To nie był Czas... To nie była Pora...aniołeczki nasza Pamięć :*:*!
Zgłoś SPAM
mama Radka
Zgłoś SPAM
mama Karolinki-babcia Jędrusia
W smutną środę Bartusiu…Babciu Basiu…Kochani...
Zgłoś SPAM
HALINA
⋱⋱ڿڰۣڿ ❀ ❤ ŚWIATEŁKO PAMIĘCI...ڿڰۣڿ ❀ ❤⋱⋱
Zgłoś SPAM
mama Łukaszka
Dziecko jest chodzącym cudem jedynym, wyjątkowym i niezastąpionym. I jak tu
żyć bez Niego, nie da się. To jest po prostu niemożliwe, niemożliwe Bartku.
Zgłoś SPAM
Beata.
° °. .° ° ❤ ° °. PAMIĘTAM .° ° ❤ ° °. .° °
Zgłoś SPAM
mama śp Marcina Kroplewskiego
Zgłoś SPAM
zięć Janiny Dudka, syn Józefa Marchewczyka, przyjaciel Eli Rembelskiej
,, ŚMIERĆ TO STACJA, NA KTÓREJ SIĘ PRZESIADAMY DO NASTĘPNEGO POCIĄGU,
ZMIENIA SIĘ WYGLĄD WAGONU, ALE PODRÓŻ TRWA NADAL..." BARTUSIU,
PAMIĘTAMY O TOBIE W NASZYCH MODLITWACH...
Zgłoś SPAM
pawlik małgorzata
Dobranoc Bartuś(*)
(*)(*)(*)
Niech Dobry Bóg zawsze Cię za rękę trzyma Aniele(*)
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
*****★★★♨♨♨♨♨★★★*****ŚWIATEŁKO I MODLITWA DLA WAS
*****★★★♨♨♨♨♨★★★***** ODPOCZYWAJCIE
*****★★★♨♨♨♨♨★★★*****
Zgłoś SPAM
mama Piotra Szczerby
Bartku płomyk pamięci tlić się zawsze będzie, zawsze będziemy pamiętać,
kochać i tęsknić.
Zgłoś SPAM
mama Piotra Szczerby
Bartku płomyk pamięci tlić się zawsze będzie, zawsze będziemy pamiętać,
kochać i tęsknić.
Zgłoś SPAM
mama Ś.P. Olgusi S.
Pozwól nie tęsknić nam Boże
do tego, co być nie może.
Zgłoś SPAM
Rodzice ś.p. Przemysława Liszka
(*)
„Kim bez ciebie jestem, kim jestem ja
Żaglem, od którego odleciał wiatr
Raz jeszcze obok siądź
Mą nocą znowu bądź i dniem.....”
Zgłoś SPAM
Mama♥ Krystka Rybakowskiego♥ -- Córka ♥ Broni Bajena ♥
Bartku z cichą modlitwą na ustach zapalam światełko pamięci na dziś i dni
mojej nieobecności.. ~~~~~~~~ ♥ ~~~~~~~~ PAMIĘTAM ~~~~~~~~ ♥ ~~~~~~~~~~
Zgłoś SPAM
Mama♥ Krystka Rybakowskiego♥ -- Córka ♥ Broni Bajena ♥
~~♥~~ Bartku Każdy dzień,jest dla mnie rocznicą..Każdy dzień,jest dla
mnie czekaniem..Każdy dzień,utopiony w tęsknocie..Każdy dzień naznaczony
rozstaniem...Śpij spokojnie Aniołku ~~♥~~
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Byliście, Jesteście i na zawsze Będziecie w naszych sercach bo kochamy Was
nad życie...Bądżcie z nami Aniołki Ukochane.....
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.