.................(*)
___+____۩۩_____+
__+____۩__۩_____+
_+____۩____۩____+
_+___۩__۩۩__۩___+
_+____۩_۩۩_۩___+_
__+_____۩۩___+___
_____██████____ ŚWIATEŁKO PAMIĘCI
Zgłoś SPAM
mama Karolinki-babcia Jędrusia
Dla Ciebie Bartusiu światełko i dla Pani Babciu
Basiu...zapłakane,tęskniące,bezsilne ..
Zgłoś SPAM
MAMA LESZKA
<<*>> Światełko modlitwa i pamięć <<*>>
Zgłoś SPAM
Mama Marty Kamińskiej
Zgłoś SPAM
mama Radka
Zgłoś SPAM
HALINA GÓRSKA
"Jesteśmy gośćmi...tu na Ziemi i wielkie układamy plany, jak szybko
poznać tę planetę, gdyż czas wizyty nam nieznany..."[*] Światełko z
modlitwą zostawiam...[*]
Światełko pamięci dla Ciebie Bartusiu i dla Twojej Babci.
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
Bartusiu żyjesz w naszych sercach każdego dnia..tylko dlaczego nasze usta
muszą szeptać jedno słowo..jedno nieustanne słowo..gdzie jesteś Bartuniu
Synku Kochany..gdzie jesteś Wioslarzu Wspaniały..KCB
Zgłoś SPAM
mama Piotra Potoczny
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
Bartusiu...Mamuniu...Waszej pamięci Kochani...Waszej pamięci...
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
Mamuniu jak pracowałam w Warszawie to codziennie do Ciebie dzwoniłam..i nie
wyobrażałam sobie,że mogłabym nie dzownić..nie rozmawiać..a teraz nie ma
cię juz prawie 2 lata i nie rozmawiamy już tak dług
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
Bartusiu Szczęście Nasze...Kocham Cię ponad zycie i chciałabym zadzwonić do
Ciebie i powiedzieć...Dzień Dibry Skarbie...Dzień Dobry Bartusiu...Dzień
Dobry Perełko...
Zgłoś SPAM
mama Kai
...(*)...pamiętam każdego dnia...(*)...
Zgłoś SPAM
Gaba kuzynka Piotra Klim
Światełko pamięci na ten listopadowy poranek zostawiam.....
Zgłoś SPAM
MAMA ŚP JACUSIA GŁADYSZ.
Dziękuję za zapalone urodzinowe światełka mojemu Jacusiowi za ciepłe
słowa i za to że jesteście przy mnie stale.Dziękuje Lucyna.
Zgłoś SPAM
MAMA ŚP JACUSIA GŁADYSZ.
Znów zapaliłam Ci świeczkę.
Siadłam przy Tobie troszeczkę.
Kwiaty w wazonie zmieniłam.
W nocy myślami przy Tobie byłam.
I dniami także bywam stale.
Targana niekończącym się żalem.
TO NIE BYŁ TWÓJ CZAS, TO NIE BYŁA TWOJA CHWILA,ALE BÓG TAK CHCIAŁ I TWOJA
GODZINA WYBIŁA
NA ZAWSZE POZOSTANIESZ W SERCACH BLISKICH ... MODLITWA I ŚWIATEŁKO PAMIĘCI
❤¸¸.•❤¸¸.•❤
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.