((⋰⋰⋰♥⋰⋰⋰ )) NIECH PAMIĘĆ O TOBIE BĘDZIE ZAWSZE
ŻYWA...SPOCZYWAJ W POKOJU ((⋰⋰⋰♥⋰⋰⋰ ))
Zgłoś SPAM
mama Macieja P.
Nadzieja to płomień,który chce płonąć
nawet kiedy jest zgaszony.
Światełko mojej pamięci Bartku.
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Smutne są słowa, gdy giną bez końca, smutna jest miłość, gdy ból się
uśmiecha, smutne są oczy, gdy nie nawidzą słońca, smutne jest serce, gdy
tęskni bez końca.....
Zgłoś SPAM
mama ANI O(**)
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
ŚWIATEŁKO PAMIĘCI DLA CIEBIE BARTUSIU•♥••;Im dłużej Was nie ma, tym
większy ból i tęsknota;
Zgłoś SPAM
Rodz.ś.p.Dąbrowskiego Raf.L.18
Ktoś kogo kochamy
Odchodzi
Pozostaje pustka
Smutek na twarzy
Nic nas nie cieczy
Mamy żal do świata
Za to, że zabrał nam
Kogoś kogo tak bardzo kochaliśmy
Zgłoś SPAM
mama Radka
Zgłoś SPAM
rodzice Paulinki Zysk
Światełko najjaśniejsze dla Ciebie Bartusiu... Smutno, strasznie smutno...
Życie bez Was to koszmar...
Zgłoś SPAM
URSZULA
PAMIĘTAM
Zgłoś SPAM
Mama♥ Krystka Rybakowskiego♥--Córka ♥ Broni Bajena ♥
BARTKU.....TĘSKNOTA ZA KOCHANĄ OSOBĄ TO NAJGORSZA KARA JAKĄ MOŻNA DOSTAĆ
OD ŻYCIA ❤((✞))❤ ŚWIATEŁKO PAMIĘCI, MODLITWĘ-POSYŁAM TOBIE DZIECINO
KOCHANA DO NIEBA ..❤((✞))❤ SPIJ W SPOKOJU ANIOŁKU.........
Czas nie zatrzyma się,nie zawróci,jedynie wierna pamięć przywróci miniony
czas...
ŚWIATEŁKO DO NIEBIOS BRAM W DNIU MATKI BOSKIEJ
GROMNICZNEJ`*.¸.*´ڿڰۣڿ❀❤❀ڿڰۣڿ
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
...jak wyrazić słowami ból,który nie zna końca?...codziennie zastanawiam
się DLACZEGO BARTUNIU tak szybko musiałeś odejść,czemu już nigdy nie
będziesz mógł nas przytulić, pobiec w maratonie,czemu...
Zgłoś SPAM
Monika Churska
Poniedziałek Bartusiu,kolejny tydzień..Rodzice z Włocławka
wrócili..podobałby się Tobie jeszcze bardziej..taka piękna przystań
wioślarska….i cóż z tego kiedy Ciebie nie ma…a reszta nie ma znaczenia..
Zgłoś SPAM
Lena D.
Bartku... wysyłam dla Ciebie światełko do samego nieba
Zgłoś SPAM
Gaba kuzynka Piotra Klim
Bartku...
Zgłoś SPAM
Rodzice Darka Kowalczyka
Nie mówmy żegnaj , tylko do zobaczenia..
Zgłoś SPAM
Rodzice śp. Michałka Hrydzewicz
(*)
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
Mamuniu i znów tylko światełko wirtulane dla Ciebie do samego Nieba,Twoje
różyczki ulubione zostawione,lampeczki zapalone,Włocławek pożegnany do
następnej wizyty ...[*]...
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
Bartusiu już jesteśmy,wrócilismy z Włocławka,Twojego Ukochanego
Włocławka,tak lubiłeś tam wczesniej jak byłeś mały przebywać,później
bywać,ale to już było,wszystko było kiedy Ty byłeś z nami,KOCHAM...
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.