|
|
Bartosz Szczyrba
* 13.02.1982 + 09.07.2011
Miejsce pochówku: Cmentarz Parafialny Chrystusa Dobrego Pasterza w Poznaniu, woj. wielkopolskie
|
|
|
|
|
|
|
Licznik odwiedzin strony 655780
|
|
|
 |
|
Dodane ponad rok temu
 |
Zofia Kwiatkowska
|
|
*•-★-•* Brak Ciebie jest bólem ciszy, ciężarem dziwnego oczekiwania." "Radość minęła szybko, ból jest wieczny...." *•-★-•*
|
Zgłoś SPAM
 |
Genowefa Tumidajewicz
(mama Michała)
|
|
JEST TAKI MOST,KTÓRY ŁĄCZY ŻYCIE I ŚMIERĆ - TO MIŁOŚĆ.
|
Zgłoś SPAM
 |
MAMA ANIOŁKA ROBERTA N.
|
|
•♥•-:¦:-¯¯¯¯¯¯¯¯-:¦:-•♥• Smutne są słowa co giną bez echa, Smutna jest miłość gdy przez łzy się uśmiecha. Smutne są kwiaty co więdną bez wody, lecz najsmutniejsze jest serce co tęskni bez końca. Smutny bez lata jest świat, smutne jest życie człowieka, gdy Ciebie bardzo brak. •♥•-:¦:-¯¯¯¯¯¯¯¯-:¦:-•♥•
|
Zgłoś SPAM
 |
Zofia Kwiatkowska
|
|
•♥•I nagle taka cisza,
Już nic...
Nie ma już nic...
A nam pozostał ból przerażający...
I mokre nadzieje...
Umarłe łzy...
I wszędobylski smutek...•♥•
|
Zgłoś SPAM
Genowefa Tumidajewicz
(mama Michała)
|
|
Patrzę na Twoją fotografię Na nieruchomy obraz nieba Dotknąć Twej dłoni nie potrafię A jej dotyku tak mi trzeba! Patrzę w Twe oczy nieruchome Widzę w nich ognie, które płoną Wpatrzone we mnie, rozmarzone Tak bardzo chciałbym w nich utonąć! Patrzę na Twoją fotografię Bo tylko tyle teraz mogę... Lecz kiedyś złapię Cię za rękę I razem wyruszymy w drogę!
|
Zgłoś SPAM
mama Emilka A, siostra A.Wójcika
|
|
Moja II Pielgrzymka do Matki Bożej Królowej Morza także w Twojej intencji Aniele ...........º**º................º**º ......º*********º......º*********º ....º****************************º. ...º********(¯`v´¯) *************º ...º***** (¯` ะ̭̌♦̭̌ะ ´¯)¯´v´¯)******º ...º****** (_(¯`v´¯) ะ̭̌♦̭̌ะ ´¯)*****º .....º******(¯` ะ̭̌♦̭̌ะ ´¯)^¸_)******º ........º******(_¸^¸_)**********º ..........º*******************º ...............º************º ...................º*******º ......................º**º ...ZAWSZE W MOIM SERCU ........................* KOCHANY ANIELE...❀❀
|
Zgłoś SPAM
 |
RENIA M.JARECZKA PYRSAKA
|
|
Tych, których kochamy – odchodzą… odchodzą… a My – cierpimy… nie liczymy łez… one same spadają… nasze serce rozrywa ból… na który lekarstwem jest zapomnienie… lecz ono… nie przychodzi zbyt szybko – albo wcale… Chociaż inni mówią : „ życie toczy się dalej… chociaż odeszli – zostali inni „ … - by wypełnić to, czego nie zdążyli … Tych, których kochamy – odchodzą… … a My – My żyjemy dalej… Jak długo ? - to tylko wie Bóg… … jednak Ci , którzy zostali – nie wiedzą jak cenne jest życie… a przecież jest to nasz najcenniejszy skarb, który powinniśmy chronić od złego… o który powinniśmy dbać… Tych, których kochamy – odchodzą… … łzy spadają… serce boli… a czas… czas podobno goi rany… lecz… czy wszystkie? NIE ! … Gdzieś głęboko, na dnie serca zawsze będzie z nami osoba, którą kochaliśmy… __≺≻✿≺≻ ___ ¯¯¯¯¯¯≺≻✿≺≻ ¯¯¯ … i nadal ich kochamy ŚPIJ SPOKOJNIE BARTUNIU [*]
|
Zgłoś SPAM
 |
Urszula Skłodowska
|
|
[*]
W daleką podróż zabrał Was Bóg
Jedną nadzieję nam dając,
Że kiedyś przekroczą też Niebios próg,
Ci, którzy tutaj w bólu zostali...
[*]
BARTOSZU
PAMIĘTAM
இڿڰۣ
|
Zgłoś SPAM
 |
Beata
|
|
,,,,,,........ ,,,,,,.......).. ,,,,,,.....((... ,,,,,,.....))).. ,,,,,,....(*)... ,,,,,,...((*)).. ,,,,,,...((*)).. ,,,,,,..@@@.. ,,,,,,..@@@.. ,,,,,,..@@@.. ,,,,,,..@@@.. ,,,,,.**********. ((((((((****PAMIĘTAM****))))))))
|
Zgłoś SPAM
 |
Beata
|
|
__≺≻✿≺≻ ___ ¯¯¯¯¯¯≺≻✿≺≻ ¯¯¯ ,,,,,,........ ,,,,,,.......).. ,,,,,,.....((... ,,,,,,.....))).. ,,,,,,....(*)... ,,,,,,...((*)).. ,,,,,,...((*)).. ,,,,,,..@@@.. ,,,,,,..@@@.. ,,,,,,..@@@.. ,,,,,,..@@@.. ,,,,,.**********. ((((((((****PAMIĘTAM****))))))))
|
Zgłoś SPAM
|
|
|
|
|
Aby móc przyjmować kondolencje bliskiej osoby załóż miejsce pamięci.
|
 |
|
|
|