|
|
Bartosz Szczyrba
* 13.02.1982 + 09.07.2011
Miejsce pochówku: Cmentarz Parafialny Chrystusa Dobrego Pasterza w Poznaniu, woj. wielkopolskie
|
|
|
|
|
|
|
Licznik odwiedzin strony 655185
|
|
|
 |
|
Dodane ponad rok temu
 |
EWA BILICKA
|
|
ŚPIESZMY SIĘ KOCHAĆ LUDZI,
Łomot serca
odmierza
czas
czas smutku
czas tęsknoty
czas zadumy
|
Zgłoś SPAM
 |
Hanna Tomala
|
|
♥ Kto żyje w sercach tych, którzy pozostają – nie umiera ______________________________________________(¯`v´¯)) ____________________________________________(¯`-❤- ´¯)) ______________________________________________(_.^._))
|
Zgłoś SPAM
 |
Genowefa Tumidajewicz
(mama Michała)
|
|
Wszystko mija bezpowrotnie,
młode lata, wszystkie dni,
lecz wspomnienia choć raz setny,
zawsze pójdą tam gdzie Ty.
|
Zgłoś SPAM
 |
mama śp.Konrada
|
|
ZŁUDZENIE I RZECZYWISTOŚĆ
„Obiecywało serce, że pęknie.
Nie pękło.
Groziło życie, że zwiędnie,
- nie zwiędło. „
Niby żyjemy...a jakbyśmy umarli...
Pamiętam…(*)
|
Zgłoś SPAM
 |
Wojtek bl.Eweliny Skw.
|
|
Słów tak mało , tęsknoty tak wiele.
Cieplutkie , niedzielne światełko dla Ciebie Bartusiu. ♥ ♥ ♥ ♥ ♥
|
Zgłoś SPAM
 |
Urszula Skłodowska
|
|
♥*~♥ W daleką podróż zabrał Was Bóg Jedną nadzieję nam dając, Że kiedyś przekroczą też Niebios próg, Ci, którzy tutaj w bólu zostali... JEZU UFAM TOBIE..... ŚWIATEŁKO PAMIĘCI ♥♥ ♥ZRODZONE Z MIŁOŚCI ♥-MIŁOŚCIĄ ZAWSZE BĘDZIECIE ♥~♥
❀⋰❀
|
Zgłoś SPAM
 |
MAMA ŚP.ROBERTA N.
|
|
═ڿڰۣڿ☼ * ☼*ڿڰۣڿ═─ Ciężko zamknąć ten dzień jak wrota przeszłości, wciąż wraca do nas z daleka jak sen. Tylko myśl, że spotkamy się znów, łagodzi ból.. ♥♥¸¸.•*´¯`♥♥¸¸.•*´¯`♥♥
(¸.•´ ¸.•´.•*- •.¸.♥¸.•´¨`»♥..ŚWIATEŁKO ¸.•*¨¸(.•* •´¨`»¸♥.•*........PAMIĘCI
|
Zgłoś SPAM
 |
Zofia Kwiatkowska
|
|
◕◕ Jak długa pisana mi jeszcze włóczęga?
Ech, gwiazdo - ogniku ty błędny mych dni.
Spraw, by skończyła się wreszcie ta męka,
I zapędź, do czułych zaprowadź mnie drzwi! ◕◕
|
Zgłoś SPAM
 |
RENIA M.JARECZKA PYRSAKA
|
|
Bez Ciebie tak pusto i oczom, i ustom, Twój śmiech schował się w koncie i śpi. Dni i wieczory się dłużą, a ich jest tak dużo. Nie zapukasz już do drzwi, nie powiesz mamo otwórz mi! Bez Ciebie Jednego tak wiele jest złego, smutno i ciągle płakać mi się chce. Mijają kolejne dni, a mnie bez Ciebie jest bardzo źle. Synku Kochany Mój! Kiedy wstaję rano ciągle myśli mnie ku Tobie gnają, gdzie jesteś, gdzie? Pytam się Boga, bo On chyba tylko wie. I nie ważne czy coś robię, czy śpię myśli o Tobie nie opuszczają mnie. Zamykam oczy by Ciebie sobie wyobrazić. Tulę Twoj telefon wyobrażając że tulę Cię i jesteś blisko mnie. Wieczorami spoglądam na gwiazdy, aby zobaczyć że któraś z nich to Ty! Byłeś dla mnie synkiem kochanym! Byłeś moim oczkiem w głowie. I choć życie nie jest łatwe, choć ciężko i trudno żyć, ale zawsze jesteś Ty w sercu mym. Tak bardzo kochałam Cię matczyną miłością. Lecz na Naszej drodze stanął zły los, który zabrał Cię! Te wszystkie lata spędzone z Tobą były całym światem, a Ty byłeś całym życiem. Synku dziękuję Ci za Twą dobroć! Za Twój uśmiech! Za słowo "Mamo!" Za wszystko co dla mnie zrobiłeś. Nic piękniejszego od Ciebie nie mogło się Mi przytrafić! Byłeś wszystkim co miałam! Odeszło moje szczęście wraz z Tobą! Wiec o tym, że wszystko co piszę jest szczere. Żyłeś tak krótko, dałeś tak wiele! Lecz za mało by żyć dalej! W smutku płyną chwile odkąd odszedłeś. Dookoła ludzi tyle, a Ciebie wciąż brak. Zostałeś w sercu moim na zawsze. Jesteś Synku mi tak bliski, wciąż czekam na Ciebie. Tęsknię i śnię, mam cichą nadzieję że wkrótce spotkamy się! ═۩══─═ڿڰۣڿ☻ BARTUNIU KOCHANY☻ڿڰۣڿ═─══۩═
|
Zgłoś SPAM
 |
Hanna Tomala
|
|
♥
¸.•♥
•.¸.•´¨)
♥¸.•´ ¸.•´¨) Żyjemy, ale nic nie jest tak
«´¨ •.¸¸.•♥´¨`» jak było przedtem,
(¸.•` ♥ ¸.•`»♥ już nie jesteśmy tacy sami...
♥«´¨•¸•¨`»♥
|
Zgłoś SPAM
|
|
|
|
|
Aby móc przyjmować kondolencje bliskiej osoby załóż miejsce pamięci.
|
 |
|
|
|