Wspominamy wiele chwil...niejedna łza, kilka westchnień, bezradne
ręce...pamiętamy, kochamy i tęsknimy tak bardzo....
Zgłoś SPAM
Mama Łukasza Młot
Chcielibyśmy być z Wami pośród deszcu i słońca , ocierać deszczowe łzy i
patrzeć na Was bez końca...Bartusiu .
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek
♥..I choćby pogasły wszystkie światła,nie pozwól zasnąć Nadziei,bo w
sercu pali się płomień Miłości,którego nie zgasi żaden wiatr..aniołeczki
nasza Pamięć !♥
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
☀◕°ͼ̮̑●̮̑ͽ◕°☀Nigdy nie znikniecie z tego świata w
całości☀◕°ͼ̮̑●̮̑ͽ◕°☀Nieobecni ciałem żyjecie w ludziach,z
którymi podczas ziemskiej wędrówki zetknął Was
los☀◕°ͼ̮̑●̮̑ͽ◕°☀ Światełko i modlitwa ☀☀☀☀
Zgłoś SPAM
Agata Żurawska
…O tych, którzy nas szczęściem przez swe istnienie w życiu obdarzyli, nie
mówmy z rozpaczą, że od nas odeszli, ale z wdzięcznością: oni tu byli!...
…dziękuję za pamięć o mojej Edyci…
Zgłoś SPAM
mama Łukaszka
Światełko dla Ciebie i Twojej Babci w tą przeraźliwie smutną sobotę.
Zgłoś SPAM
Beata.
----- •❤♡ ❤• -- PAMIĘTAM -- •❤♡ ❤• -----
Zgłoś SPAM
Rodz.ś.p.Dąbrowskiego Raf.L.18
♥♥♥...W dłoniach
trzymam znicz,
by w myślach
go zapalić...
Z serca
daję Ci kwiat,
by pamięć
o TOBIE
ocalić...♥♥♥
Zgłoś SPAM
rodzice Paulinki Zysk
Bartusiu... Światełko na smutną sobotę...
Zgłoś SPAM
Mama Leszka Klikowicza
Światełko pamięci modlitwa
Zgłoś SPAM
mama Tomka Konopskiego
Trudno jest żyć w nieszczęściu, kiedy się tęskni i szlocha.
Jeszcze trudniej jest żyć bez kogoś kogo się bardzo kocha…{*]...
Zgłoś SPAM
Mama Katrin S.
•ڰۣڿ♥ڰۣڿ• „Twoja obecność jest jak wiatr, nie widzimy jej ale
ją czujemy”...
══─═ڿڿ☻ڿڰۣڿ══─══─ Lampeczkę Pamięci zostawiam w
zadumie..══─═ڿڿ☻ڿڰۣڿ══─══─
Zgłoś SPAM
Mama Karola Wiśniewskiego
"(...) utuleni w miłowaniu
ocaleni w naszych sercach
tam za tęczą……………..
w zmartwychwstaniu"
Zgłoś SPAM
Mimi
Zgłoś SPAM
mama Karolinki-babcia Jędrusia
Sobota,okrutna sobota...pamiętam Bartusiu...dzień,który wszystko
zabrał...moje smutne światełko dla Wspaniałego Chłopaka i Jego Babci
Basi....
Zgłoś SPAM
Rodzice śp. Michałka Hrydzewicz
(*)
Zgłoś SPAM
zięć janiny Dudka, syn Józefa Marchewczyka, przyjaciel Eli Rembelskiej
BARTUŚ NASZA MODLITWA I ŚWIATEŁKO DLA CIEBIE I TWOJEJ BABCI NA TEN OSTATNI
DZIEŃ LUTEGO...
Zgłoś SPAM
HALINA
(♥)(♥)ŚWIATEŁKO Z MODLITWĄ ZOSTAWIAM..(♥)(♥)NIECH BÓG PRZYJMIE
CIEBIE DO SWOJEGO KRÓLESTWA...(♥)(♥)
Zgłoś SPAM
MAMA ŚP JACUSIA GŁADYSZ.
Nie tak dawno jeszcze tu byłeś.
Śmiałeś się i życiem cieszyłeś.
Dziś u Ojca przebywasz w niebie.
A tu tak strasznie pusto bez Ciebie.
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.