Niech znicze pamięci połączone z naszą miłością ogrzewają Wasze Dusze
Aniołki Ukochane...Wasze serca przestały bić, nasze biją lecz tak bolą ....
Zgłoś SPAM
Ciocia Kamila Celigowskiego
NIE CZEKAJCIE , JA NIE WRÓCĘ. NIE SPIESZCIE SIĘ , JA POCZEKAM........
Zgłoś SPAM
mama Marcina Panuszewskiego
Anulko swiatełko dla Ciebie
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
OAnulko bardzo przepraszam ale wczoraj nie udalo mi sie Tobie zapalic znicz a Na
kilka dni wyjezdzamy ...codziennie bedziemy sie za Ciebie modlic a swiatelko
zapalam dzis za wszystkie dni.spij Kochan
Zgłoś SPAM
mami
Aniołku..śpij spokojnie..tak bardzo Cię kocham[*]
Zgłoś SPAM
Ewelina Dukiewicz- Siosta Śp Darka
......
Zgłoś SPAM
mama Marcina Panuszewskiego
Zgłoś SPAM
Rodzice Michała Ruty
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana Waręckiego
Aniu*(...((((((...[*]..((((((
Zgłoś SPAM
mama Janka Zawodnego
[*][*][*]
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Ku niebu spoglądają kwiaty, dłonie wyciągają krzewy i oczy człowieka
patrzą z nadzieją z ziemskiego padołu.....tyle wspomnień w głowie
mamy,tylko one nam pozostały Dzieci Ukochane....
Zgłoś SPAM
mama Emilka
„Ulubieńcy bogów umierają młodo, lecz później żyją wiecznie w ich
towarzystwie...”
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
Śmierć bolesny cios zadaje....kończy się życie,kończy się świat...tylko
pustka,tylko żal w duszy zostaje,a w sercu wieczny ślad.....
Zgłoś SPAM
siostra Śp.Łukasza Kańczukowskiego
[*]Niech dobry Bóg za rękę Ciebie trzyma....a bliskim dodaje siły..
Zgłoś SPAM
Ojciec Kasi Flont.
Śpij Piękny Aniołku! Śpij!
Zgłoś SPAM
mami
To światełko..to moja miłość do Ciebie córeczko..na zawsze[*]
Zgłoś SPAM
mama Marcina Panuszewskiego
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana Duszynskiego
...Najlepszym pamiętnikiem jest serce. ....Ono zapamięta tych którzy, są
godni pamięci......
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.