KuPamięci.pl

Bartosz Szczyrba


* 13.02.1982

 

+ 09.07.2011

Miejsce pochówku: Cmentarz Parafialny Chrystusa Dobrego Pasterza w Poznaniu

,

woj. wielkopolskie

pokaż wszystkie
wpisy (108)
Licznik odwiedzin strony
655010
Zapalone ponad rok temu
Zofia Kwiatkowska
__ ❤️ __ JAŚNIUTKIE ŚWIATEŁKO PAMIĘCI __ ❤️ __
Zgłoś SPAM
MAMA LESZKA
<<**>> Światełko i pamięć <<**>>
Zgłoś SPAM
Mama Marty Kamińskiej
Zgłoś SPAM
mama Iwetki
•ڰۣڿ♥ڰۣڿ•°*”˜     ◕◕═════♣♣═════◕◕        ŚWIATEŁKO PAMIĘCI         ˜”*°•ڰۣڿ♥ڰۣڿ•°*”˜
Zgłoś SPAM
HALINA GÓRSKA
Odchodzi ktoś,kto był dla nas całym światem,i nagle świat się kończy.Zamykasz swoje oczy i widzisz tylko piękne obrazy wspomnień...[*]
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
Bartusiu, Mamuniu moja pamięc i modlitwa dla Was na dzisiaj..na sobotę bez soboty...Waszej pamięci Kochani...Waszej pamięci..
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
"Miłość jest przede wszystkim zasłuchaniem w ciszy.Kochać to rozpamiętywać"(Antoine de Saint-Exupéry)-Bartusniu każdego dnia wspominam każdą chwilę spędzoną z Tobą,radość i szczęście jakie nam dawałeś
Zgłoś SPAM
mama Anioła Kasi L.
Dla Ciebie, Bartku, światełko pamięci....(*)
Zgłoś SPAM
Mama Katrin
W chwili skupienia i wyciszenia, pomyślmy też o Tych, których z nami już nie ma..❤ Śpij snem szczęśliwym Bartulku w tym lepszym Świecie...❤ 
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
Trudno się śmiać , gdy serce szlocha. Lecz jeszcze trudniej powiedzieć żegnaj gdy się kocha.
Zgłoś SPAM
Mama śp. Marcina Kroplewskiego
Zgłoś SPAM
Rodzice śp. Michałka Hrydzewicz
((*))
Zgłoś SPAM
Mama Bartka Ciszek
Światełko pamięci na ten mroźny sobotni poranek Bartusiu
Zgłoś SPAM
MAMA ŚP JACUSIA GŁADYSZ.
Oczy zmęczone płaczące. Wciąż Ciebie szukające. Policzek w Twe zdjęcie wtulone. Serce tak bardzo za Tobą stęsknione. Na zawsze w Pamięci i Sercu pozostaniesz.BARTUSIU.
Zgłoś SPAM
Donata
Zgłoś SPAM
mama Ś.P. Olgusi S.
Boże, Miłosierny Panie, daj duszom miejsce w niebie, błogosławiony pokój i jasność Twojego światła.
Zgłoś SPAM
Jola Jacek rodzice Anetki Jucha
•*´¯`✿─═◕ ❤️ ◕═─•*´¯`✿─ Światełko i modlitwę zostawiamy •*´¯`✿─═◕ ❤️ ◕═─•*´¯`✿─•*´¯`✿─═◕ ❤️ ◕═─•*´¯`✿─
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
W sercach Was nosimy, każdą chwilę, każdy dzień...i taką mamy nadzieję, choć wieczności dzieli nas czas,że spotkamy jeszcze Was..[۩] [۩] [۩] Modlitwa i światełko pamięci¸ [۩] [۩] [۩]
Zgłoś SPAM
URSZULA
.♥..ŚWIATEŁKO PAMIĘCI I MODLITWA DLA CIEBIE BARTUSIU..♥..
Zgłoś SPAM
*❤* Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Gdy siądziemy gdzieś o zmroku, znów z oczu płyną łzy, w sercu drży niepokój...bo nie wrócą już te szczęśliwe z Wami Kochani dni...
Zgłoś SPAM
Strony:   « poprzednia    1   2   ...   1442   1443   1444   ...   3142   3143    następna » 
-
Powiadom znajomych
Imię i nazwisko:
Adres e-mail:
-
-
Łukasz Boral
13.07.2011