KuPamięci.pl

Bartosz Szczyrba


* 13.02.1982

 

+ 09.07.2011

Miejsce pochówku: Cmentarz Parafialny Chrystusa Dobrego Pasterza w Poznaniu

,

woj. wielkopolskie

pokaż wszystkie
wpisy (108)
Licznik odwiedzin strony
655914
Dodane ponad rok temu
Urszula Skłodowska
❀⋰❀ Samotność, smutek i żal boli... Wy przeszliście do innego świata, a my umieramy tutaj powoli, wspominamy z Wami przeżyte lata i w myślach błądzimy po wspomnieniach ❀⋰❀ ZAPALAM ŚWIATEŁKO PAMIĘCI ❀⋰❀
Zgłoś SPAM
mama Emilka A, siostra A.Wójcika
.....A świat toczył się dalej,ludzie gdzieś biegli, auta jechały i kula ziemska kręciła się jak dotychczas..... zupełnie jakby nikogo nie obchodziła Twoja śmierć Kochanie....... zupełnie tak,jakby nic się nie stało....... zupełnie tak,jakbyśmy mieli się zaraz spotkać znowu.......Tęsknię......
Zgłoś SPAM
Lena D.
♥*•.¸.•*♥*•.¸.•* ♥*•.¸.•* ♥♥*•.¸.•*♥*•.¸.•* ♥ Słowa nie wyrażą cierpienia, łzy nie umniejszą bólu, słońce nie rozjaśni twarzy, nic już nie będzie takie jak było.... ♥*•.¸.•*♥*•.¸.•* ♥*•.¸.•* ♥♥*•.¸.•*♥*•.¸.•* ♥
Zgłoś SPAM
Zofia Kwiatkowska
.*•-★-•* Boże daj nam wiarę, że to ma sens... Że nie trzeba żałować bliskich, Że gdziekolwiek są - dobrze im jest, Bo są z nami, choć w innej postaci... I przekonaj, że tak ma być, Że "po głosach ICH wciąż drży powietrze"... Że odeszli po to, by żyć, I tym razem będą żyć wiecznie...*•-★-•*
Zgłoś SPAM
Zofia Kwiatkowska
.*•-★-•* Boże daj nam wiarę, że to ma sens... Że nie trzeba żałować bliskich, Że gdziekolwiek są - dobrze im jest, Bo są z nami, choć w innej postaci... I przekonaj, że tak ma być, Że "po głosach ICH wciąż drży powietrze"... Że odeszli po to, by żyć, I tym razem będą żyć wiecznie...*•-★-•*
Zgłoś SPAM
RENIA M.JARECZKA PYRSAKA
Tamten czas już nie wróci choćby nie wiem... Bo nie ma takiej siły, człowiek jest tylko człowiekiem.... Tęsknoty nie opisze wokół, wszystko rani... ale za to jestem pewna, ze po śmierci się spotkamy... w Bożym Domu, bo jeśli w to nie wierzyć, to jak takie tragedie przeżyć!!! ............`•.¸(¯`’•.¸` () ¸.•’´¯)¸.•´
............(¯`.•.¸ (¯` █ ´¯)¸.•.´¯) ...........¯¨˜“ª¤ª“˜¨¨¨¨¨¨˜“ª¤ª“˜¨¨¯ ŚPIJ SPOKOJNIE BARTUNIU KOCHANY
Zgłoś SPAM
MAMA ANIOŁKA ROBERTA N.
ღ*•.¸_¸.•*ღ ♥ ღ*•.¸_¸.•*ღ
ŚWIATEŁKA PAMIĘCI ღ*•.¸_¸.•*ღ ♥ ღ*•.¸_¸.•*ღ
*……......( *…….....) ) *……....(,) ) *….....(( (,) ) *…....( (( ,) )) *............^^ *…...[[*,*,*]] *…...[[*,*,*]] *…...[[*,*,*]] *…...[[*,*,*]] *…...[[*,*,*]] ღ*•.¸_¸.•*ღ ♥ ღ*•.¸_¸.•*ღ
Pozwól nie tęsknić nam Boże do tego, co być nie może. ღ*•.¸_¸.•*ღ ♥ ღ*•.¸_¸.•*ღ
Zgłoś SPAM
Urszula Skłodowska
இڿڰۣ

BARTOSZU
TY NADAL ŻYJESZ,
BO PAMIĘĆ JEST WIECZNA

❀⋰❀
Zgłoś SPAM
Beata
⋰⋰⋰⋰⋰ ☆ PAMIĘTAM ☆⋰⋰⋰⋰⋰
Zgłoś SPAM
Lena D.
Spraw, prosimy Cię, Panie, aby dusze sług i służebnic Twoich, oczyszczone ze swoich win, otrzymały przebaczenie i wieczny odpoczynek. Światełko pamięci *¨¨*¤.¸¤*¨¨*¤.¸¤*¨¨*¤.¸¤**¨¨*¤.¸¤**¨¨*¤. *  *  ☆ *  * ☆ * *  * ☆
Zgłoś SPAM
Strony:   « poprzednia    1   2   ...   231   232   233   ...   450   451    następna » 
-
Powiadom znajomych
Imię i nazwisko:
Adres e-mail:
-
-
Łukasz Boral
13.07.2011
 


Aby móc przyjmować kondolencje bliskiej osoby załóż miejsce pamięci.