KuPamięci.pl

Bartosz Szczyrba


* 13.02.1982

 

+ 09.07.2011

Miejsce pochówku: Cmentarz Parafialny Chrystusa Dobrego Pasterza w Poznaniu

,

woj. wielkopolskie

pokaż wszystkie
wpisy (108)
Licznik odwiedzin strony
655158
Dodane ponad rok temu
Genowefa Tumidajewicz
(mama Michała)
Bartku
Ta chwila,
chwila z Tobą
o wiele za krótka
Ta chwila,
chwila bez Ciebie
o wiele,
o wiele,
za długa ...

Zgłoś SPAM
Mama Dagmary Błaszczyk
(***)
„Nadzieja jest zawsze większa od nas, zawsze nas przerasta. Wtedy, kiedy załamią się nasze ludzkie plany, kiedy czujemy się przegrani, wtedy ma dojrzewać w nas nadprzyrodzona cnota nadziei - mamy zacząć pokładać nadzieję w samym Bogu, w Nim szukać sensu naszego cierpienia, niepowodzenia, rozstania.” ks. J. Twardowski
Zgłoś SPAM
Mama Dagmary Błaszczyk
(***)
„Nadzieja jest zawsze większa od nas, zawsze nas przerasta. Wtedy, kiedy załamią się nasze ludzkie plany, kiedy czujemy się przegrani, wtedy ma dojrzewać w nas nadprzyrodzona cnota nadziei - mamy zacząć pokładać nadzieję w samym Bogu, w Nim szukać sensu naszego cierpienia, niepowodzenia, rozstania.” ks. J. Twardowski
Zgłoś SPAM
Urszula Skłodowska
♡ ♡ ♥

Nadszedł taki straszny dzień,
gdy nagle wszystko rozpadło się,
w momencie runął cały świat,
prysnęło szczęście, opadł kwiat.


✬.¸.✬

SPOCZYWAJ W POKOJU

❀⋰❀
Zgłoś SPAM
Wojtek bl.Eweliny Skw.
Gdzie płonie jeszcze mały płomyk, tam widać światło Nieba.

Bartusiu. Niech ten płomyczek wiecznie trwa.♥ ♥ ♥ ♥ ♥
Zgłoś SPAM
RENIA M.JARECZKA PYRSAKA

____/███/▓/_
/███████████/ 
▓▓/███/▓▓▓▓/ 
  /███/▓/     
 /███/▓/ ♣ † ♣  PAMIĘTAM
/███/▓/♣ † ♣ 
▓▓▓/ ♣ † ♣ KOCHANY BARTUNIU
Zgłoś SPAM
Lena D.
____*-:¦:-◕◕◕______◕◕◕-:¦:-* __*-:¦:-◕_____*◕_◕*______◕-:¦:-* _*-:¦:-◕_______*◕*________◕-:¦:-* *-:¦:-◕_______*♥.◕*________◕-:¦:-* *-:¦:-◕___ PAMIĘTAM_ _____.◕-:¦:-* __*-:¦:-◕_____* ♥.◕_______◕-:¦:-* ____*-:¦:-◕____________◕-:¦:-* ______*-:¦:-◕________◕-:¦:-* _________*-:¦:-◕__◕-:¦:-* ___________*-:¦:-◕-:¦:-* ______________*-
Zgłoś SPAM
mama Mateuszka Kuźmicz
Pamięć jest największym darem
człowieka,dzięki niemu nigdy
nie zapomnimy o tych co odeszli.
Zgłoś SPAM
Wojtek bl.Eweliny Skw.
gdy zechcecie ze mną porozmawiać złóżcie dłonie ...usłyszę Was w modlitwie.♥ ♥ ♥ ♥ ♥
Zgłoś SPAM
EWA BILICKA
Tylko smutek, tylko żal
i ciągle patrzenie w dal
ze wzrokiem pełnym wspomnień.(*)(**)(*)

PAMIĘĆ I MODLITWA...
JEST KAŻDEGO DNIA...

Zgłoś SPAM
Strony:   « poprzednia    1   2   ...   264   265   266   ...   450   451    następna » 
-
Powiadom znajomych
Imię i nazwisko:
Adres e-mail:
-
-
Łukasz Boral
13.07.2011
 


Aby móc przyjmować kondolencje bliskiej osoby załóż miejsce pamięci.