(*)(*)(*)
JESTEŚ ANIOŁKU W SERCACH BLISKICH
I W MOJEJ PAMIĘCI...
POKÓJ TWOJEJ DUSZYCZKI.
(*)(*)(*)
Zgłoś SPAM
mama Emilka
"Jak trudno żegnać na zawsze kogoś, kto jeszcze mógł być z nami"
Aniu światełko dla Ciebie [*]
Zgłoś SPAM
mami
Zrodzona Byłaś z miłości..i miłością Naszą zawsze Będziesz Anulko..[*]
Zgłoś SPAM
iwona
Zgłoś SPAM
Rodzice Michała Ruty
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Ucichł Wasz głos,Wasz uśmiech też zgasł,wokół tylko cisza....my Tu,Wy
Tam...nie powinno tak być....
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek Skarupńscy
Serce ma swoją Pamięć..:"(*
Zgłoś SPAM
mami
Kocham Cię moja córeczko..[*]
Zgłoś SPAM
MARIA
♥ ♥ ♥¸¸.•*´¯`❀
♥•*´¯`❀...CZAS ZACHOWAŁ MILCZENIE ... ODESZLI ANIOŁOWIE .... ZOSTAŁA
PUSTKA ... ZOSTAŁO WSPOMNIENIE.....
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana Duszynskiego
Wspomnienia są jedynym rajem z którego nie możemy zostać wypędzeni(*)(*)(*)
Zgłoś SPAM
MAMA ŚP.ROBERTA N.
*******************
***********************
GDZIEŚ W MALEŃKIM SERCA KĄCIKU...
O NASZYCH BLISKICH PAMIĘĆ SIĘ KRYJE...
I CHOĆ ICH OBRAZ NIERAZ ZAMGLONY...
TO JEDNAK TRWA I WCIĄŻ ŻYJE.
Zgłoś SPAM
mama śp.Ani Muszyńskiej
Dla Ciebie Aniele (*)
Zgłoś SPAM
ag
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
Światełko i Modlitwa dla Ciebie....Bądźcie szczęśliwe ukochane dzieci....
Zgłoś SPAM
Ciocia Kamila Celigowskiego
Najjaśniejsze światełko dla Ciebie za wszystkie dni mojej nieobecności...
Zgłoś SPAM
mama Emilka
♥ dla Ciebie Aniu...
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
Pamięć o Tobie
niech będzie zawsze żywa.....
Spoczywaj w pokoju....(*)
♥ ═ † ═ † ═ † ═ † ═ † ═ ♥
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.