Tysiące jaśniutkich światełek do nieba na dzisiaj i za dni mojej
nieobecności. Powaliła mnie okropna grypa...
Zgłoś SPAM
siostra Izy Gliwińskiej
Bartku pamiętam...♥♥♥((*))♥♥♥
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruty
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Nie mówcie nam "czas leczy rany", nie mówcie " Oni są w
lepszym świecie"...czas naszych ran nie goi, nigdy już nie będziemy tacy
sami, jakaś cząstka nas z Naszymi Aniołkami umarła.....
Zgłoś SPAM
mama Łukaszka
Światełko pamięci dla Ciebie Bartku i Twojej Babci.
Zgłoś SPAM
mama ANI O(**)
Zgłoś SPAM
mama Radka
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
ڿڰۣڿ❀❤❀ڿڰۣڿ❀❤❀ڿڰۣڿ❀❤❀ڿڰۣڿ\\\"Upływający
czas nie leczy ran,bólu nie zmniejsza,tęsknota jest coraz
większa\\\"Pozostawiamy ślad naszej nieustającej
pamięciڿڰۣڿ❀❤❀ڿڰۣڿ❀❤❀ڿڰۣڿ❀❤❀ڿڰۣڿ
Zgłoś SPAM
Wojtek bl. Eweliny Skw.
Cieplutkie niedzielne światełko dla Ciebie Bartusiu.:((*)(*)(*)(*)(*)(*)
Zgłoś SPAM
URSZULA
PAMIĘTAM
Zgłoś SPAM
Rodz.ś.p.Dąbrowskiego Raf.L.18
Nic już nie będzie takie samo.
Smutek, tęsknota i gorzkie łzy.
Tylko wspomnienie pozostało,
i chwile,w których byłeś...Ty\"
Zgłoś SPAM
mama Marcina Podsiedlik
Bartku niedzielne światełko pamięci (*)
Zgłoś SPAM
rodzice Paulinki Zysk
Pamiętamy Bartusiu... zawsze będziemy pamiętać...
Zgłoś SPAM
mama Roberta Przybysz
Dla Ciebie, Bartoszu...
Zgłoś SPAM
mama Magdaleny Bieleckiej
Bartusiowi..
Zgłoś SPAM
Zofia Kwiatkowska
❤ ❤ NIEDZIELNE ŚWIATEŁKO PAMIĘCI ❤ ❤
Zgłoś SPAM
mama RAFAŁA P.
ŁASKA PANA NASZEGO, JEGO MIŁOŚĆ I DOBROĆ NIECH BĘDĄ ŚWIATŁEM DLA
NASZYCH KOCHANYCH DZIECI...MODLITWĘ I ŚWIATEŁKO NASZEJ PAMIĘCI I MIŁOŚCI
POSYŁAM ((*)) ((*))
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
Odszedłeś tak szybko,nie zdążyłeś nawet posmakować życia...a już za
niebieskie bramy przez pomyłkę zostałeś wezwany...Modlitwa i Niegasnące
najjaśniejsze światełko (❤)(❤)(❤)
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.