Bartusiu światełko pamięci na środę niech Ci płonie
Zgłoś SPAM
mama Radka
Zgłoś SPAM
mama Magdaleny Bieleckiej
˜”*°•ڰۣڿ♥ڰۣڿ•°*
Moja pamięć Bartusiu ..
Zgłoś SPAM
Rodz.ś.p.Dąbrowskiego Raf.L.18
..../(*
...(,,").
__,||,__
█████.../(*
█████.(,,")
█████_,||,.
█████▒▒▒]
█████▒▒▒]
▒▒▒▒▒███]▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒
Niech zawsze Ci płonie znicz mojej pamięci..
Zgłoś SPAM
MAMA LESZKA
<<*>> Światełko i modlitwa <<*>>
Zgłoś SPAM
Mama Mateuszka Młynarskiego
…..............…,•’``’•,•’``’•,
...........…...…’•,`’•,*,•’`,•’
..............……....`’•,,•’`
…...…,•’``’•,•’``’•, ŚWIATEŁKO
…...…’•,`’•,*,•’`,•’
...……....`’•,,•’` PAMIĘCI
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek Skarupińscy
Tak wiele by się chciało powiedzieć, tyle myśli które krążą po głowie
zlepiających się w ogromną pustkę ciężką do zniesienia..(*)
Zgłoś SPAM
HALINA GÓRSKA
[[.❤️.]]
Zgłoś SPAM
Gaba kuzynka Piotra Klim
Moja pamięć....
Zgłoś SPAM
Rodzice Jasia Rutkowskiego
˜”*•ڰۣڿ ❤️ ڰۣڿ•°*”˜Najjaśniejsze światełko pamięci i
tęsknoty˜”*•ڰۣڿ ❤️ ڰۣڿ•°*”˜
Zgłoś SPAM
mama Karolinki-babcia Jędrusia
Dla Ciebie Bartusiu cichutkie ,zapłakane,bezsilne światełko..i dla Pani
Babciu Basiu...zawsze o Was pamiętam..tylko co z tego? NIC....
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
"Cokolwiek w sobie ma ten świat odmienny,wszystko przemija jako
jednodzienny kwiat, który pięknie się rozwinie rano, a w południe
zaginie..." Pozostawiam światełko mojej pamięci (*)
Zgłoś SPAM
Mama Marty Kamińskiej
Zgłoś SPAM
Mama Katrin
„Nie ma cierpienia, z którego nie można wyjść.Trzeba znaleźć w sobie tę
właściwą furtkę przez którą wejdzie wyzwolenie od męki i ulga dla
ciała!“ L.Nowosad ♡ Jaśniutkie światełko pamięci zapalam.♡
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
Życie smutne...zamglone łzami...pozbawione tego co
najcudowniejsze...Najwierniejszej Przyjaciołki.Powierniczki Ciebie
MAMUSIU...(♥)(♥)(♥)..
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
..z naszych serc...zbliżają się Święta..kiedyś to taki wspaniały
okres..radość..szczęście i śmiech..ale teraz już wiem,że żadne Święta
już nigdy nie będą takie jak dawniej..bez Ciebie to niemożliwe..
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
Czas leci a nam wydaje się,że to wszystko działo się wczoraj.Idziemy
dalej,ale niestety Ciebie Bartusiu nic i nikt nie jest w stanie
zastąpić.Tęsknoty i miłości do Ciebie nic nie wykreśli z naszych..
Zgłoś SPAM
mama.Darka Kowalczyka
(*)
Zgłoś SPAM
mama Łukaszka
Ciemno, ponuro i szaro, i nigdy tak jak wcześniej. Dzisiaj nie będzie takie
samo jak kiedyś, a jutro jeszcze gorsze niż dziś........
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.