Jaśniutki blask Lampeczki mojej za wczoraj i na dzisiaj posyłam w Niebiańskie
Przestworza do Ciebie Bartulku.Wieczny Odpoczynek racz mu dać Panie...◕♥◕
♡ ◕♥◕ PS. Zaburzenia w Internecie.
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
Jest taka miłość,która nigdy się nie kończy,która z chwilą rozstania nie
mija lecz nabiera na sile..BARTUSIU taką MIŁOŚCIĄ byłeś,jesteś i
będziesz dla Nas..Twojej pamięci Synku Kochany..Sówko Kochana
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
Mamuniu słoneczko świecie,tak jak lubiłaś,nawet to rześkie powietrze zawsze
Ci odpowiadało,byleby tylko nie padało-Mamuniu wysyłam dla Ciebie do samego
Nieba jane promyczki słońca..śniłas mi się dzisi
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
Bądż jak promyk słońca,jak nadzieja,jak siła,jak wiara,że wszystko
można,żewszystko co się zaplanuje mozna zrealizować,bądź naszą Kochaną
Sówką,bądź..Bartusiu bądź przy nas każdego dnia...Kochamy....
Zgłoś SPAM
Donata
Zgłoś SPAM
Mama śp. Marcina Kroplewskiego
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
╠♥★♥╣❤️❤️❤️╠♥★♥╣ ŚWIATEŁKO I MODLITWĘ
ZOSTAWIAMY ╠♥★♥╣❤️❤️❤️╠♥★♥╣
Zgłoś SPAM
MAMA ŚP JACUSIA GŁADYSZ.
A kiedy się spotkamy w Twoim niebie zielonym. Będziemy szczęśliwi,radośni w
spokoju nieskończonym. I będę Cię Syneczku słuchać jak opowiadasz
wszystko. To co przeżyłeś beze mnie gdy byłeś daleko.
Zgłoś SPAM
mama Ś.P. Olgusi S.
Zniczów złote płomyki migoczą,
tylko tyle wraz z modlitwą możemy dać.
Nasze wspomnienia bardzo bolą...
dziś pozostało nam
tylko za bliskimi łzy lać...
Zgłoś SPAM
BLISKIE DANIELA
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruty
Zgłoś SPAM
*❤* Rodzice Krzysia Rzepeckiego
W sercach tęsknota i żal, często w martwej ciszy płyną łzy, nie liczymy
już ile upłynęło dni....brakuje nam Was tak bardzo....
Zgłoś SPAM
URSZULA
BARTUSIU ✿•*´¯`✿ Jest takie miejsce, którego nie zburzy - zamieć..
Takie miejsce szczególne! TO MIŁOŚĆ ! WSPOMNIENIE I PAMIĘĆ !
✿•*´¯`✿
Zgłoś SPAM
♥ Mama Karola Wiśniewskiego ♥
Zgłoś SPAM
♥mama Marvinka♥
Zgłoś SPAM
Rodzice ś.p. Przemysław LISZKA
(*)**
Zgłoś SPAM
Rodz.ś.p.Dąbrowskiego Raf.L.18
...W dłoniach
trzymam znicz,
by w myślach
go zapalić...
Z serca
daję Ci kwiat,
by pamięć
o TOBIE
ocalić....
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.