Żyję nadzieją, że znów się spotkamy
Żyję nadzieją, że nie brak Ci mamy
Nie mogę myśleć inaczej...
Światełko pamięci sercem zapalam Aniu
((*))❤❤❤
Bliskim życzę zdrowych i pogodnych Świąt
Zgłoś SPAM
mama Paulinki żona Mieczysława
smutne światełko wigilijne dla was a dla waszych bliskich Zdrowych Spokojnych
Świąt
Zgłoś SPAM
mama Marcina Domańskiego
☀️Jasne Światełka na Wigilię☀️ i Święta☀️ posyłam Ci do Nieba
★•.•´¯`•.•★ ★•.•´¯`•.•★
Bliskim życzę zdrowych, spokojnych Świąt i pozdrawiam serdecznie❤️
Zgłoś SPAM
(*)
wigilijne swiatelko Aniu...bliskich otulam cieplymi myslami pelnymi smutku i
zrozumienia.
Zgłoś SPAM
(*)
Zgłoś SPAM
mami
Aniu...[♥]
Zgłoś SPAM
mama Paulinki żona Mieczyslawa
Tak wiele jest wspomnień, w których żyć będziecie wiecznie i serc, w
których Wasze serca biją.. .♥) .♥
Zgłoś SPAM
(*)
Zgłoś SPAM
Iza
Anulko (*)
Zgłoś SPAM
mama Paulinki żona Mieczysława
Tak cicho spada kartka dnia...tak cicho z oczu płynie łza....tak cicho
słońce w górze lśni w błękicie....tak cicho płyną wszystkie dni
Zgłoś SPAM
mami
Aniu...[♥]
Zgłoś SPAM
(*)
Zgłoś SPAM
RODZICE ANETKI JUCHA
❤️*••*❤*•`Pamięć jest podporą życia i nie daje zapomnieć naszym
sercom o najbliższych, którzy odeszli.Światełko i modlitwę
zostawiamy.`•*❤️*•.•*❤*•.•*❤️*•
Zgłoś SPAM
mama Paulinki żona Mieczysława
Kazdy dzien bez WAS, to bol i cierpienie... swiatelko pamieci KOCHANI.
Zgłoś SPAM
(*)
Zgłoś SPAM
mami
Anulko...[♥]
Zgłoś SPAM
mama Paulinki żona Mieczysława
Choć nam smutno nadziei nie tracimy,że rozłąka przeminie jak sen,znów pod
rękę pójdziemy na spacer,musi przyjść....i nadejdzie ten dzień!!!!
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.