Czas biegnie, bo los tak chce, żal i smutek dręczą nas...gdziekolwiek
jesteśmy, cokolwiek robimy zawsze pamiętamy i myślimy o Was Kochani.❤.
Zgłoś SPAM
mama Piotra Potoczny
Zgłoś SPAM
rodzice Paulinki Zysk
Zgłoś SPAM
Mama Katrin
◊❤️◊❤️◊ Wieczne odpoczywanie w „Niebiańskiej Przestrzeni”
Bartulku kochany...◊❤️◊❤️◊
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
Życie zostało przerwane, a pamięć pozostanie.Żadne słowo nie ukoi bólu po
stracie Ciebie.........▂ ▃ ▄ ❤️ ▄ ▃ ▂ .Modlitwa i Niegasnące
światełko pamięci ...▂ ▃ ▄ ❤️ ▄ ▃ ▂
Zgłoś SPAM
Lena D.
Poniedziałkowe światełko pamięci zapalam dla Ciebie Bartku...
Zgłoś SPAM
mama Karolinki-babcia Jędrusia
Poniedziałek Bartusiu...nowy tydzień..to wszystko już bez znaczenia,tylko
tęsknota i łzy,reszta nie istnieje..dla Ciebie światełko i dla Pani Babciu
Basiu..dla Was Kochani
Zgłoś SPAM
Mama Marty Kamińskiej
Zgłoś SPAM
MAMA MATEUSZKA MŁYNARSKIEGO
..............…,•’``’•,•’``’•,
...........…...…’•,`’•,*,•’`,•’
..............……....`’•,,•’`
…...…,•’``’•,•’``’•, ŚWIATEŁKO
…...…’•,`’•,*,•’`,•’
...……....`’•,,•’` PAMIĘCI
Zgłoś SPAM
Donata
Zgłoś SPAM
HALINA GÓRSKA
Lampeczka pamięci dla Ciebie...[*]...
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek Skarupińscy
Płomyk pamięci niech zawsze dla Was płonie,a nasza miłość niech Was otula
każdego dnia..[*]..
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
Bartusiu czuwaj dzisiaj nad Kasią..a i każdego dnia również..ale dzisiaj
pewnie potrzebuje Twojego wsparcia..Twojej wiary,że wszystko się uda i jest
możliwe..czuwaj Braciszku Wwspaniały,Ukochany,Jedyn
Zgłoś SPAM
Gaba kuzynka Piotra Klim
Światełko mojej pamięci na ten mroźny poranek zostawiam dla Ciebie
BARTUSIU......i dla Twojej Babci imieninowe światełko za wczoraj....dla
Pani....PANI BASIU....
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
Bartuniu i znów kolejny tydzień,ten pewnie byłby bardziej zabiegany..bo
przecież byłaby praca a i o treningach byś nie zapominał..no i pewnie z
Martunią biegalibyście za prezencikami..ale to już było
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
Mamuniu wczoraj w dniu Twoich Imienin zapaliłam CI lampeczkę u
Bartusia,różyczkę zostawiłam i tak jak kiedyś w niedzielę pomodliłam
się,powspominałam i popłakałam na Nowinie,tylko już sama bez Ciebie
Zgłoś SPAM
mama Łukaszka
Poranne światełko dla Ciebie Bartusiu i dla Twojej Babci.
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
╠♥★♥╣❤️❤️❤️╠♥★♥╣ ŚWIATEŁKO I MODLITWĘ
ZOSTAWIAMY ╠♥★♥╣❤️❤️❤️╠♥★♥╣
Zgłoś SPAM
mama Ś.P. Olgusi S.
Panie,
wysłuchaj łaskawie naszych modlitw
za dusze sług i służebnic Twoich,
za które się modlimy prosząc,
abyś je przyjął do społeczności swoich Świętych.
Przez Chrystusa, Pana naszego.
```Amen
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.