KuPamięci.pl

Bartosz Szczyrba


* 13.02.1982

 

+ 09.07.2011

Miejsce pochówku: Cmentarz Parafialny Chrystusa Dobrego Pasterza w Poznaniu

,

woj. wielkopolskie

pokaż wszystkie
wpisy (108)
Licznik odwiedzin strony
656259
Zapalone ponad rok temu
MAMA ANIOŁKA ROBERTA N.
*** ❤️❤️❤️*** SERDUSZKA PAMIĘCI DLA CIEBIE ANIOŁKU KOCHANY... SPOCZYWAJ W POKOJU WIECZNEJ RADOŚCI... *** ❤️❤️❤️***
Zgłoś SPAM
mama Tadzia W
Matko Różańcowa módl się za Bartusiem
Zgłoś SPAM
Mama Bartka Ciszek
Smutno tak strasznie smutno kochany Bartusiu. Światełko pamięci na niedzielę.
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
...krzyk serca,....dławiące łzy....szmer wśród Aniołów....i pytający wzrok przechodniów- wiedzą? NIE. TYLKO BÓG WIE, JAK TWOI BLISCY ZA TOBĄ BARDZO TĘSKNIĄ....Modlitwa i najjaśniejsze światełko (*)
Zgłoś SPAM
♥mama Marvinka♥
Cała nadzieja, wiara że niebawem wszyscy się spotkamy…czekaj na nas.. tak jak i my czekamy na spotkanie z Tobą …BARTKU
Zgłoś SPAM
Mama Marty Kamińskiej
Zgłoś SPAM
Zofia Kwiatkowska
✿•*´¯`✿ NAJJAŚNIEJSZE ŚWIATEŁKO PAMIĘCI ✿•*´¯`✿
Zgłoś SPAM
MAMA LESZKA
<<>> Światełko pamięci i modlitwa <<>>
Zgłoś SPAM
rodzice Paulinki Zysk
Zgłoś SPAM
mama Iwetki
............( ...........(,) .........|::::::|... * .........|::::::|.)/¸.¤ª“
Zgłoś SPAM
mama Radka
Zgłoś SPAM
mama Karolinki-babcia Jędrusia
Niedzielne światełko Bartusiu...niedzielne światełko Pani Basiu...w niedzielę bez niedzieli...w życie bez życia...pamiętam o Was Kochani...zawsze
Zgłoś SPAM
mama Karolinki Karczewskiej
Niedzielne Światełko Pamięci Bartku.
Zgłoś SPAM
Mama Katrin
Światełka blask jaśniutki niedzielnej Lampeczki na znak mojej pamieci posyłam do Nieba dla Ciebie Bartulku... ✿ ♡ ✿
Zgłoś SPAM
HALINA GÓRSKA
"Nie umiera ten, kto trwa w pamięci żywych" (( ♥ ))
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
•♥• ❤️ •♥•▒░╱♥╲░▒•♥• ❤️ •♥•ŚWIATEŁKO I MODLITWĘ ZOSTAWIAMY•♥• ❤️ •♥•▒░╱♥╲░▒•♥• ❤️ •♥•
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
Mamuniu niedzielne światełko pamięci dla Ciebie...już nie pójdziemy razem do Kościoła na 13:30 a później do Bartusia...już nie upieczesz mojego ulubionego ciasta...już nie popłaczemy razem...Kocham...
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
a mimo tego i tak przez 3 lata miałaś przyznaną nagrodę rektora za osiągnięcia w nauce i w sporcie-Bartusiu jak nam Ciebie brakuje..brakuje nam kolejnych wyzwań..brakuje nam Twojej wiary..Ciebie Synku
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
Twoje marzenia dała radę,pewnie byłeś przy niej każdego dnia,a ja wspominam jaki Ty też byłes ambitny..jak w USA dostałeś oceną A- lub B+ to byłeś z Siebie niezadowolony bo to nie była najwyższa ocena
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
Bartusiu wczoraj dzwoniła Kasia z informację,że dostała z uczelni list o bardzo dobrym zaliczeniu pracy magisterskiej...my jeśtesmy dumni..ale już wiem jak Ty byłbyś dumny z Kasia..zrealizowała bowiem
Zgłoś SPAM
Strony:   « poprzednia    1   2   ...   1497   1498   1499   ...   3142   3143    następna » 
-
Powiadom znajomych
Imię i nazwisko:
Adres e-mail:
-
-
Łukasz Boral
13.07.2011