„Bóg widzi, czas ucieka, śmierć goni wieczność czeka”
Zgłoś SPAM
MAMA MATEUSZKA MŁYNARSKIEGO
◕◕═════♣♣═════◕◕
ŚWIATEŁKO PAMIĘCI
˜”*°•ڰۣڿ♥ڰۣڿ•°*”˜
Zgłoś SPAM
BLISKIE DANIELA
–===≡≡ஜ۩۞۩ஜ≡≡===– ŚWIATEŁKO PAMIĘCI
–===≡≡ஜ۩۞۩ஜ≡≡===–
Zgłoś SPAM
rodzice Paulinki Zysk
Dla Ciebie Bartusiu kochany... Światełko najjaśniejsze (*)
Zgłoś SPAM
Mama Marty Kamińskiej
Zgłoś SPAM
mama Karolinki-babcia Jędrusia
Bartusiowi moje wtorkowe zapłakane światełko i Jego Babci Basi...dla Was
Kochani moja pamięć i łzy..
Zgłoś SPAM
Gaba kuzynka Piotra Klim
Pamięć zostawiam.....
Zgłoś SPAM
HALINA GÓRSKA
Gdy idziecie aleją cmentarza, aby zapalić Bliskim znicz pamięci..W żałosny
szept wiatru się wsłuchaj..On wie, co to żal, smutek..๑۩๑..On,tyle już
poznał łez bliskich i nie mógł rozwiać tęsknoty..๑۩๑
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
Gdy smutek boli, a słowa zbyt małe by rozpacz wypowiedzieć - zostaje tylko
milczenie pełne gorących łez i bliskośćosieroconych serc...
Zgłoś SPAM
M.J.Lewandowscy
Dla Ciebie Bartusiu...❤❤❤(*)
Zgłoś SPAM
mama Łukaszka
Jest taki ból o którym nie sposób mówić......Najlepiej wyrazić go
milczeniem.
Zgłoś SPAM
Mama Katrin
Czasami boli nawet oddech. Jesteście w każdej minucie naszego życia.
Na „Dzień dobry” smutne tak bardzo światełko dla Ciebie Bartek...bo los
się pomylił... ƸӜƷ••ƸӜƷ
Zgłoś SPAM
Mama Katrin
Czasami boli nawet oddech......____________(*)(*)(*)(*) Jesteście w każdej
minucie naszego życia.___[_][_][_][_]___♥ ♥ ♥ Na „Dzień dobry”
smutne tak bardzo światełko...bo los się pomylił... ƸӜƷ••ƸӜƷ
Zgłoś SPAM
Józek Marchewczyk
,, ŚMIERĆ ODEBRAŁA NAM NADZIEJĘ, ALE POZOSTAWIŁA MIŁOŚĆ..."
ADWENT...MY OCZEKUJEMY...WY JUŻ WSZYSTKO WIECIE... WSPIERAJCIE NAS W TYM NASZYM
PIELGRZYMOWANIU BEZ WAS...
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
Mamuniu cieplutkie promyczki dla Ciebie do samego Nieba w ten mroźny
poranek...Twojej pamięci Mamuniu...Twojej pamięci Kochana...
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
..robić jeszcze więcej,chciałeś pomagać innym,miałeś
plany,marzenia..miałeś być z Kasią,Martusią z nami..i miało być
szczęście i radość..a teraz nie ma już nic,nic poza ścianą łeż..Kocham
Cię Bartuniu
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
Bartusiu wszyscy mówią,że nie powinno się pytać
"dlaczego","za co...",ale to takie trudne..przecież byłeś
takim dobrym Synem,Bratem,Wnukiem,Przyjacielem,Wioślarzem,robiłes tyle dobrego
i chciałeś...
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.