|
|
Bartosz Szczyrba
* 13.02.1982 + 09.07.2011
Miejsce pochówku: Cmentarz Parafialny Chrystusa Dobrego Pasterza w Poznaniu, woj. wielkopolskie
|
|
|
|
|
|
|
Licznik odwiedzin strony 654791
|
|
|
 |
|
Dodane ponad rok temu
 |
Hanna Tomala
|
|
♥
░░(¯`v´¯)
░(¯`۰۪۪۫۫●۪۫۰´¯)
░░(_.^._)
_ PAMIĘTAM ___(۩)
|
Zgłoś SPAM
 |
Zofia Kwiatkowska
|
|
*¯*♥*¯* Odeszli w ciszy mrok już ich nie ma a po nich została tylko cisza i choć ich serca nie biją już i choć ich nie ma To cisza szepce że oni żyją nadal na serca mego dnie więc zasłucham się w ciszę może usłyszę znajomy głos.*¯*♥*¯*
|
Zgłoś SPAM
 |
URSZULA
|
|
❀⋰❀
BARTKU
"Ci, których kochamy,
nie umierają nigdy,
bo miłość to nieśmiertelność."
⋰❀⋰❀
W DNIU MATKI
ZAPALAM ŚWIATEŁKO
PAMIĘCI Z MODLITWĄ
⋰❀⋰❀
|
Zgłoś SPAM
 |
EWA BILICKA
|
|
Osieroconym mamom Aby im było lżej Mój dobry Boże zechciej Dać smutków trochę mniej Tym matkom co dziś były Bez bukietów czekanych Mój Boże dobry ześlij choć snów pomalowanych kolorami z ich marzeń kolorami radości pędzlem Aniołów naszych co są w nieskończoności Matkom tym wciąż słyszącym głos śmiech i kroki dzieci niech choć w Dniu Matki mój Boże łza radosna zaświeci Daj im pewność że dzieci szczęśliwie czas spędzają Daj im siłę by wytrwać choć serca wciąż pękają Daj matkom osieroconym bukiet mgielny wdzięczny ozdobiony kokardką z tamtej strony tęczy... (*)(*)(*)
|
Zgłoś SPAM
 |
EWA BILICKA
|
|
Osieroconym mamom Aby im było lżej Mój dobry Boże zechciej Dać smutków trochę mniej Tym matkom co dziś były Bez bukietów czekanych Mój Boże dobry ześlij choć snów pomalowanych kolorami z ich marzeń kolorami radości pędzlem Aniołów naszych co są w nieskończoności Matkom tym wciąż słyszącym głos śmiech i kroki dzieci niech choć w Dniu Matki mój Boże łza radosna zaświeci Daj im pewność że dzieci szczęśliwie czas spędzają Daj im siłę by wytrwać choć serca wciąż pękają Daj matkom osieroconym bukiet mgielny wdzięczny ozdobiony kokardką z tamtej strony tęczy... (*)(*)(*)
|
Zgłoś SPAM
 |
Wojtek bl.Eweliny Skw.
|
|
26 maj 2015.Dzień Matki. Mamusiu. Przyniosłem Ci różę. Najpiękniejszą tę co rosła tam w górze. Jest śliczna i pachnąca. Jak Twe serce jest gorąca. Tylko łodyżka jest trochę złamana, A Ty Mamo, jesteś bardzo , bardzo Kochana. ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥
|
Zgłoś SPAM
 |
URSZULA
|
|
❀⋰❀
Życie,choć piękne,tak kruche jest..
Żyłeś jego całą pełnią...
Jednak Pan bardziej
potrzebował CIEBIE !!!!
✿° ◕ °✿
Zapalam Niegasnące
Światełko Pamięci
wraz z modlitwą.
✿° ◕ °✿
|
Zgłoś SPAM
 |
URSZULA
|
|
❀⋰❀
Życie,choć piękne,tak kruche jest..
ŻyłEś jego całą pełnią...
Jednak Pan bardziej
potrzebował CIEBIE !!!!
✿° ◕ °✿
Zapalam Niegasnące
Światełko Pamięci
wraz z modlitwą.
✿° ◕ °✿
|
Zgłoś SPAM
 |
URSZULA
|
|
❀⋰❀
Życie,choć piękne,tak kruche jest..
Żyłaś jego całą pełnią...
Jednak Pan bardziej
potrzebował CIEBIE !!!!
✿° ◕ °✿
Zapalam Niegasnące
Światełko Pamięci
wraz z modlitwą.
✿° ◕ °✿
|
Zgłoś SPAM
 |
Lena D
|
|
.....................(¯`v´¯) ...................(¯` ✿´¯) ...............✿..(_.^._) ..............✿.√,•*´✿
...(¯`v´¯) •./¸✿
(¯` ✿..¯))✿/¸.•*✿
...(_.^._)√•*´¨¯(¯`v´¯). ...✿•*´)//*´¯`*(¯` ✿ .¯) .....✿´)//¯`*(¸.•´(_.^._) ▒▒(¯`•♥•´¯)▒░░.. ▒▒▒`...(¯`•♥•´¯ ▒(¯\v/¯)▒`•.,.•
(¯>♥ّۣۜ Pamiętam...
|
Zgłoś SPAM
|
|
|
|
|
Aby móc przyjmować kondolencje bliskiej osoby załóż miejsce pamięci.
|
 |
|
|
|