"Lata przeminą ból nie przeminie Bo serce płacze,choć wyschły
łzy,Pamięć z tęsknotą zmieszana,Zostanie z nami do końca dni..."Ciesz
się radością życia wiecznego ღ✿ღ__(♥)__ღ✿ღ
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
"Lata przeminą ból nie przeminie Bo serce płacze,choć wyschły
łzy,Pamięć z tęsknotą zmieszana,Zostanie z nami do końca dni..."Ciesz
się radością życia wiecznego ღ✿ღ__(♥)__ღ✿ღ
Nie ma chwil, których nie warto pamiętać... nie ma dni, których nie warto
wspominać,nie ma ludzi, których nie warto kochać.
Trzeba tylko serca posłuchać"♥"♥"♥" Lampeczka
pamieci do samego Nieba...
Zgłoś SPAM
Monika Churska
Kolejny dzień,kolejne łzy…po co nam te dni Bartusiu…po co..?Światełko
dla Ciebie i Twojej Babci…coraz smutniejsze...
Najjaśniejsze światełko prosto z serduszka dla Ciebie Mamuniu Kochana
...[*]...
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
Bartuniu - Kochać to znaczy przytulić,zobaczyć,a Ciebie nie ma,wciąż nie
ma...wracaj Synku do domu,juz czas,najwyższy czas...
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
Tylko Anioły odchodzą młodo...[*]. Bartusiu,nasz Aniele Kochany na dzień
dobry promyki dla Ciebie do samego Nieba ...[*]...
Zgłoś SPAM
mama Łukaszka
Bez Ciebie Bartku świat stracił kolory. Słońce przestało dla Nas świecić.
Zostały tylko szare i pochmurne, i niesłychanie długie dni.
Smutne światełko dla Ciebie i babci Basi.
Zgłoś SPAM
HALINA
✿ڿڰۣڿ✿...MOJĄ PAMIĘĆ CI OFIARUJĘ I
MODLITWĘ...✿ڿڰۣڿ✿...★ANIOŁKU ✰ŚPIJ SŁODKO SNEM
WIECZNYM...★ ✰ ✿ڿڰۣڿ✿...W NIEBIE JUŻ NIE MA
ŁEZ...✿ڿڰۣڿ✿.POKÓJ TOBIE.★ ✰
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
ღ♥ღ♥ღ♥ Wierzymy przecież,że jesteście w innym,lepszym
świecie.że jesteście szczęśliwi.Więc wspominamy Was ღ♥ღ♥ღ♥
Modlimy sięღ♥ღ♥ღ♥ Zapalamy światełkaღ♥ღ♥ღ♥ Czekamy na
spotkanieღ♥ღ♥ღ♥
Zgłoś SPAM
zięć Janiny Dudka, syn Józefa Marchewczyka, przyjaciel Eli Rembelskiej
,, SĄ RANY, KTÓRYCH CZAS NIE GOI..." BARTOSZU, ŚPIJ SPOKOJNIE
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Może....Jesteście chmurką wysoko na niebie albo wiatrem kołyszącym liście,
może mgłą otulającą ziemię....ale nie ma Was przy nas.....
Zgłoś SPAM
URSZULA
PAMIĘTAM
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
ŚWIATEŁKO PAMIĘCI I MODLITWA DLA CIEBIE BARTUSIU KOCHANY•♥•
Zgłoś SPAM
Rodz.ś.p.Dąbrowskiego Raf.L.18
Tych,których się kocha
nigdy się nie traci....
Światełko pamięci wraz z modlitwą.
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.