|
|
Bartosz Szczyrba
* 13.02.1982 + 09.07.2011
Miejsce pochówku: Cmentarz Parafialny Chrystusa Dobrego Pasterza w Poznaniu, woj. wielkopolskie
|
|
|
|
|
|
|
Licznik odwiedzin strony 655174
|
|
|
 |
|
Dodane ponad rok temu
 |
mama śp.Przemka Frąka
|
|
,,Śmierć stawia nas w obliczu bezsilności, która nas obezwładnia i zabiera w nieznane. A kiedy pojawia się kradnąc ukochaną osobę, przeszywa serce bólem i odznacza w nim swoje piętno, które przypomina nam stale jacy jesteśmy wobec niej bezsilni."
|
Zgłoś SPAM
 |
Hanna Tomala
|
|
♥
╬ *•¸•*`╬ *•¸•*╬ *•¸•*`╬
Boże, Miłosierny Panie,
daj duszom miejsce w niebie,
błogosławiony pokój
i jasność Twojego światła.
╬ *•¸•*`╬ *•¸•*╬ *•¸•*`╬
|
Zgłoś SPAM
 |
Wojtek bl.Eweliny Skw.
|
|
Jeżeli życie moje jest miłością Twoją Panie , to będę żył wiecznie.
Bartusiu . Ciesz się Życiem Wiecznym, ciesz się Błogosławieństwem Boga.♥ ♥ ♥ ♥ ♥
|
Zgłoś SPAM
 |
Zofia Kwiatkowska
|
|
*•-★-•* I nagle taka cisza, Już nic... Nie ma już nic... A nam pozostał ból przerażający... I mokre nadzieje... Umarłe łzy... I wszędobylski smutek...*•-★-•* *•-★-•* *•-★-•* *•-★-•* *•-★-•* DZIĘKUJĘ ZA ŚWIATEŁKA DLA MOICH BLISKICH W CZASIE MOJEJ CHOROBY SERDECZNIE POZDRAWIAM....
|
Zgłoś SPAM
 |
RENIA M.JARECZKA PYRSAKA
|
|
❤ڿڰۣڿ❀..W zgiełku świata sens słów gubisz.. tonąc w krzyku niedomówień..Jak wyrazisz to co czujesz.. kiedy ciągle nie rozumiesz.. że wolne miejsca pomiędzy wersami.. świat wciąż wypełnia wieloma słowami..Umilknij więc czasem.. umilknie wtedy świat.. I pojmiesz wreszcie ten sens przenośni.. że czasem cisza przemawia najgłośniej..❤ڿڰۣڿ❀.. ✿•••═────── BARTUNIU KOCHANY ────── ═••✿
|
Zgłoś SPAM
 |
EWA BILICKA
|
|
Łzami twarz zalana, dusza łka
tak długo cierpienie bez wytchnienia trwa...
|
Zgłoś SPAM
 |
Wojtek bl.Eweliny Skw.
|
|
Otulony szalem nadziei idę drogą przeznaczenia.
Bartusiu... ♥ ♥ ♥ ♥ ♥
|
Zgłoś SPAM
 |
Urszula Skłodowska
|
|
(`*•.¸ ¸.•*´)
Światełko pamięci
niech zawsze płonie....
(`*•.¸ ¸.•*´)
|
Zgłoś SPAM
 |
zięć Janiny Dudka, syn Józefa Marchewczyka, przyjaciel Elki Rembelskiej
(09.07.2015)
|
|
,, Dzień wstał jak co dzień,
powietrze aż lśniło,
tylko ta wielka cisza,
straszne milczenie i puste miejsce...
Cibie już nie było"
|
Zgłoś SPAM
 |
Lena D.
|
|
Wieczny odpoczynek racz Mu dać Panie...
|
Zgłoś SPAM
|
|
|
|
|
Aby móc przyjmować kondolencje bliskiej osoby załóż miejsce pamięci.
|
 |
|
|
|