KuPamięci.pl

Bartosz Szczyrba


* 13.02.1982

 

+ 09.07.2011

Miejsce pochówku: Cmentarz Parafialny Chrystusa Dobrego Pasterza w Poznaniu

,

woj. wielkopolskie

pokaż wszystkie
wpisy (108)
Licznik odwiedzin strony
655246
Dodane ponad rok temu
Wojtek bl.Eweliny Skw.
Życie to jak paląca się świeca. Jeśli ma duży płomień to szybko gaśnie, ale można się nim ogrzać.
Bartusiu.Więc ogrzejmy swoje serca wspomnieniami, a tym bardziej ,że jutro Twoje urodzinki.♥ ♥ ♥ ♥ ♥
Zgłoś SPAM
mama Marcina B
░░░░ ░░░░░ ░░░░░░░░ ░░░░░ ░░░░♥ Nie jestem tym co myślisz Zamknij oczy i wsłuchaj się w głuszę W tysiącu zniczy wyczytaj me - WRÓCĘ - I Bogu raz jeszcze podaruj mą duszę ....... ░░░░ ░░░░░ ░░░░░░░░ ░░░░░ ░░░░♥
Zgłoś SPAM
Zofia Kwiatkowska
Smutne są słowa, gdy giną bez końca. Smutna jest miłość, gdy ból się uśmiecha. Smutne są oczy, gdy nienawidzą słońca. Smutne jest serce, gdy tęskni do Ciebie bez końca....ANIOŁECZKU...
Zgłoś SPAM
Wojtek bl.Eweliny Skw.
Tak trudno marzyć gdy głowa pochylona, zgarbione plecy, a jakaś kropla słona wciąż szczypie w oczy.Pamiętam Bartusiu...♥ ♥ ♥ ♥ ♥
Zgłoś SPAM
mama Emilka A, siostra A.Wójcika
____*ild*ild*________*ild*ild* ___*ild*___*ild*____*ild*___*ild* _*ild*______*ild*_*ild*_______*ild* *ild*__(¯`•´¯) _*ild*__________*ild* *ild*__`•.,(¯`•´¯)__JESTEŚ____*ild* _*ild *_(¯`•´¯).•´_W__MOIM__*ild* __*ild*`•.´__SERDUSZKU__*ild* ____*ild*_____________*ild _______*ild*________*ild*(¯`•´¯) _________*ild*____ *ild*__`•.,,.•
___________*ild**ild*____(¯`•´¯) ____________*ild*_______`•.,,.•
Zgłoś SPAM
Wojtek bl.Eweliny Skw.
Dziś Środa Popielcowa.W tym pędzącym świecie znajdźmy czas na skupienie i wyciszenie.
Bartusiu. Dzisiejsze światełko zapalam w zadumie i w ciszy.♥ ♥ ♥ ♥ ♥
Zgłoś SPAM
Wojtek bl.Eweliny Skw.
Bartusiu. Odszedłeś od nas na zawsze, lecz serce zostało Twe złote.
Czas miłości nigdy nie zatrze i nie złagodzi tęsknoty.♥ ♥ ♥ ♥ ♥
Zgłoś SPAM
Hanna T.



_____✿۰̮̑✿۰̮
___ .۰̮̑✿۰̮̑✿۰̮̑✿
___..̮̑✿ ۰۰̮̑✿۰ ۰̮̑✿
___۰̮̑✿۰̮̑✿۰̮̑✿۰̮̮̑✿
___´ .۰̮̑✿۰ ۰̮̑✿ 
___)¯`.|/ ۰̮
___(`-|/.´¯) PAMIĘTAM
____`.|.-‘ BARTKU


Zgłoś SPAM
mama Emilka A, siostra A.Wójcika
……..... /)
……... ( , )
….….|░░░|
……..|░░░|☆
…..@|░░░|¸.¤“˜¨
....¨˜“¤|░░░|ഐ¤ª@“
…¨˜“გª¤.¸::¸.¤ª☆“˜
…¤¸*¸.¤ª“˜.!
»̯̆« »̯̆«  ŚWIATEŁKO »̯̆«  
»̯̆«  PAMIĘCI »̯̆«  »̯̆« »̯̆«
Zgłoś SPAM
RENIA MAMA JARECZKA PYRSAKA
Czas odbiera kamienną ręką Nie zważa na ból i cierpienia Pamiętaj…
To jest straszliwą męką Wydaje się nie do zniesienia…
Pamiętaj Nie szukaj zrozumienia…
Pamiętaj Naucz się kochać znowu Bez bólu Cierpienia Zwątpienia Naucz się żyć Pamiętaj Naucz się szczęścia Tylko pamiętaj By nie zapomnieć nigdy.    ◕°☀ ______◕°☀ _____☀◕° MOJA PAMIĘĆ DLA CIEBIE BARTUNIU KOCHANY
Zgłoś SPAM
Strony:   « poprzednia    1   2   ...   201   202   203   ...   450   451    następna » 
-
Powiadom znajomych
Imię i nazwisko:
Adres e-mail:
-
-
Łukasz Boral
13.07.2011
 


Aby móc przyjmować kondolencje bliskiej osoby załóż miejsce pamięci.