Dziewiąty Bartusiu...kolejny dziewiąty..maraton i Ty w nim...marzenie
Mamuni...tyle marzeń ,które nigdy się nie spełnią...jak tu trwać...jak
trwać?Moje niedzielne smutne światełko...
Zgłoś SPAM
Zofia Kwiatkowska
❤️✿❤️ JAŚNIUTKIE ŚWIATEŁKO PAMIĘCI ❤️✿❤️
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
Łezka,łezkę goni, strumieniem spływa po twarzy. Bo jakże inaczej być może
gdy się z rozpaczą kojarzy. Serce z żalu rozrywa i każdy zadaje pytanie.
Dlaczego ludzi ubywa tak nagle, niespodziewanie.
Zgłoś SPAM
mama Tadzia W
W kolejny dziewiąty niech nasze matczyne łzy jak paciorki różańca płyną
do Ciebie
Zgłoś SPAM
Mama Bartka Ciszek
Bartusiu!!!!
Pod powiekami łez brakuje
Tęsknota dręczy, wszystko smuci
W sercu Twój obraz się maluje
Kto nas bez Ciebie żyć nauczy?
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
Bartusiu dzisiaj 63 m-cy jak Ciebie nie ma i wiem jedno z kazdym
dniem,miesiącem,rokiem jest i będzie coraz gorzej,bo już wiem,że to co się
stało jest nieodwracalne,nie ma co liczyć,że tylko wyjechałe
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
Bartuniu mija 4 godz.Maratonu w Poznaniu a ja z okna widzę tylu młodych ludzi
i marzę,jaki byłbyś szczęśliwy gdybyś biegł i zrealizował swoje kolejne
marzenie..ale Ty już nic nie zrealizujesz..już nic
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
Mamuniu dla Ciebie Niedzielne światełko pamięci...
Zgłoś SPAM
mama Karolinki Karczewskiej
Cieplutkie Światełko Pamięci Bartku.
Zgłoś SPAM
Mama Katrin
„Choć tylko szczęście jest zbawienne dla ciała, zgryzota rozwija siłę
ducha“ Marcel Proust- Światełka blask jaśniutki mojej Lampeczki
posyłam...♥♥
Zgłoś SPAM
rodzice Paulinki
Znowu kolejny 9-ty... Ale jak to Bartusiu? Ale jak to? Nasze smutne światełko
dla Ciebie Wioślarzu wspaniały...
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.