*♥* NAJJAŚNIEJSZE ŚWIATEŁKO PAMIĘCI ZAPALAM NA 11 DNI, PONIEWAŻ
WYJEŻDŻAM *♥*
Zgłoś SPAM
Beata.
❤ ════ ~ ŚWIATEŁKO PAMIĘCI ~ ════ ❤
Zgłoś SPAM
Rodzice Darka Kowalczyka
Czas jest najlepszym lekarstwem na smutek,a wspomnień nikt nam nie odbierze.
Zgłoś SPAM
Mama Karola Wiśniewskiego
Światełko i modlitwa na niedzielę இڿڰۣڿஇ
Zgłoś SPAM
zięć Janiny Dudka, syn Józefa Marchewczyka, przyjaciel Eli Rembelskiej
,, SĄ CHWILE I LUDZIE, KTÓRYCH SIĘ NIE ZAPOMINA..." WSPANIAŁY
WIOŚLARZU, UDANYCH REJSÓW TAM...
Zgłoś SPAM
mama Karolinki-babcia Jędrusia
Niedzielne światełko Bartusiu…bardzo smutne..Pani Basiu i dla Pani...
Zgłoś SPAM
Rodzice śp. Michałka Hrydzewicz
(*)
Zgłoś SPAM
HALINA
(¯✿´¯) POWRACAMY CIĄGLE DO DNI MINIONYCH...WSPOMINAMY WASZE KOCHANE
TWARZE...I ZNÓW W OCZACH ŁZY...TĘSKNIMY...NIEDZIELNE
PŁOMYKI..(¯✿´¯)(¯✿´¯)
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek
"Wspomnienia żyją dopóty, dopóki do nich wracamy. A rozkwitają tym
wspanialej, im więcej serce wkładamy w ich pielęgnowanie."-Światełka
dla was aniołeczki za wszystkie dni...:*:*!
Zgłoś SPAM
mama Marcina Kroplewskiego
niedzielne światełko pamięci
Zgłoś SPAM
mama ANI O
Babci Bartusia (**)
Zgłoś SPAM
mama ANI O
Bartusiowi (**)
Zgłoś SPAM
mama Ś.P.[KUKIEGO]
Światełko Wiecznej Pamięci***
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
✿◕◕◕✿ KTO ŻYJE w sercach tych, którzy pozostają NIE UMIERA
✿◕◕◕✿ Światełko i modlitwę zostawiamy ✿◕◕◕✿ Pamiętamy
✿◕◕◕✿ Dziękujemy za światełko dla Anetki ✿◕◕◕✿
Zgłoś SPAM
Przyjaciel Rafała Sewielskiego
"Noc się kiedyś skończy..."
Zgłoś SPAM
mama Marty Kamińskiej
Zgłoś SPAM
mama Ś.P. Olgusi S.
Światełka Pamięci
posyłam do nieba wraz z modlitwą.
Panie daj naszym najbliższym
miłość i opiekę Twoją.
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.