Czas pamięci oznacza czas bólu, żalu, wspomnień, tęsknoty. Nie da się
pogodzić Z Waszym odejściem. To jest niemożliwe, niemożliwe. Smutne
światełko na kolejny bolesny dzień dla Ciebie i Twojej Babci.
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
.❤.❤.❤...Tęsknota jest tym, czego nie da się ugasić
...❤.❤.❤....Tak jak wiary, nadziei i miłości nie da się nasycić
...❤.❤.❤...Światełko i modlitwę zostawiamy ...❤.❤.❤..
Zgłoś SPAM
mama Marcina Kroplewskiego
Zgłoś SPAM
Lusia
Tak często przychodzi chwila ciszy i tęsknoty...zostały nam tylko
wspomnienia...płomyczki i modlitwa...
Zgłoś SPAM
Lusia
Tak często przychodzi chwila ciszy i tęsknoty...zostały nam tylko
wspomnienia...płomyczki i modlitwa...
Zgłoś SPAM
mama Ś.P. Olgusi S.
„Ci, których kochamy,
nie umierają nigdy,
bo miłość to nieśmiertelność.”
Zgłoś SPAM
Mama KArola Wiśniewskiego
Modlitwa na początek kolejnego, smutnego tygodnia.
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
Dobranoc Mamuniu...
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
Dobranoc Bartusiu do smutnego jutra...
Zgłoś SPAM
Mama ś.p.Dagmary Błaszczyk
Tęsknota za zmarłym dzieckiem to najgorsza kara jaką można dostać od
życia.
Dobranoc Bartku
Zgłoś SPAM
mama śp.Przemka Frąka
Jeśli nauczyłeś kochać bliskich to daj również siłę
Aby się z nimi rozstać i zaufać, że dobrze im u Ciebie...
ks. Lucjan Szczepaniak SCJ
Zgłoś SPAM
mama Adriana Grewęda
Pamiętam w modlitwie Bartoszu
Zgłoś SPAM
Rodzice ś.p.Przemysław Liszka
.Cisza ścian, zamknięte drzwi
Każdy dzien tak nierealny
Jak sen na jawie
Samotności parę chwil
Zanim coś zmusi mnie by żyć
Sam sobie na złość...”
Zawsze w moim sercu *
Płacz ustępuje, łzy schną na policzkach, jednak ból i tęsknota nie znikną
nigdy z naszych serc.... ŚWIATEŁKO DLA CIEBIE BARTUSIU.
Zgłoś SPAM
M+M=DNA
Zgłoś SPAM
Mama Krystka Rybakowskiego--CÓRKA BRONI BAJENA
BARTKU jak ciężko bez CIEBIE żyć,wciąż w smutku na CIEBIE czekać..a nocą
o TOBIE śnić.najjaśniejsze Światełko Pamięci z Gorącą Modlitwą na dziś
i dni mojej nieobecności posyłam do Nieba.Śpij w spokoju
Zgłoś SPAM
MAMA ANIOŁKA ROBERTA N.
[*][*][*][*][*][*][*] NIE TRZEBA SŁÓW, BY ZROZUMIEĆ... NIE TRZEBA ECHA, BY
USŁYSZEĆ... BO SERCE I DUSZA PODPOWIADAJĄ... ŻE MIŁOŚĆ I PIĘKNO , W
NIEBIE ISTNIEJĄ... ŚWIATEŁKA PAMIĘCI DLA CIEBIE ANIOŁKU
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
⋱(❤)⋰░░░░ ░░░░⋱(❤)⋰MODLITWA I ŚWIATEŁKO --- POKÓJ
TWOJEJ DUSZY⋱(❤)⋰░░░░ ░░░░⋱(❤)⋰
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.