KuPamięci.pl

Bartosz Szczyrba


* 13.02.1982

 

+ 09.07.2011

Miejsce pochówku: Cmentarz Parafialny Chrystusa Dobrego Pasterza w Poznaniu

,

woj. wielkopolskie

pokaż wszystkie
wpisy (108)
Licznik odwiedzin strony
655414
Zapalone ponad rok temu
mama Macieja P.
,,I cisza.... I pustka... Brak kogoś ....kto szedł wspólnym życiem wspólną drogą....... Tak bardzo brak...\"
Zgłoś SPAM
mama RAFAŁA P.
BARTUSIU.... MODLITWĘ I ŚWIATEŁKO PAMIĘCI POSYŁAM DLA CIEBIE ((*)) ((*))
Zgłoś SPAM
rodzce Anetki Jucha
★☆♡♥♡♥♡♡♥♡♥☆★☆★ ŚWIATEŁKO I MODLITWĘ ZOSTAWIAMY ★☆♡♥♡♥♡♡♥♡♥☆★☆★ ŚPIJ SPOKOJNIE ★☆♡♥♡♥♡♡♥♡♥☆★☆★
Zgłoś SPAM
mama Marcina Kroplewskiego
Zgłoś SPAM
URSZULA
PAMIĘTAM
Zgłoś SPAM
mama Ś.P. Olgusi S.
„Pan Bóg zabiera człowieka wtedy, gdy widzi, że zasłużył sobie na niebo” Jan Grzegorczyk
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruty
Zgłoś SPAM
mama Radka
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Nieposkładane myśli, łzy spływające po policzkach, rozdarte wspomnienia...tak niewiele, prawie nic...lecz to wszystko co mamy dziś....
Zgłoś SPAM
rodzice Paulinki Zysk
Światełko naszej pamięci [*]
Zgłoś SPAM
mama Adriana Grewęda
Pamiętam zawsze.Swiatełko do nieba
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana
W tęsknocie jest siła, która każe szukać, tego co pragnie serce i tego co pragnie dusza.
Zgłoś SPAM
mama śp.Przemka Frąka
Wszystko przemija jak chce przeznaczenie i tylko nam jedno zostaje wspomnienie.
Zgłoś SPAM
mama ANI O
Zgłoś SPAM
Rodzice Darka Kowalczyka
Cicho drzewa szumcie, dzieci nam nie budźcie,niech ich dusza szczęśliwa u Boga odpoczywa.
Zgłoś SPAM
Rodz.ś.p.Dąbrowskiego Raf.L.18
ŚWIATEŁKO PAMIĘCI I MODLITWA NA DZISIAJ((*)) DLA CIEBIE ANIOŁKU.
Zgłoś SPAM
Zofia Kwiatkowska
❤❀❤ NAJPIĘKNIEJSZE ŚWIATEŁKO PAMIĘCI.❤❀❤
Zgłoś SPAM
Mama♥ Krystka Rybakowskiego♥--Córka ♥ Broni Bajena ♥
BARTKU..."Być może dla świata jesteś tylko człowiekiem ale dla niektórych ludzi jesteś całym światem." Gabriel Garcia Marquez..ŚWIATEŁKO PAMIĘCI,MODLITWA NA DZIŚ I DNI MOJEJ NIEOBECNOŚCI..PAMIĘTAM...
Zgłoś SPAM
mama Magdaleny Bieleckiej
Bartusiu pamiętam..
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
Spieszmy się kochać ludzi,tak szybko odchodzą.Za szybko...za wcześnie...bezsensownie. Boże!!!Dlaczego???To tak bardzo boli.Światełko pamięci dla Ciebie Bartuniu Synku Kochany,Jedyny,Najdroższy..[*]..
Zgłoś SPAM
Strony:   « poprzednia    1   2   ...   2445   2446   2447   ...   3142   3143    następna » 
-
Powiadom znajomych
Imię i nazwisko:
Adres e-mail:
-
-
Łukasz Boral
13.07.2011