„... Rozłąka jest naszym losem,
spotkanie naszą nadzieją...”
Zgłoś SPAM
mama śp.Przemka Frąka
Znowu wraca znowu boli
Rozrywa na tysiące kawałków
~~~~TĘSKNOTA~~~~~~
Zgłoś SPAM
Mama Karola Wiśniewskiego
◕ڿڰۣڿڿڰۣ◕ڿڰۣڿڿڰۣ◕ڿڰۣڿڿڰۣ◕
Żyjemy,ale nic nie jest tak
jak było przedtem,
już nie jesteśmy tacy sami...
◕ڿڰۣڿڿڰۣ◕ڿڰۣڿڿڰۣ◕ڿڰۣڿڿڰۣ◕
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
*´¯`♥*Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ*♥´¯`* Miarą
Miłości*´¯`♥*Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ*♥´¯`* jest Miłość bez
Miary*´¯`♥*Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ*♥´¯`* i nasza pamięć po wsze czasy naszego
istnienia*´¯`♥*Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ*♥´¯`* Śpij
*´¯`♥*Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ*♥´¯`*
Zgłoś SPAM
Rodzice ś.p. Przemysława Liszka
BARTUSIU
(*)
Otulamy Ciebie naszą pamięcią **
Zgłoś SPAM
rodzice Paulinki Zysk
Świat się pomylił... Tak bardzo się pomylił! Światełko najjaśniejsze
dla Ciebie Bartusiu kochany...
Zgłoś SPAM
mama RAFAŁA P.
Chociaż Twój płomień życia zgasł, To myśl o Tobie jest zawsze w nas.♥
Niedzielną modlitwę i światełko posyłam Tobie.//*\\ ((*)) ((*))
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Nigdy o Was nie zapomnimy.... zawsze w serduszkach będziemy Was nosić, a Boga
o opiekę nad Wami będziemy prosić....
Zgłoś SPAM
Wojtek bl. Eweliny Skw.
Bartusiu. Pamięć o Tobie wciąż w mym sercu trwa.:((*)(*)(*)(*)
Zgłoś SPAM
Rodzice Jasia Rutkowskiego
︵(₍)︵*✞*︵(₍)︵
Zgłoś SPAM
Agata Żurawska
…Anioł przybył i odleciał… Raj jest jego domem…
…wiara - pozwoli trwać,
nadzieja - zniweczy odległość,
miłość - nigdy nie ustanie…
…dziękuję za pamięć o Edytce…
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
BARTUSIU..ŚWIATEŁKO I MODLITWA DLA CIEBIE.. [♥]
Zgłoś SPAM
Zofia Kwiatkowska
❤ NIEDZIELNE ŚWIATEŁKO Z MODLITWĄ ❤
Zgłoś SPAM
Rodz.ś.p.Dąbrowskiego Raf.L.18
ღ✿ღ___... (°)(♥)(°)...___ღ✿ღ_
Życie toczy się dalej,
Lecz już nie takie samo,
Bez radości,
Bez sensu,
Bez Ciebie...
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
⋱⋱(❤)⋰⋰⋱⋱(❤)⋰⋰ W ZADUMIE I CISZY..W PAMIĘCI I
MODLITWIE...JESTEŚ...⋱⋱(❤)⋰⋰⋱⋱(❤)⋰⋰
Zgłoś SPAM
mama Łukaszka
Niedzielne smutne światełko dla Ciebie i Twojej Babci.
Zgłoś SPAM
mama Marcina Podsiedlik
serce płacze ale przyjdzie taki dzień kiedy znów spotkamy się (*)
Bartusiu pamiętam...
Zgłoś SPAM
mama Karolinki-babcia Jędrusia
Niedzielne światełko dla Ciebie Bartusiu i dla Twojej Babci...bardzo smutne
Zgłoś SPAM
Rodzice Darka Kowalczyka
Zgasłeś nam jak świecy płomyk . Bez buntu , bez słowa skargi , bezbronny .
Samotny w tej ostatniej drodze .I tylko smutek bolesny , i pamięć żywa o
Tobie w nas pozostanie . Bo zawsze będziemy razem.
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.