|
|
Bartosz Szczyrba
* 13.02.1982 + 09.07.2011
Miejsce pochówku: Cmentarz Parafialny Chrystusa Dobrego Pasterza w Poznaniu, woj. wielkopolskie
|
|
|
|
|
|
|
Licznik odwiedzin strony 654910
|
|
|
 |
|
Dodane ponad rok temu
 |
URSZULA
|
|
♥ ღ ♥ ღ ♥ Jesteś już po drugiej stronie Życia.., Zgasło życie.., Jak Świeca zdmuchnięta przez wiatr.., Nie ma Cię wśród nas.., Choć tęskno nam za Tobą.., Po tamtej stronie chmur jest inny ,lepszy Świat.., Jasne Anioły utuliły Cię do Wiecznego Snu.., My pozostaliśmy tu na Ziemi w smutku i żalu.., Żyjąc jednak nadzieją, że kiedyś się spotkamy ♥ ღ ♥ ღ ♥ ZAPALAM ŚWIATEŁKO PAMIĘCI.. ♥ ღ ♥ ღ ♥
|
Zgłoś SPAM
 |
RENIA M.JARECZKA PYRSAKA
|
|
Największym skarbem człowieka jest jego pamięć... przechowujemy w niej urocze chwile życia... najdroższe Serca... tajemne sekrety... najcenniejsze słowa... gesty... cudowne pocałunki... czyjeś oczy... czyjeś łzy... Tylko sobie znanym kluczem cichutko otwieramy drzwi... spacerujemy... delikatnie dotykając nagromadzonych tam skarbów..." .....¸¸.•*´¯`✿
...•*´¯`✿....ŚWIATEŁKA ........MOJEJ¸.•*´¯`✿
....¸¸.•*´¯`✿
..•*´¯`✿PAMIĘCI BARTUSIU BARDZO DZIĘKUJĘ ZA PAMIĘĆ W DNIU ROCZNICY ŚMIERCI MOJEGO JEDYNEGO SYNKA ,JARECZKA... JESZCZE RAZ DZIĘKUJĘ BARDZO!
|
Zgłoś SPAM
 |
EWA BILICKA
|
|
TĘSKNOTA POWRACA..
z coraz większą siłą...
Codzienność...w ukryciu...
wspomnieniami płacze...
|
Zgłoś SPAM
 |
Zofia Kwiatkowska
|
|
✿⊰♥⊱✿ Smutek i tęsknota…Pustka mnie otacza…
W serce żal się wlewa…Bólem i
cierpieniem zapalam znicz…
Znicz Wiecznej Pamięci…✿⊰♥⊱✿
|
Zgłoś SPAM
 |
mama Mateuszka Kuźmicz
|
|
.....¸¸.•*´¯`✿
...•*´¯`✿....Światełka ........Mojej¸.•*´¯`✿
....¸¸.•*´¯`✿
..•*´¯`✿Pamięci BOŻE CIAŁO Chleba naszego dawaj nam codziennie Tak przykazałeś modlić się nam Chryste Do Ojca Twego w Trójcy Jedynego O pokarm dla nas na życie wieczyste Idąc w procesji do czterech ołtarzy Jak w cztery strony świata podróżując Nie dbamy o to co się nam przydarzy Hosanna Tobie Boże wyśpiewując Chleba naszego powszedniego Panie Niech nie zabraknie nam i wszystkim wrogom Bo skoro jesteś naszym zmartwychwstaniem Cóż nam wrogowie złego zrobić mogą Bądź pozdrowione przeto Boże Ciało W dymie kadzideł i przenicznym kłosie W złotej monstrancji w którejś zamieszkało I w naszym ludzkim niezbadanym losie .....¸¸.•*´¯`✿
...•*´¯`✿....W dzień ........Bożego Ciała¸¸.•*´¯`✿
....¸¸.•*´¯`✿
..•*´¯`✿ Niech płoną Tobie jaśniutko
|
Zgłoś SPAM
 |
Wojtek bl.Eweliny Skw.
|
|
Ulicami naszych miast i wsi. Idzie dzisiaj i porywa z Sobą nas. I zaprasza, byśmy za Nim zawsze szli. Niebiańskie światełko w święto Bożego Ciała, dla Ciebie Bartusiu. Bądź u Boga szczęśliwym. ♥ ♥ ♥ ♥ ♥
|
Zgłoś SPAM
 |
mama Marcina B
|
|
Dni me bez Ciebie jak korale,
wyjęte z morza schną i bledną ....
|
Zgłoś SPAM
 |
URSZULA
|
|
♥ Jan Buczkowski- Tak mi teraz smutno... - Idę do ciebie myślą, Idę pamięcią do ciebie, Idę do ciebie śpiewem, Może usłyszysz mnie w niebie? Niosę ci chryzantemy, Niosę wiązankę róż białych, Niosę, bo je lubiłeś, Kochałeś zapach wspaniały. Składam ci moje smutki, Składam ci moje radości, Składam na twej mogile Wspomnienie naszej miłości. A znicz płomieniem jasnym Pieśń śpiewa o życiu wiecznym... Wiem, że czekasz tam na mnie W jedynym miejscu bezpiecznym. Modlę się, prosząc Boga, By znowu złączył mnie z tobą, Bo tak mi teraz smutno I przykro być z samą sobą... ♥
|
Zgłoś SPAM
 |
Hanna Tomala
|
|
♥
Codzienność wspomnieniami płacze...
Jedno życie odchodząc cały świat zmieniło…
..........................(¯`v´¯))
........................(¯`-❤- ´¯))
.......................... (_.^._))
|
Zgłoś SPAM
 |
Wojtek bl.Eweliny Skw.
|
|
Bartusiu.
Wszystko wokół się zmienia, ale niewspomnienia.Pamięć zostaje nie wzruszalna.♥ ♥ ♥ ♥ ♥
|
Zgłoś SPAM
|
|
|
|
|
Aby móc przyjmować kondolencje bliskiej osoby załóż miejsce pamięci.
|
 |
|
|
|