Czasem mała myśl wystarczy, by obudzić wielkie wspomnienia ..
Wspomnienia, które są tak bardzo cenne … Pamiętam Bartuniu, piękny
chłopaku...
Zgłoś SPAM
♥mama Marvinka♥
Niedzielne światełko mojej pamięci...
Zgłoś SPAM
rodzice Paulinki Zysk
Niedzielne światełko naszej pamięci Bartusiu...
Zgłoś SPAM
Mama Bartka Ciszek
Niedzielne światełko pamięci Aniołku Bartusiu
Zgłoś SPAM
Rodzice Justynki Cuber
Nie możemy być tutaj codziennie, jednak codziennie pamiętamy o naszych
Aniołach,Aniołkach i Aniołeczkach.
Zgłoś SPAM
Mama Marty Kamińskiej
Zgłoś SPAM
rodzice Tadzia W
Modlitwa niech płynie do Ciebie Bartusiu
Zgłoś SPAM
Siostra Natalki Celmerowskiej
Wobec ciosu ktory spadl na Panstwa Rodzine nielatwo znalezc slowa pociechy.Mozna
jedynie zyczyc sil do zniesienia tego bolu.
Zgłoś SPAM
♥ Mama Karola Wiśniewskiego ♥
Zgłoś SPAM
*❤* Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Wiatr strąca ostatnie liście, wokół mgła smutku przenika i chłodnym wieje
milczeniem...Jesteście Kochani cały czas w naszych sercach i myślach...
Zgłoś SPAM
mama Piotra Potoczny
Zgłoś SPAM
Jadwiga - ciocia Mateuszka G.
JAŚNIUTKIE ŚWIATEŁKO MEJ PAMIĘCI ZAPALAM DLA CIEBIE BARTOSZKU W PIERWSZĄ
NIEDZIELĘ ADWENTU, NIECH NIGDY NIE GAŚNIE ((*))
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
Mamuniu niedzielne płomyczki dla Ciebie Przyjaciółko Kochana..i znów
niedziela..i znów byliśmy na Nowinie o 12:30 tak jak kiedyś bywaliśmy
razem..słoneczko świeciło..i jak zwykle był smutek,łzy i żal
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
..Dzień wstał jak co dzień,powietrze cieplutkie jak to w lipcu,tylko ta
wielka cisza,straszne milczenie i puste miejsce..Ciebie już nie
było"..Bartusiu smutno i źle tutaj bez Ciebie Synku Kochany...
Zgłoś SPAM
mama Radka
Zgłoś SPAM
Rodz.ś.p.Dąbrowskiego Raf.L.18
"Ci, co odchodzą, wciąż z nami są.
Patrzą z miłością na nasze dni.
Czasami śmieją się przez łzy."
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.