|
|
Bartosz Szczyrba
* 13.02.1982 + 09.07.2011
Miejsce pochówku: Cmentarz Parafialny Chrystusa Dobrego Pasterza w Poznaniu, woj. wielkopolskie
|
|
|
|
|
|
|
Licznik odwiedzin strony 655914
|
|
|
 |
|
Dodane ponad rok temu
 |
Urszula Skłodowska
|
|
❀⋰❀ Samotność, smutek i żal boli... Wy przeszliście do innego świata, a my umieramy tutaj powoli, wspominamy z Wami przeżyte lata i w myślach błądzimy po wspomnieniach ❀⋰❀ ZAPALAM ŚWIATEŁKO PAMIĘCI ❀⋰❀
|
Zgłoś SPAM
mama Emilka A, siostra A.Wójcika
|
|
.....A świat toczył się dalej,ludzie gdzieś biegli, auta jechały i kula ziemska kręciła się jak dotychczas..... zupełnie jakby nikogo nie obchodziła Twoja śmierć Kochanie....... zupełnie tak,jakby nic się nie stało....... zupełnie tak,jakbyśmy mieli się zaraz spotkać znowu.......Tęsknię......
|
Zgłoś SPAM
Lena D.
|
|
♥*•.¸.•*♥*•.¸.•* ♥*•.¸.•* ♥♥*•.¸.•*♥*•.¸.•* ♥ Słowa nie wyrażą cierpienia, łzy nie umniejszą bólu, słońce nie rozjaśni twarzy, nic już nie będzie takie jak było.... ♥*•.¸.•*♥*•.¸.•* ♥*•.¸.•* ♥♥*•.¸.•*♥*•.¸.•* ♥
|
Zgłoś SPAM
 |
Zofia Kwiatkowska
|
|
.*•-★-•* Boże daj nam wiarę, że to ma sens... Że nie trzeba żałować bliskich, Że gdziekolwiek są - dobrze im jest, Bo są z nami, choć w innej postaci... I przekonaj, że tak ma być, Że "po głosach ICH wciąż drży powietrze"... Że odeszli po to, by żyć, I tym razem będą żyć wiecznie...*•-★-•*
|
Zgłoś SPAM
 |
Zofia Kwiatkowska
|
|
.*•-★-•* Boże daj nam wiarę, że to ma sens... Że nie trzeba żałować bliskich, Że gdziekolwiek są - dobrze im jest, Bo są z nami, choć w innej postaci... I przekonaj, że tak ma być, Że "po głosach ICH wciąż drży powietrze"... Że odeszli po to, by żyć, I tym razem będą żyć wiecznie...*•-★-•*
|
Zgłoś SPAM
 |
RENIA M.JARECZKA PYRSAKA
|
|
Tamten czas już nie wróci choćby nie wiem... Bo nie ma takiej siły, człowiek jest tylko człowiekiem.... Tęsknoty nie opisze wokół, wszystko rani... ale za to jestem pewna, ze po śmierci się spotkamy... w Bożym Domu, bo jeśli w to nie wierzyć, to jak takie tragedie przeżyć!!! ............`•.¸(¯`’•.¸` () ¸.•’´¯)¸.•´
............(¯`.•.¸ (¯` █ ´¯)¸.•.´¯) ...........¯¨˜“ª¤ª“˜¨¨¨¨¨¨˜“ª¤ª“˜¨¨¯ ŚPIJ SPOKOJNIE BARTUNIU KOCHANY
|
Zgłoś SPAM
 |
MAMA ANIOŁKA ROBERTA N.
|
|
ღ*•.¸_¸.•*ღ ♥ ღ*•.¸_¸.•*ღ
ŚWIATEŁKA PAMIĘCI ღ*•.¸_¸.•*ღ ♥ ღ*•.¸_¸.•*ღ
*……......( *…….....) ) *……....(,) ) *….....(( (,) ) *…....( (( ,) )) *............^^ *…...[[*,*,*]] *…...[[*,*,*]] *…...[[*,*,*]] *…...[[*,*,*]] *…...[[*,*,*]] ღ*•.¸_¸.•*ღ ♥ ღ*•.¸_¸.•*ღ
Pozwól nie tęsknić nam Boże do tego, co być nie może. ღ*•.¸_¸.•*ღ ♥ ღ*•.¸_¸.•*ღ
|
Zgłoś SPAM
 |
Urszula Skłodowska
|
|
இڿڰۣ
BARTOSZU
TY NADAL ŻYJESZ,
BO PAMIĘĆ JEST WIECZNA
❀⋰❀
|
Zgłoś SPAM
 |
Beata
|
|
⋰⋰⋰⋰⋰ ☆ PAMIĘTAM ☆⋰⋰⋰⋰⋰
|
Zgłoś SPAM
 |
Lena D.
|
|
Spraw, prosimy Cię, Panie, aby dusze sług i służebnic Twoich, oczyszczone ze swoich win, otrzymały przebaczenie i wieczny odpoczynek. Światełko pamięci *¨¨*¤.¸¤*¨¨*¤.¸¤*¨¨*¤.¸¤**¨¨*¤.¸¤**¨¨*¤. * * ☆ * * ☆ * * * ☆
|
Zgłoś SPAM
|
|
|
|
|
Aby móc przyjmować kondolencje bliskiej osoby załóż miejsce pamięci.
|
 |
|
|
|