KuPamięci.pl

Bartosz Szczyrba


* 13.02.1982

 

+ 09.07.2011

Miejsce pochówku: Cmentarz Parafialny Chrystusa Dobrego Pasterza w Poznaniu

,

woj. wielkopolskie

pokaż wszystkie
wpisy (108)
Licznik odwiedzin strony
655349
Zapalone ponad rok temu
Monika Churska
Sobota ,Bartusiu,okrutna sobota…pamiętam o Tobie i Babci Basi…zawsze będę…do końca
Zgłoś SPAM
mama Marcina Kroplewskiego
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana
"Żyjesz i żyć będziesz dopóki żyjesz w nas" ks. Twardowski (*)(*)(*)
Zgłoś SPAM
Mama Katrin S.
„Życie zaczyna się po drugiej stronie rozpaczy..”─═◕❤◕═──═◕❤◕═─ Światełko najjaśniejsze zapalam ─═◕❤◕═──═◕❤◕═─
Zgłoś SPAM
andrzej winiarski
Zgłoś SPAM
mama Macieja P.
Wschodzi słońce, a Was tu nie ma ... Mimo to mówimy Wam \\\"dzień dobry\\\" i przytulamy w myślach do serca, prosząc dla Was o wszystko co Tam najpiękniejsze i najlepsze..
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
◕ •*`*• ◕ •*`*• ◕ •*`*• ◕ Ci co najwięcej dają światu najszybciej odchodzą ◕ •*`*• ◕ •*`*• ◕ •*`*• ◕ Światełko i modlitwę zostawiamy ◕ •*`*• ◕ •*`*• ◕ •*`*• ◕
Zgłoś SPAM
tata Karolinki - dziadek Jędrusia
Twojej pamięci Bartku...
Zgłoś SPAM
Mama Karola Wiśniewskiego
W życiu piękne są tylko chwile... chwile spędzone kiedyś z Wami.
Zgłoś SPAM
pawlik małgorzata
Łzy wylane z powodu straty Dziecka są inne od wszystkich innych łez. Palą w gardle, pieką w oczach. Oślepiają... (*)(*)(*) Sercem zapalam światełko dla Ciebie Bartuś Kochany(*)
Zgłoś SPAM
mama Ś.P. Olgusi S.
Ci, którzy są już w krainie ciszy odchodząc kiedyś od nas ciałem zostali duszą co wszystko słyszy opiekując się nami przez dni całe.
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
Mamuniu bez Ciebie tak pusto,nie muszę juz co miesiac biegac do lekarza po lekartswa dla Ciebie,szkoda,dzięki temu wiedziałam,ze zyję,nikt tak jak Ty nie mówi,że to co ugotuje jest takie smaczne...
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
Bartuniu przed chwila przyszedł SMS od Kasi,doleciała do NY szczęsliwie,jest juz na miejscu,czuwaj nad Kasia,ostrzegaj ja przed złym,przeciez miało byc inaczej,miałes się opiekowac Kasią taki był plan
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
Bartuniu czuwaj nad kasią,dzisiaj poleciała do Nowego Yorku,pewnie bedzie w tych miejscach w których Ty bywałeś,może odwiedzi Twoich znajomych,którzy 3 lata temu ją goscili,dzięki Tobie...
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
Bartuniu wrócilismy szczęśliwe,dziekujemy za opiekę,choc pogoda była okropna,momentami padał śnieg ale dla Ciebie taka pogoda nie stanowiłaby żadnej przeszkody,w kazda pogodę trenowałeś nasz sportowcu
Zgłoś SPAM
Lena D
Bartku, zapalam piątkowe światełko pamięci dla Ciebie... [*]
Zgłoś SPAM
rodzice Paulinki Zysk
Piątkowe światełko dla Ciebie Bartusiu... Jak nam strasznie źle bez Was...
Zgłoś SPAM
Wojtek bl. Eweliny Skw.
Bartusiu. Na Ziemi są tysiące dróg .Do Nieba prowadzi jedna.:((*)()*)(*)(*)(*)
Zgłoś SPAM
mama śp.Przemka Frąka
"Powietrze, światło, odpoczynek uzdrawiają, lecz największe ukojenie płynie z kochającego serca". (Theodor Fontane)
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
ŚWIATEŁKO PAMIĘCI I MODLITWA DLA CIEBIE BARTUSIU..[♥]
Zgłoś SPAM
Strony:   « poprzednia    1   2   ...   2449   2450   2451   ...   3142   3143    następna » 
-
Powiadom znajomych
Imię i nazwisko:
Adres e-mail:
-
-
Łukasz Boral
13.07.2011