Co Jego spotkało nikogo nie minie. On już jest w domu, my wicąż na
gościnie.
Zgłoś SPAM
Rodzice Michała Ruty
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Wasze serca wędrują z nami po krętych ścieżynach losu,wciąż czujemy
Waszą obecność,zapomnieć Was nie sposób....Dzieci tęsknimy tak bardzo...
Zgłoś SPAM
ag
Stefan
Zgłoś SPAM
MAMA ŚP.ROBERTA N.
(*)(*)(*)(*)****
CIESZ SIĘ ANIOŁKU ŻYCIEM WIECZNYM...
U BOKU PANA NASZEGO...
NIEDZIELNE ŚWIATEŁKO PAMIĘCI ...
Zgłoś SPAM
Izabela Michalczyk
Codziennie wspominam i tęsknie.
Zgłoś SPAM
mami
Aniu..[*]
Zgłoś SPAM
mama Tomka Konopskiego
„Jak rzeka zmierzająca do oceanu, tak samo i my wszyscy zmierzamy do
wieczności. ” Moja pamięć i modlitwa za dni kiedy nie mogłam tutaj być i
na dzisiejszy dzień (*)
Zgłoś SPAM
Barbara Liszka
Zgłoś SPAM
Tomasz Adamczyk
Pamiętam [*]
Zgłoś SPAM
mamam S.P.Przemka
Bóg Cię zabrał...Z radości powstał smutek,z codziennych uśmiechów
powstały słone łzy, z wesołych chwil powstały szare i beznadziejne dni...A
tęsknota coraz większa [*] Aniu [*]
Zgłoś SPAM
mama Emilka
"Czasem cały świat oznacza mniej niż jeden człowiek, którego brak
..."
Zgłoś SPAM
siostra Łukasza Sójki
[*]
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
•*♥*•"...Smutne są słowa, gdy giną bez końca... Smutna jest
miłość, gdy ból się uśmiecha... Smutne jest serce, gdy tęskni bez
końca..."•*♥*•
Zgłoś SPAM
kasia
[**]
Zgłoś SPAM
mama Janka Zawodnego
[*][*][*]
Zgłoś SPAM
mami
Czy moją miłość,można zapłacić łzami???Aniu...dlaczego właśnie Ty
musiałaś odejść do Pana Naszego[*]
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.