|
|
Bartosz Szczyrba
* 13.02.1982 + 09.07.2011
Miejsce pochówku: Cmentarz Parafialny Chrystusa Dobrego Pasterza w Poznaniu, woj. wielkopolskie
|
|
|
|
|
|
|
Licznik odwiedzin strony 655246
|
|
|
 |
|
Dodane ponad rok temu
 |
Wojtek bl.Eweliny Skw.
|
|
Życie to jak paląca się świeca. Jeśli ma duży płomień to szybko gaśnie, ale można się nim ogrzać.
Bartusiu.Więc ogrzejmy swoje serca wspomnieniami, a tym bardziej ,że jutro Twoje urodzinki.♥ ♥ ♥ ♥ ♥
|
Zgłoś SPAM
mama Marcina B
|
|
░░░░ ░░░░░ ░░░░░░░░ ░░░░░ ░░░░♥ Nie jestem tym co myślisz Zamknij oczy i wsłuchaj się w głuszę W tysiącu zniczy wyczytaj me - WRÓCĘ - I Bogu raz jeszcze podaruj mą duszę ....... ░░░░ ░░░░░ ░░░░░░░░ ░░░░░ ░░░░♥
|
Zgłoś SPAM
 |
Zofia Kwiatkowska
|
|
Smutne są słowa, gdy giną bez końca. Smutna jest miłość, gdy ból się uśmiecha. Smutne są oczy, gdy nienawidzą słońca. Smutne jest serce, gdy tęskni do Ciebie bez końca....ANIOŁECZKU...
|
Zgłoś SPAM
 |
Wojtek bl.Eweliny Skw.
|
|
Tak trudno marzyć gdy głowa pochylona, zgarbione plecy, a jakaś kropla słona wciąż szczypie w oczy.Pamiętam Bartusiu...♥ ♥ ♥ ♥ ♥
|
Zgłoś SPAM
 |
mama Emilka A, siostra A.Wójcika
|
|
____*ild*ild*________*ild*ild* ___*ild*___*ild*____*ild*___*ild* _*ild*______*ild*_*ild*_______*ild* *ild*__(¯`•´¯) _*ild*__________*ild* *ild*__`•.,(¯`•´¯)__JESTEŚ____*ild* _*ild *_(¯`•´¯).•´_W__MOIM__*ild* __*ild*`•.´__SERDUSZKU__*ild* ____*ild*_____________*ild _______*ild*________*ild*(¯`•´¯) _________*ild*____ *ild*__`•.,,.•
___________*ild**ild*____(¯`•´¯) ____________*ild*_______`•.,,.•
|
Zgłoś SPAM
 |
Wojtek bl.Eweliny Skw.
|
|
Dziś Środa Popielcowa.W tym pędzącym świecie znajdźmy czas na skupienie i wyciszenie.
Bartusiu. Dzisiejsze światełko zapalam w zadumie i w ciszy.♥ ♥ ♥ ♥ ♥
|
Zgłoś SPAM
 |
Wojtek bl.Eweliny Skw.
|
|
Bartusiu. Odszedłeś od nas na zawsze, lecz serce zostało Twe złote.
Czas miłości nigdy nie zatrze i nie złagodzi tęsknoty.♥ ♥ ♥ ♥ ♥
|
Zgłoś SPAM
 |
Hanna T.
|
|
_____✿۰̮̑✿۰̮
___ .۰̮̑✿۰̮̑✿۰̮̑✿
___..̮̑✿ ۰۰̮̑✿۰ ۰̮̑✿
___۰̮̑✿۰̮̑✿۰̮̑✿۰̮̮̑✿
___´ .۰̮̑✿۰ ۰̮̑✿
___)¯`.|/ ۰̮
___(`-|/.´¯) PAMIĘTAM
____`.|.-‘ BARTKU
|
Zgłoś SPAM
 |
mama Emilka A, siostra A.Wójcika
|
|
……..... /)
……... ( , )
….….|░░░|
……..|░░░|☆
…..@|░░░|¸.¤“˜¨
....¨˜“¤|░░░|ഐ¤ª@“
…¨˜“გª¤.¸::¸.¤ª☆“˜
…¤¸*¸.¤ª“˜.!
»̯̆« »̯̆« ŚWIATEŁKO »̯̆«
»̯̆« PAMIĘCI »̯̆« »̯̆« »̯̆«
|
Zgłoś SPAM
 |
RENIA MAMA JARECZKA PYRSAKA
|
|
Czas odbiera kamienną ręką Nie zważa na ból i cierpienia Pamiętaj…
To jest straszliwą męką Wydaje się nie do zniesienia…
Pamiętaj Nie szukaj zrozumienia…
Pamiętaj Naucz się kochać znowu Bez bólu Cierpienia Zwątpienia Naucz się żyć Pamiętaj Naucz się szczęścia Tylko pamiętaj By nie zapomnieć nigdy. ◕°☀ ______◕°☀ _____☀◕° MOJA PAMIĘĆ DLA CIEBIE BARTUNIU KOCHANY
|
Zgłoś SPAM
|
|
|
|
|
Aby móc przyjmować kondolencje bliskiej osoby załóż miejsce pamięci.
|
 |
|
|
|