KuPamięci.pl

Bartosz Szczyrba


* 13.02.1982

 

+ 09.07.2011

Miejsce pochówku: Cmentarz Parafialny Chrystusa Dobrego Pasterza w Poznaniu

,

woj. wielkopolskie

pokaż wszystkie
wpisy (108)
Licznik odwiedzin strony
654954
Dodane ponad rok temu
mama Emilka A, siostra A.Wójcika
Za oknem lato, a w sercu wieczna zima... Łza na policzku matki... Otrzeć ją trudno niezmiernie... Ta łza na policzku matki, a w sercu... w sercu ciernie... Ta łza, co nie wysycha choć niewidoczna bywa... Łza, co dnia każdego od nowa serce rozrywa... Kto zrozumie, ogarnie matki łzy i cierpienie... Kto pochylić się zechce nad jej bólem, tęsknieniem... Łza na policzku matki... wycieram ją od nowa a ona płynie i płynie wyschnąć wciąż nie gotowa... ☾●✽●☽ANIOŁKU KOCHANY☾●✽●☽
Zgłoś SPAM
MAMA ŚP.ROBERTA N.
•۞• °*”˜***˜”*° •۞•
* NAJJAŚNIEJSZE *
*** ŚWIATEŁKO ***
*WIECZNEJ PAMIĘCI*
•۞ •°*”˜***˜”*° •۞•

