|
|
Bartosz Szczyrba
* 13.02.1982 + 09.07.2011
Miejsce pochówku: Cmentarz Parafialny Chrystusa Dobrego Pasterza w Poznaniu, woj. wielkopolskie
|
|
|
|
|
|
|
Licznik odwiedzin strony 655257
|
|
|
 |
|
Dodane ponad rok temu
 |
MAMA ANIOŁKA ROBERTA N.
|
|
JESTEŚ... CHOĆ CIĘ NIE MA... JESTEŚ JAK MGŁA .KTÓREJ DOTYKAMY... A ONA SIĘ ROZPŁYWA... JESTEŚ JAK WIATR ,KTÓRY NIESIE PIĘKNE WSPOMNIENIA ... JESTEŚ ... ....................,) ....................(,) ..................([__]) ..................([__]) ..................([╬╬]) .................{(____)} ........... ((_,»*¯**¯*«,_)) NIEGASNĄCE ŚWIATEŁKO PAMIĘCI DLA CIEBIE ANIOŁKU *******
|
Zgłoś SPAM
 |
Wojtek bl.Eweliny Skw.
|
|
Ten smutek nigdy nie odejdzie.
On ju z w nas tkwi.
I już tam pozostanie.
Do końca naszych dni.
Niebiański promyczek dla Ciebie Bartusiu, na dzisiaj i na jutro.♥ ♥ ♥ ♥ ♥
|
Zgłoś SPAM
 |
Zofia Kwiatkowska
|
|
⊰♥⊱ Jesteś(cie) tęsknotą oczu we łzach.
Na zawsze pozostaniesz w sercu mym.⊰♥⊱
|
Zgłoś SPAM
 |
Wojtek bl.Eweliny Skw.
|
|
Zabrałeś Bartusiu nadzieje i marzenia z sobą.Jedna nas myśl tylko pociesza,że się kiedyś
spotkamy z Tobą.♥ ♥ ♥ ♥ ♥
|
Zgłoś SPAM
 |
MAMA ANIOŁKA ROBERTA N.
|
|
.¦......) ..¦ .¦.¦...(,) ...¦ ¦...¦..[__]..¦ .¦.¦...[__]...¦ ŚWIATEŁKO *** ..¦....[__] .¦.¦ .PAMIĘCI ***** ......(____) ((_,»*—**—*«,_)) ((_,»*—**—*«,_)) ¦ ~ ¦ ~ ¦ ~ ¦ ~ ¦ ~ ¦ ~¦ ~ ¦ ~ Na Zawsze pozostaniesz w sercach tych,którzy Cię kochają... Tęsknota ogromna... I serce się smuci ....
|
Zgłoś SPAM
 |
Wojtek bl.Eweliny Skw.
|
|
Ktoś cicho czeka, by Ktoś powrócił.
Do gwiazd jest bliżej niż krok !
Niebiańskie światełko dla Ciebie Bartusiu.♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥
|
Zgłoś SPAM
 |
Hanna T.
|
|
♥
BARTKU
To tak trudno wytłumaczyć,
że się kogoś nie zobaczy...
Że już koniec, że nie wróci...
Że nikt tego nie odwróci...
|
Zgłoś SPAM
 |
Wojtek bl.Eweliny Skw.
|
|
Cieplutkie , niedzielne światełko dla Ciebie Bartusiu.
Dzieli nas tylko czas,kiedyś powiesz-witajcie wśród nas.
♥ ♥ ♥ ♥ ♥
|
Zgłoś SPAM
 |
Zofia Kwiatkowska
|
|
♥ Smutne są słowa, gdy giną bez końca. Smutna jest miłość, gdy ból się uśmiecha. Smutne są oczy, gdy nienawidzą słońca. Smutne jest serce, gdy tęskni do Ciebie bez końca....ANIOŁECZKU...♥
|
Zgłoś SPAM
 |
Hanna T.
|
|
♥
___(
__ (*)____ )
__\__/___ (*)
________\__/
Choć śmierć zabiera nam bliskich,
to pozostają w naszych sercach i pamięci
PAMIĘTAM BARTKU
|
Zgłoś SPAM
|
|
|
|
|
Aby móc przyjmować kondolencje bliskiej osoby załóż miejsce pamięci.
|
 |
|
|
|