nasz czas ...
Odchodzimy, wpatrzeni w gasnące
po raz ostatni słońce…
znikający blask wspomnienia,
udając się w krainę wiecznej ciszy i snu."
Zgłoś SPAM
mama RAFAŁA P.
KAŻDA CHWILA ŻYCIA , TO PRZEJŚCIE PRZEZ MOST, KTÓRA COŚ KOŃCZY I COŚ
ZACZYNA. I WARTO CZASEM ZATRZYMAĆ SIĘ ,BY DOCENIĆ TE NIEPOWTARZALNE
SZCZĘŚLIWE CHWILE. ŚWIATEŁKO PAMIĘCI DLA CIEBIE ((*)) ((*))
Zgłoś SPAM
Mama Krystka Rybakowskiego
❀ ❤ ❀ TĘSKNOTA JEST NAJWIĘKSZĄ KARĄ JAKĄ CZŁOWIEK MOŻE DOSTAĆ ❀
❤ ❀ ŚWIATEŁKO Z GORĄCĄ MODLITWĄ DO NIEBA WYSYŁAM ANIOŁKU
TOBIE....(*)(*)(*)....BARTKU.....ŚPIJ SPOKOJNIE (*)(*)(*)
Zgłoś SPAM
Rodz.ś.p.Dąbrowskiego Raf.L.18
czasem wystarczy chwila,żeby zapomnieć o całym życiu...czasem nie wystarczy
życia,by zapomnieć o jednej chwili...
.Wraz z Waszym odejściem,szczęścia naszego dobiegł kres,teraz tylko
wspominamy,jak to było kiedyś i pragniemy,by się wszystko powtórzyło,tak
nam bez Was źle ..Śpijcie spokojnie.
Zgłoś SPAM
Rodzice Darka Kowalczyka
Dla naszych najbliższych światełko pamięci [**][***]\\**//.
Zgłoś SPAM
rodzice Paulinki Zysk
Dla Ciebie Bartusiu (*) Nie ma już życia bez Was Wioślarzu...
Zgłoś SPAM
mama Karolinki-babcia Jędrusia
Kolejny smutny dzień Bartusiu i kolejne moje smutne światełko dla Ciebie i
Babci Basi...
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
Bartusiu a nasze życie mija każdego dnia tak samo,smutno i boleśnie,bo Twoja
śmierć nas zabiła i zabija nadal każdego dnia,bo jak żyć kiedy odchodzi
miłość naszego zycia,jak żyć...
Zgłoś SPAM
mama MATEUSZKA MŁYNARSKIEGO
"Oni są z nami
Niepokonani przez czas
W każdym oddechu
Życia pośpiechu są w nas
Na żądanie świat nie stanie ale ty
Możesz tylko do spotkania liczyć dni "
Zgłoś SPAM
zięć Janiny Dudka, syn Józefa Marchewczyka, przyjaciel Eli Rembelskiej
,, ŻYJ! - KRZYKNĘŁA NADZIEJA... BEZ CIEBIE NIE POTRAFIĘ- ODPARŁO CICHO
ŻYCIE..."
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.