"BOŻE,DAJ SIŁĘ PRZETRWAĆ TO,
CZEGO NIE MOŻNA ZMIENIĆ ...?
Zgłoś SPAM
mama Pawła Sz
dlaczego ja? idziemy razem ścieżką życia mojego z Panem ja belką krzyża ciężką pleców mych żłobię ranę gdy nogi me zawodzą gdy wola moja kona Pan idąc mi z pomocą bierze mnie z nim w ramiona Panie naprawdę nie wiem po co się mną zajmujesz? wszak niosąc mnie ścieżki życia brzegiem krzyża mi nie zdejmujesz dlaczego ja? dlaczego? wraca co dzień pytanie a belka krzyża mego wciąż tkwi w mych pleców ranie Panie wybacz mi proszę ale ta myśl jest w głowie mojej ja z za ciężaru krzyża wciąż szukam miłości Twojej światełka do samego nieba dla ciebie Bartoszu
Zgłoś SPAM
RENIA MAMA JARECZKA PYRSAKA
Po Tobie została nutka tęsknoty... I pustka ,która gdzieś w sercu trwa Tęsknota w sercu, miłe wspomnienie... Często tez żal i smutku łza... Płomień znicza dziś zapalam w moim sercu W ciszy myśli moje biegną na cmentarz W migocących światłach świecy widzę znowu Tak kochaną i tak znaną – bliską Twoją twarz. Łzy pamięci cicho płyną po policzkach Serce płacze znów tęsknotą co wciąż boli Cicha rozpacz pomieszana z Twoim obrazem Znów się budzi - niezależna od mej woli. Twych kochanych dłoni ciepły wraca dotyk Piękny uśmiech na Twej twarzy się maluje Tyle lat już serce moje za nim tęskni Tyle lat Twego bicia serca mi brakuje. Dom rodzinny znowu wraca wspomnień echem Pachnie ciastem i miłością już od rana Lecz to wszystko mocno skryte w mej pamięci To jak książka z mego życia tam schowana. Dzisiaj znowu ją otwieram w blasku świecy Gdy nad grobem Twoim staję w ciszy I rozmowę z Tobą toczę w swoim sercu A Twe serce tą rozmowę zawsze słyszy… ...aż do końca... Gdyż nadal powraca do Ciebie Ciągle Ta sama ma...miłość gorąca... ❤ JEST TAKI BÓL O KTÓRYM LEPIEJ NIE MÓWIĆ, BOWIEM NAJLEPIEJ WYRAŻA GO MILCZENIE ❤ MOJA PAMIĘĆ DLA CIEBIE - BARTUNIU KOCHANY
Zgłoś SPAM
mama Pawła Sz
PATRZĄC NA NIEBO POSZUKUJĘ CIEBIE I PYTAM CZY TO TY? SPADAJĄCA GWIAZDA W NOCY, TAK CZYSTA ,TAK JASNA IDĄC ULICĄ PYTAM CZY TO TY? TEN WIATR KTÓRY DELIKATNIE OWIEWA MOJE WŁOSY I SZEPCZE ŻE NADAL ISTNIEJESZ CZY TO TY? TA ZŁOTA KULA NA NIEBIE KTÓRA NIESIE NADZIEJĘ I PRZYTULI W SMUTKU KAŻDEGO WIECZORA CZY TO TY? WYCIERASZ ME ŁZY I UŚMIECHASZ SIĘ DO MNIE WE ŚNIE CZY TO TY OTWIERASZ PO CICHU DO DOMU DRZWI CZY TO TY SYNKU ? TAK,TAK TO TY BO ME SERCE WSZĘDZIE ODNAJDUJE CIEBIE. NIECH WIATR NIESIE ŚWIATEŁKA DO SAMEGO NIEBA DLA CIEBIE BARTOSZU A SŁOŃCE SKRYWANE ZA CHMURAMI NIECH ROZŚWIETLI ICH BLASK
Zgłoś SPAM
MAMA ŚP.ROBERTA N.
Wspomnienie, choć bolesne... Zapomnieć nie pozwala... Uczucie nie wygasa... Pozostaje wiara... .ڿڰۣڿ❀❤❀ڿڰۣڿ NIEUSTAJĄCE .ŚWIATEŁKO ....ڿڰۣڿ❀❤❀ڿڰۣڿ. PAMIĘCI ڿڰۣڿ❀❤❀ڿڰۣڿ NIECH ZAWSZE TOBIE PŁONIE ....
Zgłoś SPAM
RENIA MAMA JARECZKA PYRSAKA
Śmierć przydarza się każdemu, nieodwracalnie. Wpisana w życie z pierwszym oddechem, dopada bezlitośnie. Przyczyny są różne. I wtedy wszystko znika, codzienne kłopoty, nabrzmiałe emocje. Pozostają żywi, rozpaczliwie bezsilni, i płacz najprawdziwszy. »★«°☆*★ ME ŻYCIE O NIEBIE ŚNIŁO SERCU NADZIEJĘ SPOTKAŁO Z UŚMIECHEM NA USTACH PŁAKAŁO ZE ŁZAMI ODESZŁO I ISTNIEĆ PRZESTAŁO »★«°☆*★ ŚWIATEŁKO PAMIĘCI BARTUNIU KOCHANY
Zgłoś SPAM
mama Pawła Sz
WEZ MNIE ZA RĘKĘ DZIECKO MOJE I CHOCIAŻ W SNACH ZAPROWADZ TAM GDZIE JASNOŚĆ WIECZNA TRWA TAM GDZIE TWÓJ DOM I UKOCHANA TWOJA TWARZ WEZ MNIE ZA RĘKĘ I ULŻYJ W SNACH UTRUDZONEMU SERCU MEMU DLA CIEBIE SYNKU WSZYSTKO KAŻDA MINUTA Z MYŚLĄ O TOBIE KAŻDY DZIEŃ MIJAJĄCY I TEN BUDZĄCY SIĘ ZE SNU JESTEŚ SYNKU RANNYM ŚWIATEŁKIEM GWIAZDĄ WIECZORNĄ NA NIEBIE WIATREM CO ŁZY OSUSZA DESZCZEM CO ŁZY UKRYWA JESTEŚ NA ZAWSZE JESTEŚ JAK BÓL I TĘSKNOTA ZA TOBĄ KAŻDEGO DNIA DZIECKO KOCHANE piękne słoneczne światełka moim sercem przesyłam dla ciebie Bartoszu
Zgłoś SPAM
RENIA MAMA JARECZKA PYRSAKA
ŚMIERĆ Nigdy się nad tym nie zastanawiasz. Wiesz co to jest, ale nie wiesz kiedy nadejdzie. „To” czeka na każdego,nawet na Ciebie. Zadajesz sobie pytanie: kiedy? Na pewno nie. Nie myślisz o tym. Przecież masz tyle życia przed sobą. Jesteś młody, nie powinieneś …
Ale to przychodzi samo. Nawet nie wiesz kiedy. To Cię zabiera. Ty cierpisz i cierpią inni. Boją się, są smutni, załamani, płaczą. A Ty? Ciebie już nie ma. Gdzie jesteś? Nikt tego nie wie. Tylko Ty sam.. Czy jest Ci tam dobrze? Mam nadzieję, że tak. Szkoda tylko, że nam jest tak źle bez Ciebie. Odechciewa się wszystkiego. Nic już nie cieszy. Całe to życie bez sensu. Dlaczego????????????? Pomóż mi zrozumieć. ☆❀❤❀❤❀☆WSPOMNIENIAMI SIĘ TYLKO ŻYJE, UŚMIECHA SIĘ CZŁOWIEK LUB SMUCI. TEN,KTO ODSZEDŁ OD NAS, NIESTETY JUŻ NIGDY DO NAS NIE WRÓCI.☆❀❤❀❤❀☆ BARTUNIU KOCHANY MOI KOCHANI,JESTEM JUŻ W DOMKU,TERAZ CZEKANIE NA WYNIKI,CZY TRZEBA WIĘCEJ WYCIĄĆ.DZIĘKUJĘ ZA MODLITWĘ I PAMIĘĆ O MOICH NAJBLIŻSZYCH. A U MNIE BĘDZIE JAK BÓG ZECHCE,PRZYJMUJĘ WSZYSTKO Z POKORĄ. CAŁUJĘ WAS WSZYSTKICH.
Zgłoś SPAM
MAMA ŚP.ROBERTA N.
Bólu nie zgasi żadne ukojenie i ból chowamy skrycie, bo łez naszych nikt nie zrozumie, a dalej... dalej jest życie... .....................) ....................(,) ..................([__]) ..................([__]) ..................([++]) ..................([++]) _...............{(____)} ........... ((_,»*—**—*«,_)) ...*”~~”*°•._~”*°••°*”~_.•*”~~”*°•. *ŚWIATEŁKO PAMIĘCI DLA CIEBIE ANIELE *
Zgłoś SPAM
Strony:   « poprzednia    1   2   ...   177   178   179   ...   450   451    następna » 
-
Powiadom znajomych
Imię i nazwisko:
Adres e-mail:
-
-
Łukasz Boral
13.07.2011
 


Aby móc przyjmować kondolencje bliskiej osoby załóż miejsce pamięci.