Łzy zawsze mają słony smak
Kiedy płacze serce
Łzy zawsze mają gorzki smak
Kiedy cierpi serce...
Zgłoś SPAM
rodzice Paulinki Zysk
Bartusiu... światełko dla Ciebie w Dzień Chłopaka (*)
Zgłoś SPAM
mama Anioła Kasi L.
Dla Ciebie Bartku....(((***)))
Zgłoś SPAM
mama Piotra Potoczny
Zgłoś SPAM
Mama Katrin
„Czas krok po kroku nam zmienia gorycz pamięci w słodycz zapomnienia.“ Jan
Izydor Sztaudynger ღ ░ ♡ ♡ ░ ღ Światełko zapalam,bo tylko to
mogę zrobić. ღ ░ ♡ ♡ ░ ღ
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
Bartusiu a my z każdym dniem tęsknimy coraz bardziej i bardziej i wiemy, że
ta TĘSKNOTA będzie ściskać nasze serca do końca życia...Twojej pamięci
Synku Kochany...
Zgłoś SPAM
mama i tata Tadzia W
Są rany, których czas nie goi
Zgłoś SPAM
mama Magdulki Bieleckiej
,»* ✿—*« ♥ »*—✿ *
Na zawsze pozostaniesz
w sercach tych,którzy
Cię kochają...
(°)(♥)(°).
Prosto z serca ,światełko do nieba dla Ciebie Aniołku kochany..
Zgłoś SPAM
Hanna T.
(´¨♥ Jesteś Bartusiu codziennie w mojej pamięci i w mej modlitwie.
Zapalam jaśniutkie światełko dla Ciebie Aniołku ♥´¨)
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
ღ✿ღ___... (°)(❤️❤️)(°)...___ღ✿ღ_ Światełko i modlitwę
zostawiamy ღ✿ღ___... (°)(❤️❤️)(°)...___ღ✿ღ_
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
Mamuniu najjaśniejsze lampeczki dla Ciebie...bądż dzisiaj razem z Naszym
Dużym Chłopakiem...a Naszym Wspaniałym Chłopakiem...z Naszym Wspaniałym
Synkiem,Bratem,Wnukiem...bądżcie razem Kochani...
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
Bartusiu dzisiaj Dzień Chłopaka,choć Ty byłbyś już mężczyzną i tak bym
dzwoniła i składała życzenia..a teraz do kogo i gdzie mam dzwonić,gdzie
składać życzenia,komu wręczyć mały prezencik..gdzie Synku
Zgłoś SPAM
mama Karolinki-babcia Jędrusia
Dzisiaj Twój Dzień Bartusiu...Chłopaku Cudowny..światełko tylko mogę
zapalić ...i pamiętać...i płakać...i dla Pani, Pani Basiu,ukochana Babciu
ukochanego Chłopaka...tak bardzo Pani Go kochała..
Zgłoś SPAM
mama Łukaszka
Zgłoś SPAM
Józek Marchewczyk
ŚMIERĆ ODEBRAŁA NAM NADZIEJĘ, ALE POZOSTAWIŁA MIŁOŚĆ..."
ŚWIATEŁKO NA OSTATNI DZIEŃ WRZEŚNIA... CZAS SZYBKO PŁYNIE...
Zgłoś SPAM
HALINA GÓRSKA
Światełko z modlitwą zostawiam...•.¸ღ
Zgłoś SPAM
MAMA ŚP JACUSIA GŁADYSZ.
Odszedłeś syneczku do świata lepszego do źródła powróciłeś.
Tylko że mi smutek, tęsknotę i łzy w sercu pozostawiłeś.
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.