Światełko pamięci na kolejny dzień smutku i tęsknoty...
Zgłoś SPAM
mama Paulinkiżona Mieczysława
Niech miłość ta, która wśród nas żyła, nigdy nie umrze i będzie
wciąż żywa.
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
Zgłoś SPAM
(*)
Zgłoś SPAM
mami
Aniu..[♥]
Zgłoś SPAM
mama Paulinki żona Mieczysława
Spoczywajcie w pokoju........ W sercach tych,których obdarzyliście miłością
zostaniecie na zawsze..... Światełko Pamięci i modlitwa.
Zgłoś SPAM
(*)
Zgłoś SPAM
mama Marcina Domańskiego
☀️Światełko na pierwszą niedzielę kolejnego smutnego roku bez Was Nasze
Dzieci. Pokój Twojej Duszy
★••★ ★••★ ★••★ ★••★ ★••★ ★••★
★••★ ★••★
Zgłoś SPAM
mami
Córeczko...[♥]
Zgłoś SPAM
(*)
Zgłoś SPAM
mama Pauinki zona Mieczysława
Mimo, że każda chwila radości trwa niezmiernie krótko, a później znika,
zawsze jednak zostawia za sobą trwałą nadzieję i jeszcze trwalsze
wspomnienie (*)
Zgłoś SPAM
mami
Anulko moja...[♥]
Zgłoś SPAM
(*)
Zgłoś SPAM
mama Paulinki żona Mieczysława
Tylko smutek,tylko żal i ciągłe patrzenie w dal ze wzrokiem pełnym
wspomnień... . Światełko Pamięci dla Was Kochani.
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.