KuPamięci.pl

Bartosz Szczyrba


* 13.02.1982

 

+ 09.07.2011

Miejsce pochówku: Cmentarz Parafialny Chrystusa Dobrego Pasterza w Poznaniu

,

woj. wielkopolskie

pokaż wszystkie
wpisy (108)
Licznik odwiedzin strony
656727
Zapalone ponad rok temu
rodzice Anetki Jucha
✿⋞♡⋟✿ ❤️[ ❤️ ]❤️ ✿⋞♡⋟✿ Światełko i modlitwę zostawiamy ✿⋞♡⋟✿ ❤️[ ❤️ ]❤️ ✿⋞♡⋟✿
Zgłoś SPAM
Wojtek Markos mąż Krystyny , bliski Eweliny Skwary
Bartusiu kochany , brak mi słów. Mam dzisiaj strasznego doła. Nie mogę się pozbierać z tym wszystkim.Pokój Tobie wieczny ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥
Zgłoś SPAM
Gaba kuzynka Piotra Klim
Weekendowe światełko mojej pamięci zapalam...niech nigdy nie zgaśnie....
Zgłoś SPAM
MAMA LESZKA
*** Światełko pamięci i modlitwa ***
Zgłoś SPAM
mama Łukaszka
Taka mała....po twarzy płynie tak powoli. Jak strumyk mija każdy dołek na policzku. To ona pokazuje jak bardzo boli. Taka mała, niewidoczna czasem a tyle zawiera cierpienia.
Zgłoś SPAM
mama Karolinki-babcia Jędrusia
W smutny piątek Kochani...dzień uśmiechu podobno..odszedł razem z Wami...samo to słowo tak bardzo boli Bartusiu Pani Basiu...pamiętam
Zgłoś SPAM
Mama Katrin
Nie ma już nic! Nie ma już Ciebie! Bo odeszłeś Bartku tam do góry nad nami! Ale w sercach twych najbliższych na zawsze pozostaniesz.. ◄►◄►◄ Lampeczkę jaśniutką Tobie zapalam.►◄►◄►
Zgłoś SPAM
Mama Katrin
Nie ma już nic! Nie ma już Ciebie! Bo odeszłaś tam do góry nad nami! Ale w sercach twych najbliższych na zawsze pozostaniesz.. ◄►◄►◄ Lampeczkę jaśniutką Tobie Bartku zapalam... ►◄►◄►
Zgłoś SPAM
Józek Marchewczyk z rodziną
,, Czy rozpoznasz mnie gdy spotkamy się w niebie... czy przytulę Cię gdy spotkamy się w niebie... drogi kres nieznany jest... jak mam żyć, gdy Ty masz być hen w niebiosach..."
Zgłoś SPAM
Mama śp. Roberta i Wiesia Walas
Światełko mojej pamięci dla Ciebie Bartusiu.
Zgłoś SPAM
mama Oli Siemion
Światełko pamięci.
Zgłoś SPAM
mama Piotra Potoczny
Zgłoś SPAM
HALINA GÓRSKA
[[♥]]
Zgłoś SPAM
mama Emila Lewandowskiego
I została miłość ,zostały wspomnienia i ten moment w życiu ,co wszystko pozmieniał ...
Zgłoś SPAM
mama Radka
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
Bartusiu dzisiaj Światowy Dzień Usmiechu,ale gdzie Twój piekny usmiech Nasze Szczęście Kochane..dlaczego nie moge go juz zobaczyć..zdjęcia to nie to samo co zobaczyć Ciebie..usłyszeć,Moja Sówko Kochan
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
Kochamy Was łzą,bolącymi od tęsknoty sercami,całym życiem...Kochamy was nasze skarby -serdecznie dziękuje za pamięć mych bliskich podczas mej nieobecności(pobyt w szpitalu)
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
Bartusiu czekam na Ciebie codziennie,kazdego dnia i tak nieustannie już od 5 lat..jetsem tutaj,tak blisko..tuż-tuż..po drugiej stronie drogi..Ciebie nie ma,ale ja wiem dzieli nas tylko czas..KCB Synku
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
Mamuniu światełko pamięci dla Ciebie Przyjaciółko Kochana...piatek powinnas już gotować zupkę, może teraz jak się zrobiło zimno byłby to zurek,no i oczywiście twojej rewelacyjne nalesniki..KCB..
Zgłoś SPAM
Donata
Zgłoś SPAM
Strony:   « poprzednia    1   2   ...   1524   1525   1526   ...   3142   3143    następna » 
-
Powiadom znajomych
Imię i nazwisko:
Adres e-mail:
-
-
Łukasz Boral
13.07.2011