*** ❤️❤️❤️***
SERDUSZKA PAMIĘCI DLA CIEBIE ANIOŁKU KOCHANY...
SPOCZYWAJ W POKOJU WIECZNEJ RADOŚCI...
*** ❤️❤️❤️***
Zgłoś SPAM
mama Tadzia W
Matko Różańcowa módl się za Bartusiem
Zgłoś SPAM
Mama Bartka Ciszek
Smutno tak strasznie smutno kochany Bartusiu. Światełko pamięci na
niedzielę.
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
...krzyk serca,....dławiące łzy....szmer wśród Aniołów....i pytający
wzrok przechodniów- wiedzą? NIE. TYLKO BÓG WIE, JAK TWOI BLISCY ZA TOBĄ
BARDZO TĘSKNIĄ....Modlitwa i najjaśniejsze światełko (*)
Zgłoś SPAM
♥mama Marvinka♥
Cała nadzieja, wiara że niebawem wszyscy się spotkamy…czekaj na nas.. tak
jak i my czekamy na spotkanie z Tobą …BARTKU
Mamuniu niedzielne światełko pamięci dla Ciebie...już nie pójdziemy razem
do Kościoła na 13:30 a później do Bartusia...już nie upieczesz mojego
ulubionego ciasta...już nie popłaczemy razem...Kocham...
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
a mimo tego i tak przez 3 lata miałaś przyznaną nagrodę rektora za
osiągnięcia w nauce i w sporcie-Bartusiu jak nam Ciebie brakuje..brakuje nam
kolejnych wyzwań..brakuje nam Twojej wiary..Ciebie Synku
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
Twoje marzenia dała radę,pewnie byłeś przy niej każdego dnia,a ja wspominam
jaki Ty też byłes ambitny..jak w USA dostałeś oceną A- lub B+ to byłeś z
Siebie niezadowolony bo to nie była najwyższa ocena
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
Bartusiu wczoraj dzwoniła Kasia z informację,że dostała z uczelni list o
bardzo dobrym zaliczeniu pracy magisterskiej...my jeśtesmy dumni..ale już wiem
jak Ty byłbyś dumny z Kasia..zrealizowała bowiem
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.