Bartusiu bo smierć to za mało,by przestać Kochać-dla nas Byłeś,Jesteś i
Będziesz najważniejszą osoba w naszym życiu,Jesteś naszą
Miłością,Szczęściem i wszystkim co w życiu było i jest najwazniejsze...
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek
"Brak Was jest bólem ciszy, ciężarem dziwnego oczekiwania."
"Radość minęła szybko, ból jest wieczny.."-aniołeczki Nasza
Pamięć :*:*!
Zgłoś SPAM
Rodzice śp. Michałka Hrydzewicz
(*)
Zgłoś SPAM
Rodzice Justynki Cuber
Pamiętamy!!!!! Światełko na Niedzielę.
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
Przeminęło szczęście, jak baśń daleka. Oszukały sny i oszukało życie...
[*] [*]
Zgłoś SPAM
Beata.
❤P ❤A ❤M ❤I ❤Ę ❤T ❤A ❤M ❤
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
░!|!*!|!░ Światełko i modlitwę zostawimy ░!|!*!|!░ Aniołki
░!|!*!|!░ Kochane░!|!*!|!░ Odpoczywajcie░!|!*!|!░
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
Mama ś.p. Dagmary Błaszczyk
Pokój dla Twojej duszy Bartku
Zgłoś SPAM
Mama ś.p. Dagmary Błaszczyk
Pokój dla Twojej duszy
Zgłoś SPAM
mama Ś.P. Olgusi S.
„Umarłych wieczność dotąd trwa,
dokąd pamięcią im się płaci”
Wisława Szymborska
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruty
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
Najjasniejsze światełko na dobranoc dla Ciebie Mamuniu Kochana ...[*]...
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
Najjasniejsze światełko na dobranoc dla Ciebie Bartusiu Kochany ...[*]...
Zgłoś SPAM
Rodzice ś.p.Przemysław Liszka
(*) Światełko pamięci
„....Jest daleko do ciebie
I gorzko
I za dużo o niebo i pola .....
Zgłoś SPAM
mama Karolinki-babcia Jędrusia
Sobota Bartusiu,przeklęta sobota…pamiętam
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
Byłeś-tak krótko wśród nas.Jesteś-cały czas w naszych
wspomnieniach.Będziesz-na zawsze w naszych sercach.❤ ❤.[*].❤ ❤ Modlitwa
i Światełko pamięci otulone miłością i tęsknotą niech się tli..❤
❤[*].❤ ❤
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
◕ ۞ ◕*✿*◕ ۞ ◕ Każdy kolejny dzień bez Was jest wiecznością ◕
۞ ◕*✿*◕ ۞ ◕ Światełko i modlitwę zostawiamy ◕ ۞ ◕*✿*◕ ۞
◕ Śpijcie ◕ ۞ ◕*✿*◕ ۞ ◕ Spokojnie ◕ ۞ ◕*✿*◕ ۞ ◕
Zgłoś SPAM
mama Łukaszka
Światełko na dobranoc.
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
Bartusiu wczoraj był znów ten okrutny 9-ty,a my w byliśmy w podrózy,dzięki
za opiekę,te 700 km w ulewie jakoś szczęsliwie odbylismy i dzięki Tobie
wszystko załatwiłam a tak się bałam-Ty to wiesz jak..
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.