----♥,»*[*]*♥*[*]*«♥
ŚWIATEŁKO PAMIĘCI
----♥,»*{*}*♥*{*}*«♥
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
Wspomnienie jest pocieszeniem,ale pomaga tylko przez chwilę.Potem znowu
przychodzi : tęsknota, ból, cierpienie...że już nic nigdy razem nie
przeżyjemy...Zapalam znicz,zostawiam modlitwę [۩] [۩] [۩]
„To wielki ból, że Cię straciliśmy. Pociesza nas pewność, że zobaczymy
się w niebie.”
Zgłoś SPAM
mama Piotra Potoczny
Zgłoś SPAM
Zofia Kwiatkowska
◕ ❤️ ◕ NAJJAŚNIEJSZE ŚWIATEŁKO ◕ ❤️ ◕
Zgłoś SPAM
URSZULA
»̯̆« BARTUSIU Jaśniutka Lampeczka z głębi serca dla CIEBIE....♡ ♡
♡ »̯̆«
Zgłoś SPAM
mama Łukasza
Serca nasze wypełnione bólem i smutkiem...pamiętamy Kochani każdego dnia,
pamiętamy radość i śmiech...przecież odeszliście, żeby odpocząć choć
chwilę...Bartusiu
Zgłoś SPAM
mama Magdaleny Bieleckiej
♥ ♥ Światełko pamięci i modlitwa na dziś dla Ciebie Aniele♥ ♥
Zgłoś SPAM
Gaba kuzynka Piotra Klim
Moją pamięć zostawiam na ten pochmurny, deszczowy, smutny wtorek....
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.