KuPamięci.pl

Bartosz Szczyrba


* 13.02.1982

 

+ 09.07.2011

Miejsce pochówku: Cmentarz Parafialny Chrystusa Dobrego Pasterza w Poznaniu

,

woj. wielkopolskie

pokaż wszystkie
wpisy (108)
Licznik odwiedzin strony
655719
Zapalone ponad rok temu
Donata
pamiętam w tym dniu smutnym,lecz wyjatkowym Niech światelko ode mnie dla Ciebie dzis pali sie blaskiem wyjatkowym. Spoczywaj w pokoju....
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
01.11.2016 [[▄)(✬)(▄]] Światełko i modlitwę zostawiamy [[▄)(✬)(▄]]
Zgłoś SPAM
Przyjaciel Rafała Sewielskiego
(*) (*) (*) (*) (*) (*) "Już nie jesteście obcymi obcymi i przechodniami, lecz współobywatelami świętych i domownikami Boga." (Ef 2,19)
Zgłoś SPAM
(*) (*) (*) (*) (*) (*)
(*) (*) (*) (*) (*) (*) "Już nie jesteście obcymi obcymi i przechodniami, lecz współobywatelami świętych i domownikami Boga." (Ef 2,19)
Zgłoś SPAM
mama Ś.P. Olgusi S.
۩♥۩__1 LISTOPADA__۩♥۩♥۩ Śpieszmy się kochać ludzi Tak szybko odchodzą
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
(,♥,)(,♥,) ❤️" RODZIMY SIĘ BY ŻYĆ , ŻYJEMY BY UMIERAĆ " - W SERCU I MODLITWIE ❤️ (,♥,)(,♥,)
Zgłoś SPAM
Rodzice ś.p. Przemysław LISZKA
DLA BARTOSZA ŚWIATEŁKO ZADUMY (*) Smutny czas smutek serca wzmaga bez Ciebie dla Ciebie kwiatami jesieni przyozdabiamy T U gdzie nasz SKARB KOCHANY**
Zgłoś SPAM
Teściowa Marzenki Czubały
Przed nami Dzień szczególny,Wszystkich ŚWIĘTYCH.Pamiętam o Tobie Bartku,codziennie. A my kochamy,tęsknimy, wspominamy i zapalamy dla Ciebie światełka naszej wiecznej pamięci...
Zgłoś SPAM
Rodz.ś.p.Dąbrowskiego Raf.L.18
Jest taki dzień w roku... Kiedy refleksja w serce się wkrada, deszczowy zazwyczaj i zimny... dzień...1-ego listopada. To taki czas zadumy, modlitwy nad zmarłych duszami.
Zgłoś SPAM
Mama Dagusi Błaszczyk
Do jutrzejszego święta Bartusiu...
Zgłoś SPAM
*❤*Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Ciągle Jesteście przy nas....i chociaż mówią nam niektórzy, że Jesteście Tam szczęśliwi...my tak bardzo tęsknimy Kochani
Zgłoś SPAM
♥ Mama Karola Wiśniewskiego ♥
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
...Łza a zmarłymi wyparowuje..Kwiat na mogile więdnie,modlitwa natomiast dociera do serca Najwyższego - św.Augustyn...Światełko z modlitwą dla Ciebie Bartusiu kochany.
Zgłoś SPAM
mama Radka
Zgłoś SPAM
mama Łukaszka
Bartusiu........
Zgłoś SPAM
♥mama Marvinka♥
Światełko na te smutne dni ...Bartku
Zgłoś SPAM
mama Łukasza
Światełko na te smutne dni .
Zgłoś SPAM
Rodzice Sp.Darka Kowalczyk
Swiatelko i modlitwa(*)
Zgłoś SPAM
HALINA GÓRSKA
♥ `•.¸.•´ ♥ Światełek blask na czas zadumy...♥ `•.¸.•´ ♥
Zgłoś SPAM
mama Anioła Kasi L.
W zadumie i modlitwie..[*]
Zgłoś SPAM
Strony:   « poprzednia    1   2   ...   1483   1484   1485   ...   3142   3143    następna » 
-
Powiadom znajomych
Imię i nazwisko:
Adres e-mail:
-
-
Łukasz Boral
13.07.2011