Niedzielne światełko pamięci
...❀☄❀ Bartku ❀☄❀...
(*)(((*)))(*)...
Zgłoś SPAM
rodzice Paulinki Zysk
Smutne światełko na dobranoc dla Ciebie i Twojej Babci Bartusiu...
Zgłoś SPAM
Mama Dagusi Błaszczyk
Dobranoc Bartusiu...
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
*♥* ;KOCHAMY..TĘSKNIMY..WSPOMINAMY; *♥* - Światełko Pamięci dla Ciebie
Bartusiu kochany.
Zgłoś SPAM
mama Piotra Potoczny
Zgłoś SPAM
*❤* Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Tam, gdzie nadzieja kwitnie, a szczęście ma zapach róż, po drugiej stronie
tęczy spotkamy się znów...wierzymy w to Kochani
Zgłoś SPAM
mama Karolinki-babcia Jędrusia
Niedzielne smutne światełko dla Ciebie Bartusiu i dla Pani Pani Basiu...dla
Was Kochani
Zgłoś SPAM
Rodz.ś.p.Dąbrowskiego Raf.L.18
..........(
.........)))
.........(())
.....[╣██╠]
.....[╣██╠]
.....[╣██╠]
✿¸.•´¨)¸.•*¨)¸.•*¨)¸.•*¨)✿
ŚWIATEŁKO PAMIĘCI
I MODLITWA NA DZISIAJ((*))
DLA CIEBIE ANIOŁKU.
Zgłoś SPAM
♥mama Marvinka♥
Bartku Światełko Pamięci za wczoraj i dzisiejszą smutną niedzielę.
Zgłoś SPAM
MAMA PAWŁA SZ
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
Mamuniu światełko pamięci dla Ciebie Przyjaciółko kochana...Twojej pamięci
Mamuniu...Twojej pamięci...Niedziela bez Ciebie..nie byłas na obiedzie..nie
chwaliłaś jak zawsze,że wszystko Ci smakuje..
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
Bartusiu światełko dla Ciebie do samego Nieba..pytasz co u nas..u nas
Niedziela bez Niedzieli,a ja ciągle myślę co byś robił,gdzie byś
był,jakie miałbys nowe plany i wyzwania i płaczę,tęsknię..Kocham
Zgłoś SPAM
Mama Bartka Ciszek
Światełko pamięci na zapłakaną deszczem niedzielę kochany Bartusiu
Zgłoś SPAM
mama Tadzia W
Żyj w naszej pamięci Bartusiu,pokój Twej duszy
Zgłoś SPAM
♥ Mama Karola Wiśniewskiego ♥
Zgłoś SPAM
MAMA LESZKA
<<*>> Światełko i pamięć <<*>>
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
Ogromna jest tęsknota,gdy myśli wciąż do Ciebie uciekają...a droga do
Ciebie daleka... Światełko pamięci i modlitwa [*]
Zgłoś SPAM
mama Łukaszka
Światełko na niedzielę, na kolejny dzień smutku i tęsknoty dla Ciebie
Bartusiu.
Zgłoś SPAM
M.J.Lewandowscy
W daleką podróż zabrał Cię Bóg,
Jedną, jedyną nadzieję nam dając,
Że kiedyś przekroczą też niebios próg,
Ci, którzy tutaj w bólu zostają.
DLA CIEBIE BARTUSIU ...ŚWIATEŁKO I MODLITWA {*}
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.