Pamiętam każdego dnia Aniołku ...
♥*♥*♥*♥*♥*♥*♥*♥*♥*♥*♥*♥
A gdy ciężko Ci będzie - popatrz...
na gwiazdę, na promyk słońca,
na jasną iskierkę, na łezkę przezroczystą.
Ogrzej się serca uczuciem,
Zgłoś SPAM
bliskie DANIELA
˜”*°•ڰۣڿ♥ڰۣڿ•°*”˜ ŚWIATEŁKO I MODLITWĘ ZOSTAWIAMY
˜”*°•ڰۣڿ♥ڰۣڿ•°*”˜
Zgłoś SPAM
Wojtek Markos mąż Krystyny , bliski Eweliny Skwary
Zapalmy znicz , światełko nadziei.Zapalmy znicz , dla Tych co już zasnęli.
Pamiętamy Bartusiu.♥ ♥ ♥ ♥ ♥
Zgłoś SPAM
MAMA LESZKA
*** Światełko i pamięć ***
Zgłoś SPAM
rodzice Paulinki Zysk
Smutno Bartusiu...
Zgłoś SPAM
Gaba kuzynka Piotra Klim
Moja pamięć.....
Zgłoś SPAM
mama Karolinki-babcia Jędrusia
Światełko dla Pani,Pani Basiu kochana...pamiętam zawsze...pamiętam nasze
spotkania,nasze rozmowy,nasze wspólne łzy...tak bardzo tego brakuje..
Zgłoś SPAM
mama Karolinki-babcia Jędrusia
Twoja szczęśliwa trzynastka kiedyś Bartusiu..pażdziernikowy bezsensowny
dzień teraz..a Mamunia zbiera kasztany na Twój Grób..czy to dzieje się
naprawdę?Nigdy się nie pogodzę..światełko dla Ciebie..
Zgłoś SPAM
M.J.Lewandowscy
Bądź szczęśliwy u boku Pana❤
Zgłoś SPAM
mama Oli Siemion
Światełko pamięci.
Zgłoś SPAM
HALINA GÓRSKA
Bądź miłości wspomnieniem i w smutku
pocieszeniem...•♥◥◣◢◤•♥...Moje światełko niech Ci zawsze
świeci.•♥◥◣◢◤•♥
Zgłoś SPAM
Mama Katrin
Wspomnienia są jak perły: mają w sobie coś z klejnotów i coś z
łez.♡ W ciszy poranka ,w zamyśleniu serca...moje Światełko dla Ciebie
Bartku... ♡
Zgłoś SPAM
ania mama Natalki Sz.
jesteś w moich myślach
dziękuję za pamięć o mojej Nati
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
Czas mija-minuta za minutą,godzina za godziną,dzień za dniem,rok za rokiem i
nie wraca to co było kiedyś takie piekne..zostały nam tylko wspomnienia..ale
i one tak bardzo bolą..BARTUSIU znów 13-ty..
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
Mamuniu promyczki pamięci dla Ciebie Kochana...już niedługo u Ciebie
będę...
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
Bartusiu wczoraj pozbierałam dla Ciebie kasztany,wiesz tam gdzie zawsze jak
byłes mały chodzilismy po kasztany po przedszkolu,ach to Twojej ulibione
przedszkole "Tęczowy Świat" jak Ty je uwielbiałeś..
Zgłoś SPAM
mama Tadzia W
Niech Matka Boska przytuli Cię Bartusiu i Twoją babcię
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
((*))❤≺¯≻❤((*))❤≺¯≻❤((*))
❤≺¯≻❤((*))❤≺¯≻❤((*))❤≺¯≻❤((*))❤≺¯≻❤((*))
ŚWIATEŁKO I MODLITWĘ ZOSTAWIAMY
((*))❤≺¯≻❤((*))❤≺¯≻❤((*))❤≺¯≻❤((*))
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.