Przeminęło szczęście jak baśń daleka. Oszukały sny, oszukało życie.
Poniedziałkowe światełko dla Ciebie Bartku i dla Twojej Babci.
Zgłoś SPAM
Rodzice śp. Michałka Hrydzewicz
(*)
Zgłoś SPAM
mama śp Marcina Kroplewskiego
Zgłoś SPAM
MAMA ŚP JACUSIA GŁADYSZ.
Tyle soli, goryczy w tak niewielkiej łezce.
Kiedy głębiej w nią zajrzysz zobaczysz zbolałe serce.
Pamięć o Tobie zawsze będzie żywa.
Zgłoś SPAM
mama Ś.P. Olgusi S.
"Ci, których kochamy,
nie umierają nigdy,
bo miłość to nieśmiertelność."
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruty
Zgłoś SPAM
mama Śp. Adama Rybarczyka
Wszelki język powinien wyznać, że Jezus Chrystus jest Panem ku chwale Boga
Ojca.
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Ciągle o Was śnimy, ciągle o Was marzymy, ciągle nienasyceni.....Wasz obraz
w naszych sercach na zawsze zatopiony....
Zgłoś SPAM
mama Łukaszka
Zgłoś SPAM
Rodz.ś.p.Dąbrowskiego Raf.L.18
°❤¯¯¯¯¯¯◕°❤
Odeszli ku Niebiosom .... ku uciesze Boga ... szczęśliwi teraz są ... dobro
na wieczność niosą ... My tu na ziemi zostaliśmy .... czekając na spotkanie
z Wami ....
Zgłoś SPAM
mama RAFAŁA P.
Czasem cicho ktoś odchodzi,I świat ciemny nam się zdaje...Czasem cicho ktoś
odchodzi, Lecz naprawdę...tu zostaje. W naszych myślach, w naszych sercach, W
naszych najskrytszych marzeniach- ANIOŁKU (*)
Zgłoś SPAM
Mama Łukasza Młot
Ciebie już nie ma. Nie ma już nic są tylko te łzy. Które rzeżbią bruzdy
na twarzy. I ogromna tęsknota a w sercu żal. A teraz minęło wszystko.
Pozostał Twój ślad wspomnienia. Fotografie...smutek.
Zgłoś SPAM
rodzice Paulinki Zysk
Pamiętamy Bartusiu...
Zgłoś SPAM
mama Radka
Zgłoś SPAM
Mama Dagmary Błaszczyk
Smutne światełko pamięci Bartku...
Zgłoś SPAM
RODZICE DANIELA KOŁAKOWSKIEGO
NASZA WIECZNA PAMIĘĆ I NASZA MODLITWA TO WSZYSTKO CO MOZEMY WAM OFIAROWAĆ
Zgłoś SPAM
Zofia Kwiatkowska
⊰♥⊱⊰♥⊱ ŚWIATEŁKO PAMIĘCI ⊰♥⊱⊰♥⊱
Zgłoś SPAM
Rodzice Justynki Cuber
Wiara, o Panie! W świętą miłość Twoją, Koi żal straszny tą błoga
Nadzieją, Że rozłączonych, na czas krótki może, Połączysz u siebie,
Wiekuisty Boże.
Zgłoś SPAM
MAMA ANIOŁKA ROBERTA N.
Z dala od życia znoju,
Dobiwszy cichej przystani,
Odpoczywaj w pokoju Aniołku Kochany...
[*][*][*]***[*][*][*]
Zgłoś SPAM
mama Magdaleny Bieleckiej
Nadzieja i wątpliwość -
na przemian serce miota,
i pozostało nam tylko...
wspomnienie i tęsknota..
˜”*°•ڰۣڿ♥ڰۣڿ•°*”˜
◕◕═════♣♣═════◕◕
ŚWIATEŁKO PAMIĘCI
˜”*°•ڰۣڿ♥ڰۣڿ•°*”˜
Bartus
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.