"Jest na świecie taki rodzaj smutku, którego nie można wyrazić łzami.
Nie można go nikomu wytłumaczyć. Nie mogąc przybrać żadnego kształtu,
osiada ciasno na dnie serca..."(
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
Aneczce ... [*][*][*] ...
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
♥(*)...I choćby pogasły wszystkie światła,nie pozwól zasnąć Nadziei,bo
w sercu pali się płomień Miłości,którego nie zgasi żaden wiatr..♥(*)
Zgłoś SPAM
mama Karolinki-babcia Jędrusia
W Dniu Dziecka Utraconego Aneczko kochana....Twojego Tatusia smutno przytulam..
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
Są wspomnienia, które nigdy nie odejdą..Są rany, które się nigdy nie
zabliźnią..Są ślady łez, które nigdy nie wyschną[*][*]
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
Aneczko ty nadal zyjesz,... bo pamięć jest wieczna, światełko pamięci do
samego Nieba
Zgłoś SPAM
mama Karolinki-babcia Jędrusia
Zgłoś SPAM
siostra Krzysia Jendrzejczaka
[*]
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
A wspomnienia zawsze powracać będą. Aniu pamiętam
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
W sercu pozostawiliście ślady na wieki,choć minął czas odległy i
daleki.Tylko łza po policzku spływa,ta smutna,nieszczęśliwa...(*)(*)
Zgłoś SPAM
mama Śp. Adama Rybarczyka
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
Niegasnące światełko pamięci dla Aneczko
Zgłoś SPAM
Rodzice Justynki Cuber
*Patrzę na płomień tlący się w zniczu* *Smutek i żal się we mnie budzi*
*Spoglądam w niebo i zadaję pytanie* *Dlaczego Boże , zabierasz dobrych ludzi
?*Śpij w spokoju
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
Są takie dni, gdy wołasz o Miłość A ona milczy Są takie dni, gdy wzywasz
Nadzieję A ona nie przychodzi Są takie dni, gdy świeczkę zapalasz dla Wiary
i się pali na zawsze(*)
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
Przez noc droga do świtania - Przez wątpienie do poznania - Przez błądzenie
do mądrości - Przez śmierć do nieśmiertelności.[*]
Zgłoś SPAM
mama Karolinki-babcia Jędrusia
Pamiętam Aneczko...
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
Wspomnienia nie pozwalają odetchnąć,marzenia uskrzydlają chorą duszę...a w
nas wciąż smutek i tęsknota..:*
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
❤ ❤ ❤❤ ❤ ❤Każdy nowy dzień jest kwiatem,który zakwita w naszych
rękach. Tam,gdzie się kocha,nigdy nie zapada noc.Serce to cząstka człowieka,
które: TĘSKNI, KOCHA, CZEKA.❤ ❤ ❤❤ ❤
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.