╠♥★♥╣❤️❤️❤️╠♥★♥╣ ŚWIATEŁKO I MODLITWĘ
ZOSTAWIAMY ╠♥★♥╣❤️❤️❤️╠♥★♥╣
Zgłoś SPAM
rodzice Paulinki Zysk
Zapłakane łzami i deszczem światełko w smutną środę... dla Ciebie
Bartusiu kochany...
Zgłoś SPAM
mama Marcina
Żadne słowa, nawet najczulsze, nie oddadzą naszej tęsknoty BARTUNIU.
Zgłoś SPAM
Hanna T.
▬«•ԑ̮̑♦̮̑ɜ•»▬ NAJJAŚNIEJSZE ŚWIATEŁKO PAMIĘCI
▬«•ԑ̮̑♦̮̑ɜ•»▬
Zgłoś SPAM
Gaba kuzynka Piotra Klim
Najjaśniejsze światełko mojej pamięci na kolejny, szary, pochmurny i
zapłakany deszczem dzień zostawiam.....
Zgłoś SPAM
mama Karolinki-babcia Jędrusia
Kolejny dzień...kolejne łzy...tyle Waszych przedmiotów zostało...i są i nic
z nimi się nie dzieje...a Was nie ma Kochani nasi..tak boleśnie Was nie
ma..moje łzy dla Bartusia i Jego Babci
Zgłoś SPAM
mama Tadzia W
Modlitwa niech płynie do Ciebie Bartusiu do nieba
Zgłoś SPAM
Mama Katrin
„Gdybyśmy nie byli śmiertelni,nie umielibyśmy płakać. „_ Ramon Gomez de
la Serna _✿ Jaśniutkie światełko pamięci zapalam, niech zawsze Tobie
płonie..✿
Zgłoś SPAM
HALINA GÓRSKA
Twojej pamięci...((*))
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
Rozpacz w nas ciągle tkwi, wspomnienia, żal i łzy...i jedno marzenie -
spotkamy się i wiara, że w niebie poznamy się....
Zgłoś SPAM
Jadwiga - ciocia Mateuszka G.
Jaśniutkie światełko mej pamięci zapalam w ten deszczowy jesienny dzień dla
Ciebie Bartoszku, niech zawsze płonie ((*))
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
Bartuniu w domu jest jeszcze Twój ostatni prezent jaki kupiłeś Babuni Basi na
jej ur.YSL Belle D'opium,to było w 2010r.przyjechałeś do Poznania i już
z niego nie wyjechałeś,perfumy są a Ty gdzie Synku
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
Mamuniu wysyłam dla Ciebie ciepłe promyczki do samego Nieba w ten kolejny
pochmurny i deszczowy dzień,tak bardzo nie lubiłaś takiej pogody..ale tam
macie pewnie słońce,radość i szczęście...Twojej pami
Zgłoś SPAM
Donata
Zgłoś SPAM
MAMA ŚP JACUSIA GŁADYSZ.
Szum liści, powiew wiatru, promyki słońca. Wyliczać można bez końca. Co z
tego, że życie dalej się toczy? Lecz Ciebie już nie zobaczą moje oczy!
BARTKU.
Zgłoś SPAM
Mama śp. Marcina Kroplewskiego
Zgłoś SPAM
mama Ś.P. Olgusi S.
Gdy smutek boli,
a słowa zbyt małe by rozpacz wypowiedzieć-
zostaje tylko milczenie
pełne gorących łez i bliskość osieroconych serc
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
ღ♥ღ.(°)(♥)(°).ღ♥ღ Modlitwa i Niegasnące światełko pamięci
ღ♥ღ.(°)(♥)(°).ღ♥ღ
Zgłoś SPAM
mama śp. RAFAŁA PAŚKUCKIEGO
Nigdy nie znikamy z tego świata w całości.Nieobecni ciałem żyjemy w
ludziach, z którymi podczas ziemskiej wędrówki zetknął nas los. Modlitwę i
jaśniutkie światełko posyłam Ci Bartusiu (**) (**)
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.