"W księdze życia Anioł zapisał datę Twych narodzin.
Zamykając księgę wyszeptał "Zbyt piękny dla Ziemi.."
_-:¦:-_
(¯`♥`¯)_ ŚWIATEŁKO
_________PAMIĘCI
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
⊰♥⊱ ⊰♥⊱ ⊰♥⊱ ⊰♥⊱ Radość minęła szybko, ból jest
wieczny... ⊰♥⊱ ⊰♥⊱ ⊰♥⊱ ⊰♥⊱ Światełko pamięci wraz z
modlitwą , ślę prosto do Nieba ... ⊰♥⊱ ⊰♥⊱ ⊰♥⊱ ⊰♥⊱
Zgłoś SPAM
rodzice Paulinki Zysk
"Podaj mi płaszcz - - - deszcz pada...
koniec z pogodą, niestety...
To nie deszcz? nie, to łzy spadły
z jakiejś dalekiej planety..."
Zgłoś SPAM
siostra Krzysia Jendrzejczaka
[*]
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
Miłość niesie ze sobą wielkie szczęście ,o wiele większe od bólu ,który
przynosi tęsknota.Cierpienie wymaga więcej odwagi niż śmierć...[*][*]
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana
"Nie ma takiego życia, które by choć przez chwilę nie było
nieśmiertelne" W.szymborska
Zgłoś SPAM
Zofia Kwiatkowska
❤️ ❤️ W MOIM SERCU I MODLITWIE KAŻDEGO DNIA ❤️ ❤️
Zgłoś SPAM
mama Kai
...(*)...miliony światełek pamięci Aniele...(*)...
Zgłoś SPAM
Mama Marty Kamińskiej
Zgłoś SPAM
Jadwiga - ciocia Mateuszka G.
Drogi cierpienia są zarazem drogami życia i zbawienia (Edycja św. Pawła
2007)
Zapalam jaśniutkie światełko mej pamięci, niech zawsze płonie dla Ciebie
Bartoszku ((*))
Zgłoś SPAM
*❤* Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Byliście nam słońcem na niebie, światłem księżyca w nocy, sercem, które
biło dla nas i radością na tym świecie, jak teraz żyć bez Was???
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
Mamuniu cieplutkie promyczki dla Ciebie do samego Nieba...Twojej pamięci
mamuniu Kochana...Twojej pamięci...
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
miało inny plan dla Ciebie,nie dane było Ci sie przygotować i pobiec i
zrealizować kolejnego marzenia..w takim razie ten maraton przed nami..przed
tata i mną..znów zaczynami przygotowania może się uda
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
Bartusiu jutro w Poznaniu 17 PKO Maraton w Poznaniu,miałeś takie plany,że jak
już się obronisz,znajdziesz dobrą pracę,to zaczniesz przygotowywać się do
maratonu poznańskiego..i pobiegniesz..ale życie
Zgłoś SPAM
Donata
Zgłoś SPAM
MAMA ŚP JACUSIA GŁADYSZ.
Smutno mi bez Ciebie tak smutno.
I nawet wiatr za oknem.
Szemrze modlitwę pokutną.
A deszcz strumieniami leje się z nieba.
I rozpaczy łzami płaczą nawet drzewa.
Zgłoś SPAM
mama Ś.P. Olgusi S.
Patrzę na płomień tlący się w zniczu
Smutek i żal się we mnie budzi
Spoglądam w niebo i zadaję pytanie
Dlaczego Boże , zabierasz dobrych ludzi ?
Zgłoś SPAM
Rodzice s.p.Przemysław LISZKA
ZAWSZE W SERCU(*)
„...Dzień za dniem,
byle przegonić noc
i obudzić w sobie siłę,
aby trwać….”
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.