KuPamięci.pl

Bartosz Szczyrba


* 13.02.1982

 

+ 09.07.2011

Miejsce pochówku: Cmentarz Parafialny Chrystusa Dobrego Pasterza w Poznaniu

,

woj. wielkopolskie

pokaż wszystkie
wpisy (108)
Licznik odwiedzin strony
655196
Zapalone ponad rok temu
mama Piotra Potoczny
Zgłoś SPAM
Mama Bartka Ciszek
Bartusiu światełko pamięci na środę niech Ci płonie
Zgłoś SPAM
mama Radka
Zgłoś SPAM
mama Magdaleny Bieleckiej
˜”*°•ڰۣڿ♥ڰۣڿ•°* Moja pamięć Bartusiu ..
Zgłoś SPAM
Rodz.ś.p.Dąbrowskiego Raf.L.18
..../(* ...(,,"). __,||,__ █████.../(* █████.(,,") █████_,||,. █████▒▒▒] █████▒▒▒] ▒▒▒▒▒███]▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒ Niech zawsze Ci płonie znicz mojej pamięci..
Zgłoś SPAM
MAMA LESZKA
<<*>> Światełko i modlitwa <<*>>
Zgłoś SPAM
Mama Mateuszka Młynarskiego
…..............…,•’``’•,•’``’•, ...........…...…’•,`’•,*,•’`,•’ ..............……....`’•,,•’` …...…,•’``’•,•’``’•, ŚWIATEŁKO …...…’•,`’•,*,•’`,•’ ...……....`’•,,•’` PAMIĘCI
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek Skarupińscy
Tak wiele by się chciało powiedzieć, tyle myśli które krążą po głowie zlepiających się w ogromną pustkę ciężką do zniesienia..(*)
Zgłoś SPAM
HALINA GÓRSKA
[[.❤️.]]
Zgłoś SPAM
Gaba kuzynka Piotra Klim
Moja pamięć....
Zgłoś SPAM
Rodzice Jasia Rutkowskiego
˜”*•ڰۣڿ ❤️ ڰۣڿ•°*”˜Najjaśniejsze światełko pamięci i tęsknoty˜”*•ڰۣڿ ❤️ ڰۣڿ•°*”˜
Zgłoś SPAM
mama Karolinki-babcia Jędrusia
Dla Ciebie Bartusiu cichutkie ,zapłakane,bezsilne światełko..i dla Pani Babciu Basiu...zawsze o Was pamiętam..tylko co z tego? NIC....
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
"Cokolwiek w sobie ma ten świat odmienny,wszystko przemija jako jednodzienny kwiat, który pięknie się rozwinie rano, a w południe zaginie..." Pozostawiam światełko mojej pamięci (*)
Zgłoś SPAM
Mama Marty Kamińskiej
Zgłoś SPAM
Mama Katrin
„Nie ma cierpienia, z którego nie można wyjść.Trzeba znaleźć w sobie tę właściwą furtkę przez którą wejdzie wyzwolenie od męki i ulga dla ciała!“ L.Nowosad ♡ Jaśniutkie światełko pamięci zapalam.♡
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
Życie smutne...zamglone łzami...pozbawione tego co najcudowniejsze...Najwierniejszej Przyjaciołki.Powierniczki Ciebie MAMUSIU...(♥)(♥)(♥)..
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
..z naszych serc...zbliżają się Święta..kiedyś to taki wspaniały okres..radość..szczęście i śmiech..ale teraz już wiem,że żadne Święta już nigdy nie będą takie jak dawniej..bez Ciebie to niemożliwe..
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
Czas leci a nam wydaje się,że to wszystko działo się wczoraj.Idziemy dalej,ale niestety Ciebie Bartusiu nic i nikt nie jest w stanie zastąpić.Tęsknoty i miłości do Ciebie nic nie wykreśli z naszych..
Zgłoś SPAM
mama.Darka Kowalczyka
(*)
Zgłoś SPAM
mama Łukaszka
Ciemno, ponuro i szaro, i nigdy tak jak wcześniej. Dzisiaj nie będzie takie samo jak kiedyś, a jutro jeszcze gorsze niż dziś........
Zgłoś SPAM
Strony:   « poprzednia    1   2   ...   1458   1459   1460   ...   3142   3143    następna » 
-
Powiadom znajomych
Imię i nazwisko:
Adres e-mail:
-
-
Łukasz Boral
13.07.2011