KuPamięci.pl

Bartosz Szczyrba


* 13.02.1982

 

+ 09.07.2011

Miejsce pochówku: Cmentarz Parafialny Chrystusa Dobrego Pasterza w Poznaniu

,

woj. wielkopolskie

pokaż wszystkie
wpisy (108)
Licznik odwiedzin strony
655228
Zapalone ponad rok temu
HALINA
Nadzieja,że kiedyś się spotkamy na jednej z nieba dróg...pozwala nam tu żyć ⊰♥⊱⊰♥⊱.Zapalam światełka pamięci z zadumą i modlitwą za Ciebie, Bartku i Twoją babcię.⊰♥⊱⊰♥⊱
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
Bartuniu tęsknię za Tobą,tęsknię za Twoim optymizmem,tęsknię za szczęściem jakie nam dawałeś,tęsknię za dumę jaką nam dostarczałeś,tęsknię za Twoimi przyjazdami,tęsknię za normalnym,szczęśliwym życiem
Zgłoś SPAM
mama Marcina Kroplewskiego
Zgłoś SPAM
mama śp.Basi Bielat
Tylko słone dni smakuję, I wciąż sensu poszukuję..,Bartusiu,jaśniuteńkie światełka mej pamięci za wszystkie dni mojej nieobecności.
Zgłoś SPAM
Monika Churska
Dobranoc Bartusiu,dobranoc Pani Basiu...do jutra Kochani
Zgłoś SPAM
mama Ś.P. Olgusi S.
Boże, Miłosierny Panie, daj duszom miejsce w niebie, błogosławiony pokój i jasność Twojego światła.
Zgłoś SPAM
URSZULA
PAMIĘTAM
Zgłoś SPAM
mama Adriana Grewędy
Światełko dla Ciebie Bartoszu
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Już nigdy nie będzie tak jak było, nigdy nie wrócą dni minione, co przeżyliśmy już się skończyło, przepadło szczęście wymarzone...."
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
Dobranoc Mamuniu ...
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
Dobranoc Bartusiu Kochany ...
Zgłoś SPAM
MAMA ANIOŁKA ROBERTA N.
....-:¦:- ......( ......)\\\\ ....(,,\\\").... ............. [▒▒▒▒▒▒] ZOSTAŁA TYLKO TA CISZA... KRZYCZĄCA NIESPEŁNIENIEM... ŚWIATEŁKO PAMIĘCI WRAZ Z DAREM MODLITWY ... DLA CIEBIE ANIOŁKU ***
Zgłoś SPAM
இڿڰۣڿஇڿڰۣڿஇ Mama Karola Wiśniewskiego இڿڰۣڿஇڿڰۣڿஇ
Zgłoś SPAM
mama Magdaleny Bieleckiej
`````` ( ``````` (( `````` ((,) ```` [(¯♥¯)] ```` [(¯♥¯)] Jaśniuteńkie światełko do samiuteńkiego nieba . Dla Ciebie Aniołku..
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruty
Zgłoś SPAM
mama śp.Przemka Frąka
Odpoczywaj w spokoju.
Zgłoś SPAM
mama ANI O(**
o całe życie za wcześnie ..wszyscy Kohany Bartusiu ,pamietam o Tobie (**)
Zgłoś SPAM
Hanna Tomala
Boże, Miłosierny Panie, daj duszom miejsce w niebie, błogosławiony pokój i jasność Twojego światła.
Zgłoś SPAM
mama RAFAŁA P.
W pustym pokoju pali się lampka Wspomnień ogarek wiążący czas Jeszcze niedawno był tu ktoś . Lecz teraz .. pustka .. Twój płomyk zgasł Kochany Bartusiu..Modlitwę i światełko posyłam dla Ciebie
Zgłoś SPAM
mama Tomka Konopskiego
SZYBKO MIJAJĄ SZCZĘŚLIWE DNI...MIŁE LATA ... POTEM SIĘ O WAS TYLKO ŚNI ... MYŚLI DO WAS WRACAJĄ ... I NIEJEDNA ŁZA W OKU BŁYŚNIE...A SERCE Z BÓLU ŁKA...[*] ♥ [*]
Zgłoś SPAM
Strony:   « poprzednia    1   2   ...   2461   2462   2463   ...   3142   3143    następna » 
-
Powiadom znajomych
Imię i nazwisko:
Adres e-mail:
-
-
Łukasz Boral
13.07.2011