Płomyk znicza dla Was niech nigdy nie zgaśnie,wiecie,że o Was myślimy....Tak
smutno bez Was dzieci kochane........Światełko i modlitwa dla
Ciebie....Śpij spokojnie.....
Zgłoś SPAM
mama Janka Zawodnego
[*][*][*]
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Nasze marzenia....zobaczyć,że Jesteście szczęśliwi,widokiem się Waszym
nacieszyć,miłością do serca przygarnąć,bezkresną tęsknotę uleczyć...
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
Słowa miłości, słowa nadziei zakryła ciemność, pozostały tylko ból i
cierpienie....gdyby miłość i łzy umiały wskrzeszać bylibyście wśród nas
..
Zgłoś SPAM
mama Marcina Panuszewskiego
moje światełko dla Ciebie
Zgłoś SPAM
MAMA ŚP.ROBERTA N.
(*)(*)(*) ŚWIATEŁKO WRAZ Z MODLITWĄ...NA DZISIEJSZY DZIEŃ (*)(*)(*)
Zgłoś SPAM
Mama aniołka Kacperka.M
NAJJAŚNIEJSZE (*)(****)(**))((**))((**))((**))
Zgłoś SPAM
Ewelina Dukiewicz Siostra Śp Darka
Choć zamknięte masz powieki w moim sercu jesteś na wieki
Zgłoś SPAM
mama Emilka
♥ dla Ciebie Aniu...
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana Duszynskiego
Wszystko na świecie ma swe przeznaczenie, Lecz jedno pozostaje na zawsze...
wspomnienie.
Zgłoś SPAM
mama Fabianka
światełko mojej pamięci Aneczko
Zgłoś SPAM
Iza z drugim zniczem
przez uplywający czas czyjejś nieobecności, na przekór godzin, lat i
pozostaje ta dojmująca pustka, której nie zapełni nic, jak po Tobie Anulko.
Pamiętam i tęsknie każdego dnia.
Zgłoś SPAM
Iza
Anulko [*].. Tak sobie myślę, jak to jest, że raz tęsknota działa w sojuszu
z upływającym czasem i wówczas jest naszym sprzymierzeńcem - zastępuje ją
pamięć po kimś, a innym razem jest pogłębiana prze
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
Tych, których kochamy nie umierają,bo miłość to nieśmiertelność.[*]
Zgłoś SPAM
mama Janka Zawodnego
[*][*][*]
Zgłoś SPAM
mama Kasi Bednarz
Śmierć boli nie tych, którzy odchodzą, lecz tych, co wśród żywych
pozostają(*)
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Żyjemy bez naszych Dzieci lecz co to za życie....dzień za dniem snujemy się
powoli tęsknimy,wspominamy,spoglądamy na zdjęcia i czekamy kiedy Pan spotkać
się nam pozwoli...Kochane Aniołki
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
Gdy smutek boli, a słowa zbyt małe,by rozpacz wypowiedzieć.Zostaje tylko
milczenie, pełne gorących łez i bliskość przyjaznych serc.Światełko i
modlitwa dla Ciebie...Odpoczywaj w pokoju..
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.