KuPamięci.pl

Bartosz Szczyrba


* 13.02.1982

 

+ 09.07.2011

Miejsce pochówku: Cmentarz Parafialny Chrystusa Dobrego Pasterza w Poznaniu

,

woj. wielkopolskie

pokaż wszystkie
wpisy (108)
Licznik odwiedzin strony
656463
Zapalone ponad rok temu
mama Emilka A, siostra A.Wójcika
║║ ║║║ ║║║║║ ║(¯`*´¯) (¯`۰̮̑●̮̑۰´¯)v´¯) ║(¯`v´¯)۰̮̑●̮̑۰´¯)NIECHAJ PŁONIE... (¯`۰̮̑●̮̑۰´¯)¸_)WIEKUIŚCIE... ║(_¸*¸_)ŚWIATEŁKO MOJEJ ║║║║║PAMIĘCI ║ ║║         
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
╠♥★♥╣❤️❤️❤️╠♥★♥╣ ŚWIATEŁKO I MODLITWĘ ZOSTAWIAMY ╠♥★♥╣❤️❤️❤️╠♥★♥╣
Zgłoś SPAM
rodzice Paulinki Zysk
Zapłakane łzami i deszczem światełko w smutną środę... dla Ciebie Bartusiu kochany...
Zgłoś SPAM
mama Marcina
Żadne słowa, nawet najczulsze, nie oddadzą naszej tęsknoty BARTUNIU.
Zgłoś SPAM
Hanna T.
▬«•ԑ̮̑♦̮̑ɜ•»▬ NAJJAŚNIEJSZE ŚWIATEŁKO PAMIĘCI ▬«•ԑ̮̑♦̮̑ɜ•»▬
Zgłoś SPAM
Gaba kuzynka Piotra Klim
Najjaśniejsze światełko mojej pamięci na kolejny, szary, pochmurny i zapłakany deszczem dzień zostawiam.....
Zgłoś SPAM
mama Karolinki-babcia Jędrusia
Kolejny dzień...kolejne łzy...tyle Waszych przedmiotów zostało...i są i nic z nimi się nie dzieje...a Was nie ma Kochani nasi..tak boleśnie Was nie ma..moje łzy dla Bartusia i Jego Babci
Zgłoś SPAM
mama Tadzia W
Modlitwa niech płynie do Ciebie Bartusiu do nieba
Zgłoś SPAM
Mama Katrin
„Gdybyśmy nie byli śmiertelni,nie umielibyśmy płakać. „_ Ramon Gomez de la Serna _✿ Jaśniutkie światełko pamięci zapalam, niech zawsze Tobie płonie..✿
Zgłoś SPAM
HALINA GÓRSKA
Twojej pamięci...((*))
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
Rozpacz w nas ciągle tkwi, wspomnienia, żal i łzy...i jedno marzenie - spotkamy się i wiara, że w niebie poznamy się....
Zgłoś SPAM
Jadwiga - ciocia Mateuszka G.
Jaśniutkie światełko mej pamięci zapalam w ten deszczowy jesienny dzień dla Ciebie Bartoszku, niech zawsze płonie ((*))
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
Bartuniu w domu jest jeszcze Twój ostatni prezent jaki kupiłeś Babuni Basi na jej ur.YSL Belle D'opium,to było w 2010r.przyjechałeś do Poznania i już z niego nie wyjechałeś,perfumy są a Ty gdzie Synku
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
Mamuniu wysyłam dla Ciebie ciepłe promyczki do samego Nieba w ten kolejny pochmurny i deszczowy dzień,tak bardzo nie lubiłaś takiej pogody..ale tam macie pewnie słońce,radość i szczęście...Twojej pami
Zgłoś SPAM
Donata
Zgłoś SPAM
MAMA ŚP JACUSIA GŁADYSZ.
Szum liści, powiew wiatru, promyki słońca. Wyliczać można bez końca. Co z tego, że życie dalej się toczy? Lecz Ciebie już nie zobaczą moje oczy! BARTKU.
Zgłoś SPAM
Mama śp. Marcina Kroplewskiego
Zgłoś SPAM
mama Ś.P. Olgusi S.
Gdy smutek boli, a słowa zbyt małe by rozpacz wypowiedzieć- zostaje tylko milczenie pełne gorących łez i bliskość osieroconych serc
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
ღ♥ღ.(°)(♥)(°).ღ♥ღ Modlitwa i Niegasnące światełko pamięci ღ♥ღ.(°)(♥)(°).ღ♥ღ
Zgłoś SPAM
mama śp. RAFAŁA PAŚKUCKIEGO
Nigdy nie znikamy z tego świata w całości.Nieobecni ciałem żyjemy w ludziach, z którymi podczas ziemskiej wędrówki zetknął nas los. Modlitwę i jaśniutkie światełko posyłam Ci Bartusiu (**) (**)
Zgłoś SPAM
Strony:   « poprzednia    1   2   ...   1515   1516   1517   ...   3142   3143    następna » 
-
Powiadom znajomych
Imię i nazwisko:
Adres e-mail:
-
-
Łukasz Boral
13.07.2011