|
|
Bartosz Szczyrba
* 13.02.1982 + 09.07.2011
Miejsce pochówku: Cmentarz Parafialny Chrystusa Dobrego Pasterza w Poznaniu, woj. wielkopolskie
|
|
|
|
|
|
|
Licznik odwiedzin strony 655158
|
|
|
 |
|
Dodane ponad rok temu
 |
Genowefa Tumidajewicz
(mama Michała)
|
|
Bartku
Ta chwila,
chwila z Tobą
o wiele za krótka
Ta chwila,
chwila bez Ciebie
o wiele,
o wiele,
za długa ...
|
Zgłoś SPAM
 |
Mama Dagmary Błaszczyk
(***)
|
|
„Nadzieja jest zawsze większa od nas, zawsze nas przerasta. Wtedy, kiedy załamią się nasze ludzkie plany, kiedy czujemy się przegrani, wtedy ma dojrzewać w nas nadprzyrodzona cnota nadziei - mamy zacząć pokładać nadzieję w samym Bogu, w Nim szukać sensu naszego cierpienia, niepowodzenia, rozstania.” ks. J. Twardowski
|
Zgłoś SPAM
 |
Mama Dagmary Błaszczyk
(***)
|
|
„Nadzieja jest zawsze większa od nas, zawsze nas przerasta. Wtedy, kiedy załamią się nasze ludzkie plany, kiedy czujemy się przegrani, wtedy ma dojrzewać w nas nadprzyrodzona cnota nadziei - mamy zacząć pokładać nadzieję w samym Bogu, w Nim szukać sensu naszego cierpienia, niepowodzenia, rozstania.” ks. J. Twardowski
|
Zgłoś SPAM
 |
Urszula Skłodowska
|
|
♡ ♡ ♥
Nadszedł taki straszny dzień,
gdy nagle wszystko rozpadło się,
w momencie runął cały świat,
prysnęło szczęście, opadł kwiat.
✬.¸.✬
SPOCZYWAJ W POKOJU
❀⋰❀
|
Zgłoś SPAM
 |
Wojtek bl.Eweliny Skw.
|
|
Gdzie płonie jeszcze mały płomyk, tam widać światło Nieba.
Bartusiu. Niech ten płomyczek wiecznie trwa.♥ ♥ ♥ ♥ ♥
|
Zgłoś SPAM
 |
RENIA M.JARECZKA PYRSAKA
|
|
____/███/▓/_
/███████████/
▓▓/███/▓▓▓▓/
/███/▓/
/███/▓/ ♣ † ♣ PAMIĘTAM
/███/▓/♣ † ♣
▓▓▓/ ♣ † ♣ KOCHANY BARTUNIU
|
Zgłoś SPAM
Lena D.
|
|
____*-:¦:-◕◕◕______◕◕◕-:¦:-* __*-:¦:-◕_____*◕_◕*______◕-:¦:-* _*-:¦:-◕_______*◕*________◕-:¦:-* *-:¦:-◕_______*♥.◕*________◕-:¦:-* *-:¦:-◕___ PAMIĘTAM_ _____.◕-:¦:-* __*-:¦:-◕_____* ♥.◕_______◕-:¦:-* ____*-:¦:-◕____________◕-:¦:-* ______*-:¦:-◕________◕-:¦:-* _________*-:¦:-◕__◕-:¦:-* ___________*-:¦:-◕-:¦:-* ______________*-
|
Zgłoś SPAM
 |
mama Mateuszka Kuźmicz
|
|
Pamięć jest największym darem
człowieka,dzięki niemu nigdy
nie zapomnimy o tych co odeszli.
|
Zgłoś SPAM
 |
Wojtek bl.Eweliny Skw.
|
|
gdy zechcecie ze mną porozmawiać złóżcie dłonie ...usłyszę Was w modlitwie.♥ ♥ ♥ ♥ ♥
|
Zgłoś SPAM
 |
EWA BILICKA
|
|
Tylko smutek, tylko żal
i ciągle patrzenie w dal
ze wzrokiem pełnym wspomnień.(*)(**)(*)
PAMIĘĆ I MODLITWA...
JEST KAŻDEGO DNIA...
|
Zgłoś SPAM
|
|
|
|
|
Aby móc przyjmować kondolencje bliskiej osoby załóż miejsce pamięci.
|
 |
|
|
|